konec (15:12)

25.09.2021, 18:00 • 4. kolo • David Suchý

Tipsport: 5.49 12.7 1.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HK Hodonín – DHC Slavia Praha 22:29 (15:12)
Nejvíce branek: B. Krejčíková 6, Víchová 4, Kalinová 4/2 – Vostárková 7, Holeňáková 6/4, Míšová 5. Rozhodčí: Suchanek, Pluhař. Sedmimetrové hody: 2/2 – 6/5. Vyloučení: 3:3. (19:25:49)
Je konec. Slavia Praha nakonec v tomto duelu dokázala uspět a povedlo se jí vyhrát poměrem 29:22. Hodonín přitom měl po prvním dějství tříbrankové vedení, avšak druhý poločas se mu vůbec nepovedl a soupeř naopak předvedl skvělý výkon, po kterém bere všechny body do tabulky.

Konec zápasu. (22:29)

60

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Vostárková). (22:29)

60

Denisa Holeňáková ovšem vrací hostům šestibodové vedení. (22:28)

59

Po delší době se prosazují také domácí, a sice Michaela Smějová. (22:27)

59

Navíc je tu další branka od Veroniky Holečkové, která tak navyšuje o šest branek. (21:27)

58

Hodonín se v závěru zápasu pokouší s výsledkem něco udělat, zatím se to moc nedaří. (21:26)

57

Oddechový čas pro hosty. (21:26)

56

Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Julie Franková). (21:26)

55

Zřejmě je rozhodnuto. Tereza Vostárková svým dalším zásahem zvyšuje na rozdíl pěti branek. (21:26)

54

Hodonín se pokoušel dostat do zakončení, zastavil ho ovšem nedovolený zákrok. (21:25)

53

Nahrávka nyní putovala na osamocenou Terezu Vostárkovou, která znovu nezaváhala. (21:25)

52

Přesto se domácí celek prosazuje při vlastním oslabení, Bára Krejčíková mířila k tyči. (21:24)

52

I v oslabení se do poměrně slušné pozice dostala Nikola Motejlová, která tak zvyšuje vedení. (20:24)

51

Vyloučení v týmu HK Hodonín (Šárka Pospíšilová). (20:23)

50

Deset minut před koncem máme sníženo. Bára Krejčíková našla recept z volného prostoru. (20:23)

49

Tereza Vostárková využila nepozornosti domácí obrany a pochopitelně se nemýlila. (19:23)

48

Ani tentokráte se domácí celek nedokázal prosadit a utkání se nevyvíjí moc dobře. (19:22)

22:29

HK Hodonín: T. Novotná, Rehušová – Jastrábová, Víchová, Drexlerová, Smějová, Cyganová, Jadamíková, Pospíšilová, Kalinová, B. Krejčíková, Nováková, Višňovská, Malecká.

DHC Slavia Praha: Michalská, Šlejtrová, Koudelková – Holečková, J. Franková, Vostárková, A. Novotná, Holeňáková, Zimová, Duranková, Míšová, Motejlová, V. Fryčáková, Vavroušková, M. Svobodová.

Rozhodčí: Suchanek, Pluhař