Španělská LaLiga

Real Betis – Espanyol Barcelona

2:2

konec (2:1)

19.09.2021, 18:30 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • 5. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.85 3.59 4.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+8

Espanyol právě vstřelil branku!
Neskutečné! Hosté se v poslední minutě nastavení dočkali vytouženého vyrovnání! Po obrovském závaru před brankou Betisu se do odraženého míče opřel LEANDRO CABRERA a jeho pokus skončil v síti!

45+4

Real Betis právě vstřelil branku!
Domácí celek ještě před změnou stranu otáčí vývoj dnešního souboje! Bellerín dostal přihrávku na pravou stranu, odkud přihrál míč pod sebe a NABIL FÉKIR technickou střelou poslal domácí do vedení!

42

Je vyrovnáno! Domácí celek se vytoužené branky nakonec dočkal ještě před přestávkou! Na průnikovou přihrávku za obranu si naběhl WILLIAN JOSÉ, který střílel po zemi a i s pomocí obránce poslal míč do sítě!

16

Hostující celek se možná trošičku překvapivě dostává do vedení! De Tomas vykouzlil parádní přihrávku, díky které se před brankářem zjevil osamocený ALEIX VIDAL, který otevřel stav utkání.

2:2

konec (2:1)

Branky: 42. José (Canales), 45+4. Fékir (Bellerín) – 16. Aleix Vidal (de Tomás), 90+8. Cabrera

Karty:   10. González (RBE), 75. Pezzella (RBE), 89. Guardado (RBE), 90+6. Bravo (RBE) – 38. Morlanes (ESB), 76. Aleix Vidal (ESB), 76. Pedrosa (ESB), 90+2. de Tomás (ESB), 90+7. Cabrera (ESB)   78. Pezzella (RBE)

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 11:3. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 13:9.

Real Betis: Bravo – Bellerín, Pezzella, V. Ruiz (8. González), Moreno – W. Carvalho (70. Guardado), G. Rodríguez – Rodri (66. Camarasa), Fékir, Canales (66. Juanmi) – José (70. Iglesias).
Náhradníci: Rui Silva – Akouokou, Camarasa, González, Iglesias, Guardado, Juanmi, Joaquín, Ruibal, Montoya, Tello.

Espanyol Barcelona: Diego López – Ó. Gil (62. Wu), Sergi Gómez, Cabrera, Pedrosa – Aleix Vidal (82. Melamed), Morlanes (46. Bare), Darder, Melendo (46. Mérida) – de Tomás (90+3. Dimata), Embarba.
Náhradníci: J. García – Dimata, Bare, Á. García, Melamed, Mérida, Loren, Miguelón, Vadillo, Vilà, Wu.