2:1

konec (1:0)

22.09.2021, 15:30 • Podbrezová • 3. kolo • Igor Tabiš sk

Tipsport: 2.37 3.38 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domáci futbalisti pokračovali po zmene strán v dobrom ofenzívnom výkone, chybu hostí potrestal v 47.minúte Timoshenka. Banská Bystrica dokázala odpovedať až v závere zápasu, v 81.minúte premenil pokutový kop Willwéber. Hostia sa už na vyrovnanie a nezmohli a tak sa po výsledku 2:1 tešia futbalisti Podbrezovej z postupu do ďalšieho kola Slovnaft Cupu. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (17:20:31)

90+4

90+3

Breznaník vysuvá na ľavom krídle Galčíka, loptu poslal na Grešáka, ktorého zakončenie bolo zblokované. O niekoľko sekúnd trafia brvno hosťujúcej brány Kukoľ.

90+2

Hostia v závere zápasu nakopávajú dlhé lopty na domácu polovicu.

90+1

Polievka si v pokutovom území zasekol Oravca, jeho zakončenie zneškodnil parádnym zákrokom Rehák – rohový kop pre Banskú Bystricu.

89

Domáci majú k dispozícii autové vhadzovanie, Vladimír Kukoľ sa však s realizáciou tejto štandardky nebude ponáhľať.

88

Hostia sa snažia o vyrovnanie, do konca zápasu neostáva veľa času.

87

Center striedajúceho Polievku z rohového kopu opustil hraciu plochu – odkop do brány Reháka.

86

Domáci nevyužili rohový kop, na druhej strane vyrazila Banská Bystrica do rýchleho protiútoku, prihrávka Polievku bola zblokovaná – uvidíme rohový kop na druhej strane.

85

Podbrezová kombinovala pred šestnástkou súpera, Grešák ale stráca loptu v súboji proti Jurčišinovi.

84

Spoza šestnástky to skúšal Ľubomír Willwéber, jeho pokus bol zblokovaný.

83

Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Kupčík, prichádza Jackuliak.

82

Hostia premenili pokutový kop a tak uvidíme v záverečných minútach zaujímavú zápletku.

81

Banská Bystrica dala gól!
ĽUBOMÍR WILLWÉBER vymietol z pokutového kopu pavučinu v ľavom hornom rohu Rehákovej brány – 2:1! Bez asistencie.

81

Po súboji Ďatka s Polievkom v pokutovom území ukazuje hlavný rozhodca na biely bod – penalta pre Banskú Bystricu!

80

Polievka nedokázal odcentrovať z ľavej strany, domáci futbalisti nedávajú svojmu súperovi žiadny voľný priestor.

79

Útočná akcia domácich sa končí po nedovolenom zákroku Mateja Oravca. Lopta pre hostí.