2:3

po s.n. (0:2) (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)

12.10.2021, 16:00 • Ufa Arena, Ufa • Jan Prošek

Tipsport: 2.13 3.96 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kazaň vyhrává tento zápas v samostatných nájezdech. Hosté byli střelecky aktivnější, v tomto ohledu vyhráli 19:25. Hosté si vypracovali dvoubrankové vedení, které ve třetí třetině Ufa bleskově smazala.

Statistiky
Střely na branku 19:25
Trestné minuty 8:8
Zblokované střely 7:20
Hity 21:24 (18:58:42)

Dmitrij KAGARLICKIJ - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Ak Bars Kazaň.
Autorem vítězné branky je DMITRIJ KAGARLICKIJ.

Sergej ŠMELJOV

4. série 0:2

Sergej ŠMELJOV neproměňuje. Minul branku.

Nikolaj KOVALENKO

Nikolaj KOVALENKO neproměňuje. Neprostřelil beton brankáře.

Markus GRANLUND

3. série 0:2

Markus GRANLUND neproměňuje. Trefil brankáře.

Alexandr BURMISTROV

Alexandr BURMISTROV proměňuje. Blafákem uspěl.

Andrej ZUBAREV

2. série 0:1

Andrej ZUBAREV neproměňuje. Minul branku.

Dmitrij KAGARLICKIJ

Dmitrij KAGARLICKIJ proměňuje. Blafákem uspěl.

Alexandr KADĚJKIN

1. série 0:0

Alexandr KADĚJKIN neproměňuje. Trefil brankáře.

Danis ZARIPOV

Danis ZARIPOV neproměňuje. Rána nebyla dobrá.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:30

Domácí mají čas na poslední útok, ten nevyšel. Píská se icing.

64:00

Poslední minuta prodloužení.

63:44

Sergej Šmeljov z bezprostřední blízkosti minul branku.

63:00

Nikolaj Kuljomin páli, jeho rána byla zblokovaná soupeřem.

63:00

Dvě minuty zbývají do konce prodloužení.

62:20

V prodloužení na nějakou výraznější šanci čekáme, hraje se hodně opatrně.

61:37

Domácí mají puk pod kontrolou a snaží se něco vymyslet v útočném pásmu.

60:54

Teemu Hartikainen v situaci dva na jednoho dostal přihrávku, ale minul branku.

60:32

Nikita Ljamkin byl volný před brankou, ale vypálit nedokázal.

60:01

Prodloužení začalo a hosté hrají aktivně.

60:01

60:00

59:25

Arťom Galimov to zkoušel individuálně, ale jeho rána byla zastavená domácím brankářem.

59:15

Utkání podle všeho půjde do prodloužení.

58:00

Teemu Hartikainen setřil hru při vlastním oslabení, následně už jsou domácí kompletní.

57:46

Ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.

57:12

Domácí hrají oslabení velmi dobře, soupeři nedávají mnoho prostoru pro zakončení.
Přesilovku hraje hostující celek, ale domácí dokázali vyhodit přes všechny čáry.

56:13

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Geoff Platt – 2 min., vražení na hrazení).
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Dmitrij Judin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Kadějkin – 2 min., hrubost).

55:41

Sledujeme už hru pět na pět.

55:16

Arťom Galimov se v oslabení dostal do brejku, ale jeho pokus kryje brankář. Juha Metsola své spoluhráče podržel.

55:01

Tlak domácích je velký, hosté se nemohou osvobodit.

54:33

Domácí hrají přesilovku, usadili se v útočném pásmu, kde kombinují.

53:32

Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Dmitrij Voronkov – 2 min., vražení na hrazení).

52:34

52:34 Daniil ALALYKIN - 2:2

52:34

Ufa právě vstřelila branku!
Je to gól, je vyrovnáno. K zakončení se dostal DANIIL ALALYKIN. Jeho pokus propadl brankáři až za brankovou čáru, puk zastavil pozdě. Branka platí, je vyrovnáno. Asistence: Grigorij Panin.

51:55

51:55 Šakir MUCHAMADULLIN - 1:2

51:55

Využitá přesilovka a je sníženo, prosazuje se ŠAKIR MUCHAMADULLIN. Byl to právě on, kdo dokázal odrazit puk za branku. Asistence: Markus Granlund.

51:42

Alexej Pustozjorov pálil z dobré pozice, jeho pokus kryje brankář.

51:22

Šakir Muchamadullin se vrátil do svého pásma, odkud vedl zajímavou akci, ale u mantinelu v útoku o puk přišel.

51:05

Domácí hrají přesilovku, pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu, ale obrana hraje zodpovědně.

50:00

Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Nikita Dyňak – 2 min., nedovolené bránění).

48:40

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

48:13

Komerční přestávka.

47:42

47:42 Dmitrij VORONKOV - 0:2

47:42

Kazaň vstřelila branku!
V době, kdy sledujeme klidný hokej, přidává hostující celek druhou branku,. Střelou přes obránce se prosazuje do horní část branky DMITRIJ VORONKOV. Asistence: Steven Kampfer a Mark Jančevskij.

47:00

Sedm minut hry je pryč ze třetí třetiny, Ufa kombinuje na své části hrací plochy a čeká na nějakou výraznější šanci.

46:33

Sledujeme klidnější pasáž hry, přesilovka nebyla využitá.

43:14

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Michail Naumenkov – 2 min., nedovolené bránění).

42:46

Alexej Pustozjorov to zkoušel individuálně, ale jeho akci zastavil zákrok brankáře. Bude se vhazovat v útočném pásmu brankáře.

42:19

Vladislav Kartajev se propracoval do útočného pásma, ale jeho akce končí za brankou.

42:11

Souboj o kotouč probíhá za brankou, ve které je Juha Metsola.

41:45

Nikita Ljamkin byl u kotouče první, píská se zakázané uvolnění. Buly před domácí brankou.

41:34

Kazaň se dostala do střelecké pozice, ale rána byla zblokovaná do ochranné sítě nad brankou.

41:00

Hostující celek se dostal do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet.

40:13

Utkání pokračuje třetí třetinou, do níž vstupuje hostující celek s jednobrankovým vedením.

40:01

Ve druhé třetině padla jediná branka, puk se od obličeje Nikolaje Kovalenka odrazil do domácí branky.

40:00

39:23

Ufa vybojovala buly v útočném pásmu, ale na branku vypálit nedokázala, hosté rychle přenesli hru.

39:09

Nikolaj Kuljomin se dostal do útočného pásma, jeho ránu vyrazil brankář před sebe, a pak si poradil i s dorážkou.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

36:55

Šakir Muchamadullin se dostal do zakončení, ale jeho rána končí vedle branky.

36:00

Hra je nyní hodně kouskovaná, domácím nelze upřít snahu o vyrovnání, ale hosté se dobře brání.

35:57

35:26

Danil Baškirov to zkoušel individuálně, dostal se do zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná.

34:40

Philip Larsen rozehrává od své branky, mnoho šancí k vidění není, marně se domácí snaží propracovat do gólových šancí,

32:59

32:59 Nikolaj KOVALENKO - 0:1

32:59

Hostující celek se dostává do vedení, střelu Dmitrije Kagarlického brankář vyrazil, a pak hostující NIKOLAJ KOVALENKO obličejem dostal puk do branky. Gól platí hosté, vedou. Asistence: Dmitrij Kagarlickij.

32:48

9:9, tak vypadá statistika střel na branku.

32:18

Dmitrij Judin rozehrává od své branky, rychle dostal puk do útočného pásma, ale jeho spoluhráči nedokázali vypálit.

31:33

Kazaň znovu vyhazuje přes všechny čáry.

31:10

Stěpan Sannikov pálil od modré čáry, jeho pokus byl zblokovaný.

30:40

Ufa hraje přesilovku, usadila se v útočném pásmu, ale nedokázala vypálit.

30:05

Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Jordan Weal – 2 min., podrážení).

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, hraje se spíše ve středním pásmu.

29:14

Nikolaj Kuljomin se dostával do brejku, ale píská se mu ofsajd. Hra je tedy přerušená.

28:10

Úvodní přesilovku v tomto zápase nedokázal hostující celek proměnit.

28:05

27:33

Domácí vyhazují přes všechny čáry, následně se hosté rychle dostali do útočného pásma.

27:11

Juha Metsola přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

26:28

Přesilovku hraje hostující celek, který se usadil v útočném pásmu.

26:05

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Pjotr Chochrjakov – 2 min., podrážení).

25:39

Geoff Platt se sice dostal do útočného pásma, ale píská se ofsajd. Komerční přestávka.

25:00

Sakari Manninen vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale přihrávka před branku byla zblokovaná.

24:04

Salavat rozehrává od své branky, dostal kotouč do útočného pásma, ale nezakončil.

23:44

Stále čekáme na úvodní branku v tomto zápase, hosté se usadili v útočném pásmu.

23:25

Ufa se musí bránit tlaku soupeře, následně byla akce hostů zblokovaná.

22:55

Arťom Lukojanov to zkoušel individuálně, ale nedokázal se dostat do střelecké pozice.

20:34

Ufa začala aktivně, vypracovala si dvě šance, ale proměnit je nedokázala.

20:12

Začala druhá třetina, vhazovat se bude před brankou Ufy.

20:01

Úvodní třetina branku nepřinesla, nějaké šance jsme viděli, ale na gól čekáme.

20:00

19:45

Ještě jedno vhazování před domácí brankou.

19:40

Už se pravděpodobně nic nestane.

19:00

Hosté se propracovali do útočného pásma, ale Philip Larsen si počínal dobře a nenechal soupeře vypálit.

18:50

Teemu Hartikainen kryje ránu od modré čáry, zakončoval Nikita Dyňak.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:32

Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme rychlý hokej. Kristian Chenkel dokázal akci Ufy překazit.

15:21

Nikolaj Kuljomin to udělal dobře, dostal se do zakončení, jeho pokus kryje brankář. Komerční přestávka.

15:01

Bezmála šest minut se nepřerušovalo, sledujeme plynulou pasáž hry.

14:07

Ufa diktuje tempo hry, usadila se v útočném pásmu, ale nemůže se dostat do výraznější šance Kazaňská obrana hraje dobře.

13:00

Markus Granlund pálil od modré čáry, jeho pokus končí vedle branky.

11:47

Sledujeme klidný hokej, domácí se usadili v útočném pásmu, ale zakončit nedokázali.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině.

09:24

Ak Bars rozehrává od své branky, dostal se ale pod tlak, a tak mohou hrát domácí. Rána od modré čáry byla zblokovaná.

09:01

Sledujeme rychlý klidný hokej, který sice může fanoušky bavit, ale na nějakou výraznější příležitost čekáme.

08:09

Kazaň špatně rozehrála, a tak se píská zakázané uvolnění.

07:40

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, stále čekáme na nějakou výraznější šanci.

07:23

07:14

Steven Kampfer zkoušel rychlou přihrávkou najít spoluhráče, ale neuspěl.

06:42

Šakir Muchamadullin se vracel do svého pásma, rozehrával od své branky. Dmitrij Kagarlickij napadal akci soupeře, ale puk nezískal.

06:05

Nikolaj Kuljomin rozehrává se spoluhráči od své branky, ozývají se domácí fanoušci, kteří ženou své oblíbence v cestě za úvodní brankou.

05:20

Michail Naumenkov musí hrát, zakázané uvolnění se nepíská, situaci zvládl, a tak mohli z jeho akce těžit spoluhráči.

04:47

Nikita Ljamkin rozehrává od své branky, jeho spoluhráči ve středním pásmu a puk přišli, a tak mohou hrát domácí. Ti rychlé možnosti nevyužili a v klidu vrací hru do svého pásma.

04:21

Teemu Hartikainen se propracoval do zakončení, jeho ránu z bezprostřední blízkosti kryje brankář. Buly v útočném pásmu Ufy.

03:50

Zatím se snad nepřerušovalo, hraje se rychlý plynulý hokej, který mnoho šancí nenabízí.

02:50

Vladislav Kartajev se propracoval do útočného pásma, rychle zakončoval, jeho pokus končí nad brankou. Brankář Ak Bars zasahovat nemusel.

02:15

Nyní se do šance dostali hosté, ale Andrej Zubarev dobře zapracoval ve svém pásmu a puk dokázal vybojovat.

01:54

Geoff Platt vybojoval puk v útočném pásmu, ale nedokázal se od mantinelu propracovat k zakončení.

01:31

Ufa hraje útočný hokej, následně se soupeř osvobodil vyhozením přes všechny čáry.

01:06

Domácí se usadili v útočném pásmu, ale Markus Granlund se z dobré pozice před brankou do zakončení nedostal.

00:42

Hraje se spíše ve středním pásmu, domácí hrají v zeleném, hosté oblékli bílé dresy.

00:01

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Kibo, Šaryčenkov) – P. Larsen, Muchamadullin, Koledov, Naumenkov, Panin, Zubarev, J. Birjukov – Hartikainen, Markus Granlund, S. Manninen – Šmeljov, N. Kuljomin, Kadějkin – Chochrjakov, Platt, Sannikov – Pustozjorov, Baškirov, Alalykin – Kartajev.

Ak Bars Kazaň: T. Biljalov (Golubjov, I. Bobkov) – Kampfer, Chenkel, Adamčuk, Judin, N. Ljamkin, Rukavišnikov, Jančevskij – Burmistrov, M. Gluchov, Lukojanov – Kovalenko, Kagarlickij, Arťom Galimov – K. Petrov, Weal, Dyňak – Zaripov, Safonov, D. Voronkov – A. Kvartalnov.

Rozhodčí: Belov, Bondar – Bersenjov, Judin.
Československá stopa v zápase
Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhne.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 3. října a domácí Kazaň vyhrála 2:0.
Ak Bars Kazaň odehrála 17 zápasů s bilancí 7-3-3-4 a získala 23 bodů. V tabulce Východní konference je na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála tři. Poradila si s CSKA Moskvou 2:1, Ufou 2:0 a Barysem 6:3. Tým nestačil na na Minsk 3:4 v prodloužení a na Magnitogorsk 1:3.
Salavat Julajev Ufa odehrála 16 zápasů s bilancí 10-2-0-4 a získala 24 bodů. V tabulce Východní konference je na třetí pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál dva. Poradil si se Soči 3:0 a Helsinkami 3:2 v prodloužení. Nestačil na Novosibirsk 1:3, Kazaň 0:2 a Petrohrad 0:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Salavat Julajev Ufa a Ak Bars Kazaň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

2:3

Branky a nahrávky: 52. Muchamadullin (Markus Granlund), 53. Alalykin (Panin) – 33. Kovalenko (Kagarlickij), 48. D. Voronkov (Kampfer, Jančevskij), rozh. náj. Kagarlickij