konec (9:13)

26.09.2021, 18:00 • 4. kolo • David Suchý

Tipsport: 2.5 8.53 1.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

DHC Sokol Poruba – DHK Zora Olomouc 23:30 (9:13)
Nejvíce branek: Desortová 7, Polášková 5/1, Tichá 4 – T. Fryčáková 7, Možíšová 6, Jansová 4. Rozhodčí: Špunar, Šlezingr. Sedmimetrové hody: 3/1 – 1/1. Vyloučení: 1:3. (19:23:45)
Je konec. Olomouc nakonec dotáhla utkání do vítězného konce a povedlo se jí vyhrát poměrem 30:23. Poruba se ve druhém dějství pokoušela dotáhnout náskok soupeřek, jenomže to se jí nakonec nepovedlo. Sledovali jsme vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro Zoru.

Konec zápasu. (23:30)

60

Tak ještě jedna trefa, a sice v podání Desortové. (23:30)

60

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková). (22:30)

59

Ivana Novobilská se v tomto duelu prosazuje vůbec poprvé. (21:30)

59

A znovu je to o devět branek. Anna Možíšová přes obránkyni dokázala přesně zamířit. (20:29)

58

Domácí celek se přeci jenom dostal na dvacetibodovou hranici, o což se postaral Eliška Desortová. (20:28)

58

Oddechový čas pro domácí. (19:28)

57

Anna Možíšová po další domácí chybě ani na malý moment nezaváhala. (19:28)

57

A to na opačné straně přineslo trest, neboť přesný projektil vyprodukoval Natálie Kuxová. (19:27)

56

Poruba na další branku čeká dobrých pět minut, ani nyní se domácí celek neprosadil. (19:26)

55

Valentina Kapsová potvrdila svůj skvělý výkon a znovu zamířila bez větších problémů. (19:26)

54

Po více než třech minutách tu máme branku, o kterou se postaral Tereza Fryčáková. (19:25)

53

Domácí celek se sice dostal do zakončení, sudí si ale všiml nedovoleného zákroku Zory. (19:24)

52

Aktivita obou celků se nám hodně uklidnila, nyní nesledujeme zrovna moc akce. (19:24)

51

A je to o pět branek. Iva Závišková po pohledné kombinaci dokázala ideálně zakončit. (19:24)

50

Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová). (19:23)

49

Anežka Farářová měla hodně prostoru a také času, což dokázala potrestat. (19:22)

23:30

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Hřebejková – Kučerová, Dybalová, Farářová, Maiwaelderová, Kavalová, Tichá, Polášková, Michalíková, Prašivková, Bestová, Salašová, Desortová, Baumbachová, Novobilská.

DHK Zora Olomouc: Haládiková, Polášková – Závišková, Kapsová, Jansová, Sovová, Roupcová, Krajčovičová, Machačová, T. Fryčáková, Možíšová, Hejlová, Kuxová, Kubálková, Kubáčková.

Rozhodčí: Špunar, Šlezingr