21:30

konec (13:14)

25.09.2021, 10:00 • SH Žáčkova, Hranice • 4. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 15.5 21.0 1.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí sice špatně vstoupili do zápasu a rychle prohrávali 0:4, ale na začátku druhého poločasu srovnali z pravého křídla na 14:14. Následovala klíčová fáze derby, kdy Hranice se neprosadily necelých třináct minut. V závěru už šlo jen a pouze o to, zda Zubří vyhraje dvouciferným rozdílem, či nikoliv. Nakonec Zbránek dvěma góly v poslední minutě snížil a Hranice tak zaostaly o devět gólů. Zatímco Zubří je stoprocentní, tak Cement nadále čeká na své první body v letošní sezoně. Co se týče dnešního zápasu, tak hosty musí mrzet hlavně přímá červená karta pro Lukáše Mořkovského z 29. minuty za zákrok na zakončujícího Piwka. Zubří docela protestovalo a výrok rozhodčích se mu vůbec nelíbil. Mořkovský tak bude chybět v pátečním domácím duelu s Karvinou. (12:14:54)
TJ Cement Hranice – HC ROBE Zubří 21:30 (13:14)
Nejvíce branek: Piwko 5, Plaček 4/1, Zbránek 4 – Mičkal 6/3, Jurka 5, Hybner 3. Rozhodčí: Procházka, Kremláček. Sedmimetrové hody: 2/1 – 5/5. Vyloučení: 3:5. ČK: Mořkovský (ZUB).

Konec zápasu. (21:30)

60

Zbránek ještě využívá chyby Zubří na spojce a zhruba z poloviny hřiště posílá míč pravačkou do prázdné brány. (21:30)

60

Tak to zkusili do levého křídla a Zbránek technicky obstřelil brankáře na zadní tyč. (20:30)

60

Domácí se snažili dohrát akci do pivota, to se jim nepovedlo. (19:30)

59

Přikryl vyloučen za úmyslnou hru nohou při dohrávce Cementu do levého křídla. (19:30)

59

Pšenica ji umisťuje k pravé tyči. (19:30)

58

Sedmička pro hosty. (19:29)

58

Mancl si vyskočil na jedenácti metrech na středu a vypálil pod břevno. (19:29)

58

Ciborán běžel sám na Malinu, ten vykopl jeho střelu pravou nohou. (19:28)

57

Malina likviduje šanci ze šesti metrů a vyhazuje balón na Havrana. (19:28)

56

Zřejmě Bohdan Mizera minul zadní tyč z levé spojky a bylo to bez teče. (19:28)

56

Piwko se trefil ze střední spojky kolem pravé ruky natahujícího se Maliny. (19:28)

55

Malina se nenechal nachytat pokusem z pravé spojky mezi nohy. Následně nepřihrál přesně středem do běhu. (18:28)

54

Havran poslal krásnou střelu z výskoku na levé spojce do protější šibenice. (18:28)

54

Ciborán fauloval na středu Mazurka, hosté následně kombinují. (18:27)

53

Loženka z levého křídla směřovala o zem do horní tyče hostující branky a následuje útok Zubří s prázdnou brankou. (18:27)