3:1

konec (3:0, 0:0, 0:1)

22.09.2021, 17:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • 4. kolo • Natálie Poláčková

Tipsport: 1.9 4.6 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dukla v druhém domácím zápase poráží tým z Přerova 3:1. V zápase se již v 7. minutě prosadil Jakub Illéš. V poslední třetině ještě upravil skóre František Hrdinka, který sebral Žukovovi nulu.

Přeji hezký zbytek večera. (19:52:17)

59:38

Dukla vyhazuje puk do středního pásma.

59:02

Čachotského střela do prázdné brány byla zblokována hokejkou hostujícího obránce.

58:46

Přerov zkouší hru v šesti.

58:31

Fronk pomáhá DUkle osvobodit se. Ke střele se dostal Harkabus, ale lapačka Postavy úřadovala.

57:39

Dukla se dostala do přečíslení, kterého ale nevyužila a raději se snaží bránit.

57:08

Další střela Přerova konči v lapačce Žukova.

56:55

Süss znovu prověřuje Žukova, který měl se střelou problémy.

56:39

Dukla se sice osvobodila, ale jen za cenu zakázaného uvolnění.

56:16

Dvořák znovu prověřuje Žukova, který puk vyráží.

55:20

Přerov vyhazuje puk až za bránu.

54:20

Dukla se po buly dostává k puku a vyhazuje puk. Přerov se snaží dostat do útočného pásma.

53:50

53:50 František HRDINKA - 3:1

53:50

Přerov právě vstřelil branku!
Před bránou Žukovovi zakrývali hráči výhled. Toho využil Kubeš, který přihrál k pravému kruhu, kde přesně stál FRANTIŠEK HRDINKA, který tvrdou střelou propálil Žukova.

53:30

Brož se pokusil prověřit Postavu. Jeho střelu vyrazil před sebe.

52:40

Judova střela skončila za bránou.

51:50

Zpoza brány se puk snažil vyhodit Eliáš, ale jeho pokus nevyšel a k puku se dostal Přerov.

50:37

Dvořákovu perdu Žukov opět kryje a drží si stále čisté konto.

3:1

Branky a nahrávky: 7. Illéš (T. Harkabus, Fronk), 11. Čachotský (Lichanec), 19. F. Seman (Čachotský, Kauppila) – 54. Hrdinka (Kubeš, Hrabal)

HC Dukla Jihlava: Žukov (Wolf) – Dundáček, Mareš, Eliáš, Niko, Bilčík, Kauppila, Kowalczyk – T. Harkabus (A), Fronk, Illéš – Čachotský (C), Lichanec, Helt – T. Havránek, M. Zadražil, Houška – F. Seman, Juda, Vítězslav Brož.

HC ZUBR Přerov: Petrásek (21. Postava) – Gazda, Hrabal, Kubeš, Hrdinka, Krisl (C), Seemann, R. Černý, Gréč – T. Doležal (A), Pšurný (A), Süss – Jan Svoboda, M. Kratochvil, Tadeáš Král – Matěj Svoboda, F. Dvořák, M. Novák – Fencl.

Rozhodčí: Wagner, Jechoutek – Měkýš, Kučera

06:54 JIH 1:0 Illéš (T. Harkabus, Fronk)
10:44 JIH 2:0 Čachotský (Lichanec)
12:08 PRE 2 M. Novák, držení
17:41 PRE 2 Süss, nedovolené bránění
18:07 JIH 3:0 F. Seman (Čachotský, Kauppila)
20:01 PRE -Petrásek +Postava (Střídání)