Pepino SKP Frýdek-Místek – HC Dukla Praha

konec (13:11)

26.09.2021, 18:00 • 4. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.04 7.56 2.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pepino SKP Frýdek-Místek – HC Dukla Praha 26:26 (13:11)
Nejvíce branek: Petrovský 8/3, Mucha 4, Gřešek 3 – Šebesta 5, F. Březina 4, Křístek 3/1. Rozhodčí: V. Horáček – Novotný. Sedmimetrové hody: 4/3 – 6/3. Vyloučení: 4:4. ČK: Krušberský (DUK). (19:37:37)
Dramatické a vyrovnané utkání končí remízou 26:26. Domácí si po většinu času udržovali mírný náskok, Dukla dotahovala. V průběhu druhé půle Frýdečtí jednu chvíli vedli i o čtyři góly. Dvě minuty před koncem pak domácí celek držel stav 26:24, Pražané však po time-outu vyrovnali.

60

Druhý poločas skončil. (26:26)

60

Poslední střela však branku hostí netrefila. Zápas končí remízou! (26:26)

60

Domácí rozehrávají z devítky. Stále mají šanci rozhodnout. (26:26)

60

Oddechový čas pro Frýdek-Místek. Do konce utkání schází 40 sekund. (26:26)

60

Navíc obrovská chyba domácích v rozehrávce a následný trhák proměnil Martin Březina! Je srovnáno. (26:26)

59

Dukle se povedla sehrávka do levého křídla, kde byl volný Filip Březina. (26:25)

59

Dvě minuty před koncem si hostující trenér Daniel Čurda vyžádal time-out. (26:24)

58

Důležitý gól domácích dává Jan Mucha, který propálil Petržalu z pravé strany! (26:24)

57

Vít Pyško sedmičku chytá! Hlinkovu střelu vykopl levou nohou! (25:24)

57

Sedmička také pro hosty... (25:24)

56

Domácí střelec Vojtěch Petrovský proměnil další sedmičku! Frýdek opět vede. (25:24)

55

Po úniku Adama Zemana je vyrovnáno! (24:24)

55

Marek Šebesta se trefil z pravého křídla mezi nohy brankáře. (24:23)

55

Na druhé straně Marek Hlinka ztroskotal na Pyškovi. (24:22)

54

Tomáš Petržala nepřipustil navýšení skóre! Rukama vytlačil zakončení domácího hráče, které mělo mířit nad jeho hlavu! (24:22)

53

Teď už hostující gólman nedosáhl na ránu Vojtěcha Petrovského. (24:22)

52

Petržala skvěle přečetl úmysl Lukáše Rajnohy. Ten chtěl mířit na zadní tyč, ale gólman Dukly byl proti! (23:22)

26:26

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško – L. Rajnoha, Sklenák, J. Rajnoha, Petrovský, Gřešek, Chudoba, Kancel, Bureš, Mucha, Voleník, Choleva, Mynář, Güttler, Ondrušík.

HC Dukla Praha: Petržala, Votava – Zelenka, F. Březina, Rumian, Krušberský, Šebesta, Křístek, Hlinka, A. Zeman, M. Březina, Rakouský, Šůstek.

Rozhodčí: V. Horáček – Novotný