12.10.2021, 11:30 • Fetisov Arena, Vladivostok • Patrik Czepiec

Tipsport: 4.19 4.83 1.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (13:56:12)
ČESKO-SLOVENSKÁ STOPA

Vojtěch Mozík (VLD) – obránce, 0+0, 3 střely, 2 trestné minuty, 1 blok, čas na ledě: 20:53
Libor Šulák (VLD) – obránce, 0+0, 3 střely, 2 bloky, čas na ledě: 23:58

Roman Will (CLJ) – brankář, 25 zákroků, 92,59% úspěšnost
Tomáš Hyka (CLJ) – útočník, 0+1, 3 střely, 4 trestné minuty, 1 blok, čas na ledě: 17:30
Lukáš Sedlák (CLJ) – útočník, 0+1, 5 střel, 2 trestné minuty, 2 hity, 10/15 vhazování, čas na ledě: 17:09
Traktor si šel po celý zápas za vítězstvím v základní hrací době a nakonec se ho skutečně dočkal. Rozhodující trefu zaznamenal v poslední periodě obránce Nick Bailen, když na časomíře zbývalo něco málo přes dvě minuty. Admiral sice ještě sáhnul ke hře bez brankáře, ta byla ale hodně naivní a Teemu Pulkkinen dokázal i ze složité pozice najít volnou klec. Konečné skóre má tak podobu 2:4.

59:49

Josh Kestner už se ani nedostane k zakončení a Admiral ztratí všechny body.

59:10

59:10 Teemu PULKKINEN - 2:4

59:10

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Na kolenou bojující TEEMU PULKKINEN dokázal z vlastního pásma a ve velmi nevýhodné pozici vyhodit až do prázdné klece. Obdivuhodný kousek a ještě lepší muška finského forvarda, která definitivně stvrzuje držitele tříbodového zisku z tohoto klání.

58:56

V rohu kluziště zapojil své tělo Albert Jarullin a Arťom Manukjan už nepropálil následný blok.

58:34

I když Roman Will nedokázal splnit svůj záměr a vyhodit kotouč, obrana se o zbytek postarala.

57:54

57:54 Nick BAILEN - 2:3

57:54

Velké domácí zklamání. Z pravého kruhu pro vhazování propálil gólmana NICK BAILEN, který dokázal bez většího zájmu obrany proskočit až do předbrankového prostoru. Kanadský obránce přisuzuje vedení potřetí v utkání na stranu Traktoru a zbývá skutečně málo času k tomu, aby se Vladivostok ještě pokusil s výsledkem něco udělat. Asistence: Vitalij Abramov.

55:18

Už po návratu vyloučeného Metalnikova dobývali brankoviště Sedlák s Hykou, ale obě branky jsou v poslední periodě jako začarované. Sedlák v rozhodující chvíli navíc minul letící puk.

54:25

Domácí se poměrně dobře bránili, teď navíc Vladimir A. Tkačov z ideálního prostoru mezi kruhy nedokázal trefit klec. Nikita Serebrjakov pak odražený touš sebere pod rukavici.

53:09

I když dnes Jegor Fatějev není zas tak vidět, nyní vybojoval veledůležitou přesilovku. Hosté touží po tom vstřelit třetí gól. Na trestnou lavici putuje Leonid Metalnikov, dvě minuty za držení.

53:00

Zakázané uvolnění neodložil ani rychlonohý Alexandr Ševčenko. Zasekl se ovšem u nejvzdálenějšího rozhodčího, aby našetřil cenné sekundy k odpočinku.

52:13

A Nikita Serebrjakov zůstal jako opařený i po ráně Lukáše Sedláka, která se navzdory teči obránce svezla jen těsně nad bránu. Traktor stále není schopný rozhodnout.

51:54

Střela od modré, kterou vyslal Nick Bailen, škrtla o břevno.

50:36

Obrovské šance si vypracovali Sergej Kalinin a Alexej Byvalcev, brankář Nikita Serebrjakov dokonce při jednom zákroku upustil svou hůl. Přesto ho nikdo nedokázal překonat. Kotouč už vesele skotačil v modrém půlkruhu.

49:39

Za svou klecí se včasně otočil Maxim Matuškin. Jenže kombinace Vladivostoku hodně vázne. Další přihrávku vpřed sebral Maxim Šabanov a namířil si to rovnou k Serebrjakovi.

2:4

Branky a nahrávky: 26. Vladislav Ušenin (Chamidullin), 40. Kestner (Chamidullin, Vjačeslav Ušenin) – 12. Těrtyšnyj (Hyka, L. Sedlák), 28. S. Kalinin (Pulkkinen, Byvalcev), 58. Bailen (V. Abramov), 60. Pulkkinen

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Sinjagin) – Mozík, Šulák, Chamidullin, Fazylzjanov, Metalnikov, Matuškin, Palivko – Obidin, Lugin (C), Kestner – A. Ševčenko, Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin – A. Manukjan, A. Garejev, Sajustov (A) – Makarenko, Verba, Arťuchin (A).

Traktor Čeljabinsk: Will (Garipov) – Manuchov, Jarullin (A), Bailen, S. Tělegin, Kulik, Karpuchin, Kirpičnikov – Pulkkinen, Byvalcev, S. Kalinin (C) – L. Sedlák (A), Hyka, Těrtyšnyj – V. A. Tkačov, Kapustin, V. Abramov – Fatějev, Osnovin, Gorjunov-Rolgizer – Šabanov.

Rozhodčí: Vasiljev, Sergej Morozov – Jurij Ivanov, Ponamarenko

03:56 VLD 2 Sajustov, hákování
11:23 CLJ 0:1 Těrtyšnyj (Hyka, L. Sedlák)
14:03 VLD 2 Vjačeslav Ušenin, vražení na hrazení