po penal. (2:3) (1:2)

22.09.2021, 20:45 • Molineux Stadium, Wolverhampton • 3. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 3.14 3.16 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tottenham tak postupuje do osmifinále. Děkujeme za pozornost, dobrou noc. (23:08:42)
Velice zajímavou podívanou nabídl duel třetího kola Ligového poháru mezi Wolverhamptonem a Tottenhamem. Hosté rychle vedli 2:0 po Ndombelého gólu mezi nohy Golliniho a trefě Kanea ze samostatného úniku. Byli v absolutní pohodě a zdálo se, že by mohli bez problémů postoupit. Jenže pak se chytli domácí rohem posazeným na hlavu Dendonckera a do poločasu mohli i srovnat, když zaváhal Kane a Hwang Hi-čchan minul branku o metr.

Ve druhém dějství Wolverhampton zaslouženě srovnali brejkem na tři na dva zakončeným Podencem. Ten nakonec, stejně jako Mosquera nebo Ait-Nouri musel kvůli zranění odstoupit. Wolverhampton se pak opíral o pořádné nebezpečné kontry a Tottenham mohl být rád, že zápas dospěl do penalt. V 88. minutě totiž Nevesovu střelu z dvaceti metrů tečovali hosté do horní tyče v nastavení měli k dispozici výbornou standardní situaci z levé strany.

V penaltovém rozstřelu vzápětí vyhráli hosté 3:2, když Tottenham byl až na Dána Höjbjerga stoprocentní. To za domácí neproměnil Neves, který překopl bránu, poté Dendocker slabou penaltou bez razance k levé tyči a na zmíněnou neproměněnou penaltu Höjbjerga zareagoval Coady ranou do břevna.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 9:12.

Conor COADY

5. série 2:3

Tottenham postupuje! Conor Coady napálil břevno při snaze o penaltu doprostřed brány, Pierluigi Gollini si vybral svou pravou stranu.

Pierre-Emile HÖJBJERG

4. série 2:3

Pierre-Emile Höjbjerg také nedává a odmítá konec zápasu, Ruddy skočil a pravačkou udržel naděje pro domácí.

Leander DENDONCKER

Leander Dendoncker tu penaltu absolutně nezvládl, přízemní pokus k levé tyči bez razance chytil Gollini.

Bryan GIL

3. série 2:3

Bryan Gil vymetá levačkou pravou šibenici, Ruddy vystihl stranu.

Rúben NEVES

3. série 2:2

Rúben Neves tlačil míč k pravé tyči, ke té skákal i Gollini, načež Neves pravačkou překopl bránu.

Sergio REGUILÓN

2. série 2:2

Sergio Reguilón šel na plac v 97. minutě, aby mohl na penaltu, levačkou mířil na pravou stranu do protipohybu Ruddyho.

João MOUTINHO

2. série 2:1

João Moutinho sledoval Golliniho a umístil míč na pravou stranu do protipohybu brankáře.