6:5

konec (1:2, 4:1, 1:2)

22.09.2021, 18:00 • Zimný štadión Dubnica nad Váhom • 1. kolo • Matúš Macháč sk

Tipsport: 1.65 5.0 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešný duel je úspešne za nami. Trnava síce prvú a tretiu tretinu vyhrala v pomere 2:1, no v prostrednej časti zabrali naplno domáci a vyhrali ju 4:1. Aj preto sa v celkom súčte 6:5 radujú z víťazstva práve Dubničania. Oko diváka sa nemohlo sťažovať, pretože sme boli svedkami mimoriadne vyrovnaného zápasu. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (20:18:22)

59:01

Dubnicu delí od plného bodového zisku už len minúta. Trnava to pravdepodobne skúsi ešte bez brankára.

58:17

Počet mužov na ľadovej ploche je opäť vyrovnaný.

57:48

Po zblokovanom pokuse sa podarilo Trnavčanom vyhodiť puk cez všetky čiary.

56:46

Dubnica má teraz veľkú výhodu, a to, že sa môže na minimálne dve minúty usadiť v pásme súpera.

56:17

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Dávid Okoličány – 2 min., nedovolené bránenie).

55:01

Záverečných päť minút dnešného zápasu je v plnom prúde. Teda ak nebudeme svedkami predĺženia.

53:27

Trnavčania majú teraz jednoznačne navrch a dvomi rýchlymi gólmi sú mimoriadne povzbudení.

52:06

Razom je zápas dramatický, keď je rozdiel už len jednogólový.

51:09

51:09 Dávid OKOLIČÁNY - 6:5

51:09

Trnava dala gól!
Gól strelil DÁVID OKOLIČÁNY, ktorý ťažil z nádhernej individuálnej akcie svojho spoluhráča, kedy len dorazil puk do prázdnej bránky. Asistencie: Roman Jurák.

48:37

48:37 Dávid OKOLIČÁNY - 6:4

48:37

Trnavčania sa blysli ukážkovou presilovkovou akciou, na konci ktorej vsietil gól tvrdou ranou DÁVID OKOLIČÁNY. Asistencie: Roman Jurák, Dávid Schmidt.

48:02

Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica (Dominik Hegyi – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

46:33

Dubničania si naďalej užívajú zápas. Potvrdzuje to aj zisk ďalšieho vhadzovanie pred bránkou súpera.

45:36

Hollý teraz včas vyštartoval proti puku, ktorý drží pevne v moci.

45:00

Štvrťhodinu pred koncom zápasu vedú domácim rozdielom triedy.

43:37

43:37 Matej SÍKELA - 6:3

43:37

Dubnica dáva gól! Gól strelil MATEJ SÍKELA, ktorý po spätnej prihrávke prepálil trnavského brankára. Asistencie Lukáš Dubeň.

42:14

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Adam Poldruhák – 2 min., hákovanie).

41:55

Aj v záverečnej tretine sú o niečo aktívnejší hokejisti z domáceho tímu.

40:38

V krátkom časovom slede vychytal Hollý dve zakončenia domácich.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Prostredná tretina je úspešne za nami. Domáci dokázali dokonalo otočiť priebeh stretnutia a vďaka štyrom gólom sú vo vedení o dva góly. Šialená druhá tretine priniesla 5 gólov. Uvidíme, či sa nechá záverečná tretina zahanbiť.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:59

39:59 Oliver ĎURIŠ - 5:3

39:59

Dubnica dáva gól! Teraz brankár Trnavy nevedel, kde je puk, čo dokázal využiť OLIVER ĎURIŠ a prepasíroval puk do bránky súpera. Asistencie: Peter Sojčík, Miroslav Kristín.

39:05

Trnava hrá už v plnom počte.

38:01

Dubnica je usadená v pásme súpera, kde sa bude snažiť využiť presilovú hru.

37:05

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Martin Semaňák – 2 min., nedovolené bránenie).

36:50

Dubnica je už v plnom počte.

35:27

Druhá tretina je zatiaľ poriadne vzrušujúca. Oko diváka si však sťažovať nemôže.

34:50

Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica (David Janík – 2 min., sekanie).

33:25

33:25 Filip ONDRUŠ - 4:3

33:25

Dubnica dáva gól! Gól strelil FILIP ONDRUŠ. Dubnica teraz ťažila zo zaváhania súpera, čo vyústilo do presného zakončenie k žrdi. Asistencie: Matej Síkela, Martin Andrisík

33:04

33:04 Oliver ĎURIŠ - 3:3

33:04

Dubnica dáva gól! Gól strelil OLIVER ĎURIŠ. Ten sa rútil do samostatného nájazdu a zoči voči hosťujúcemu brankárovi sa nemýlil. Asistencie: Peter Sojčík, Miroslav Kristín.

31:16

Vyrovnaný stav príliš dlho netrval a opäť vyhrávajú hostia z Trnavy. Uvidíme, či budú mať opäť Dubničania viac z hry.

30:27

30:27 Samuel KLIMENT - 2:3

30:27

Gól strelil SAMUEL KLIMENT, ktorý dostal prihrávku pred bránku a z bezprostrednej blízkosti ju pretavil na presný zásah. Asistencia: Vladimir Antonov.

30:00

V polovičke zápasu je teda stav opäť nerozhodný.

28:59

28:59 Filip ONDRUŠ - 2:2

28:59

Dubnica dáva gól! Gól strelil FILIP ONDRUŠ. Hosťujúci brankár neudržal strelu od modrej. Puk mu vypadol a ten poľahky dorazil do bránky zakončujúci hráč. Asistencie: Matej Síkela, Juraj Cebák.

28:49

Najväčšiu šancu presilovej hry mal zatiaľ Síkela, no svoj samostatný nájazd nevyužil.

28:02

Mikuš napriahol od modrej, ale triafa len zadný mantinel.

27:09

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Marcel Holovič – 2 min., vrazenie na mantinel).

26:37

Do pásma súpera nazreli aj hostia, ale príliš dlho sa tu nezdržali.

25:38

Po peknom zákroku Hollého sa bude vhadzovať po jeho pravici.

24:33

Aj naďalej sa odohráva prostredná tretina prevažne pred bránkou Trnavy.

23:35

Po trnavskom ofsajde sa presunie hra do stredného pásma.

23:11

Trma vrma v bránkovisku hosťujúceho tímu končí úspešným zákrokom brankára Hollého.

22:27

Teraz sa hrá dlhší čas bez prerušenia. Aktívnejší sú zatiaľ domáci.

21:46

Trnavská bránka je posunutá. Domáci sa dožadujú vylúčenia za zdržiavanie, ale ich prosby pravdepodobne nebudú vyslyšané.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Prvá tretina je úspešne za nami. Do rýchleho vedenia išli domáci, no na konci úvodnej časti je stav opačný. Zápas je však veľmi vyrovnaný a dramatický, a preto sa máme vo zvyšných tretinách na čo tešiť.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:59

19:59 Michel MIKLÍK - 1:2

19:59

Gól strelil MICHEL MIKLÍK. Ten bol na konci biliardovej akcie, ktorú zakončil strelou do odkrytej bránky. Asistencie: Nico Vuorijärvi, Vladimir Antonov.

19:01

Záverečná minúta prvej tretiny je už v plnom prúde.

17:49

Trnava má teraz navrch. Dokazuje to aj ich ďalšie zakončenie, po ktorom bude nasledovať vhadzovanie po ľavej ruke domáceho brankára.

16:38

Obrovská šanca Vladimira Antonova! Ten sa z ničoho nič ocitol pred brankárom, no svoj blafák zakončil len do žrde.

15:48

Od modrej napriahol Schmidt, ale jeho projektil nenašiel cestu k domácemu brankárovi.

14:59

Záverečná päťminútovka prvej tretiny je v plnom prúde.

13:26

Dubničania sú už v plnom počte.

12:29

Trnavčania prvú presilovú hru využili. Uvidíme, či sa im to podarí aj na druhýkrát.

11:26

Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica (Oliver Ďuriš – 2 min., sekanie).

09:52

09:52 Alex František Kupka - 1:1

09:52

Gól strelil ALEX FRANTIŠEK KUPKA. Ten dokázal doraziť puk do odkrytej bránky, kde bol ležiaci bezmocný Gabriš. Asistencie: Dávid Schmidt, Alex František Kupka

08:36

Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica (Peter Mikuš – 2 min., krosček).

07:33

Identická situácia sa odohrala aj o pár sekúnd neskôr.

07:10

Po zákroku hosťujúceho brankára bude nasledovať vhadzovanie po jeho pravici.

06:11

Na prvý gól sme teda dlho nečakali. Domáci celok ide do vedenia a bude sa mu dýchať o niečo lepšie.

05:06

05:06 Miroslav KRISTÍN - 1:0

05:06

Dubnica dáva gól! Gól strelil MIROSLAV KRISTÍN, ktorý sa dostal do situácie zoči voči hosťujúcemu brankárovi a nemýlil sa. Asistencie: Oliver Ďuriš.

04:54

Po strele od modrej končí puk v moci brankára Trnavy.

03:07

Trnavčania sa dokázali ubrániť presilovej hre súpera bez akýchkoľvek problémov.

02:21

Zápas začal opatrne. Puk zatiaľ mení často svojho majiteľa.

01:07

Prvé vhadzovanie prebiehalo pred bránkou Trnavy. Vyhrali ho domáci, ktorí sa usadili v pásme súpera.

01:07

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Nico Vuorijärvi – 2 min., sekanie).

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

TSS GROUP Spartak Dubnica: Gabriš (Ma. Kristín) – Jarábek, Mikuš, Cebák, Dubeň, Trška, Janík, Putala, Miklovič – Sojčík, Ďuriš, Mi. Kristín – Síkela, Ondruš, Andrisík – Tábi, Hegyi, Haščák – Maniaček, Vaňo, Korbel

HK Gladiators Trnava: Hollý (Rekoš) – Schmidt, Rašin, Semaňák, Vuorijärvi, Hajda, Kliment, Pejkovič, Poldruhák – Jurák, Holovič, Okoličány – Antonov, Kukumberg, Miklík – Ružek, Kupka, Šandor – Litavec, Adamčík, Mrava

Rozhodca: Branislav Píšťanský – Ľubomír Danko, Adam Rehák.
Vítame vás pri sledovaní dnešného online textového prenosu zo zápasu TIPOS Slovenskej hokejovej ligy. Dnes sa proti sebe postavia hokejisti z Dubnice, ktorí privítajú na svojom štadióne Trnavu.

Obidva tímy odohrali generálky proti slovenskej reprezentácii do 18 rokov. Dubnica zvíťazila 3:2 po nájazdoch, Trnavčania vyhrali vysoko 10:3. Liga je však o niečom úplne inom. Preto sa pohodlne posaďte a vychutnajte si dnešný zápas v našej prítomnosti.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

6:5

Branky a nahrávky: 6. Kristín (Ďuriš), 29. Ondruš (Síkela, Cebák), 34. Ďuriš (Sojčík, Kristín), 34. Ondruš (Síkela, Andrisík), 40. Ďuriš (Sojčík, Kristín), 44. Síkela (Dubeň) – 10. Kupka (Schmidt, Kupka), 20. Miklík (Vuorijärvi, Antonov), 31. Kliment (Antonov), 49. Okoličány (Jurák, Schmidt), 52. Okoličány (Jurák)

TSS GROUP Dubnica: Gabriš (Ma. Kristín) – Jarábek, Mikuš, Cebák, Dubeň, Trška, Janík, Putala, Miklovič – Sojčík, Ďuriš, Mi. Kristín – Síkela, Ondruš, Andrisík – Tábi, Hegyi, Haščák – Maniaček, Vaňo, Korbel

Rozhodčí: Branislav Píšťanský – Ľubomír Danko, Adam Rehák

01:07 TRN 2 Vuorijärvi, sekání
05:06 DUB 1:0 Kristín (Ďuriš)
08:36 DUB 2 Mikuš, krosček
09:52 TRN 1:1 Kupka (Schmidt, Kupka)