11.09.2021, 14:30 • 7. kolo • Aleš Strouha (@AlesStrouha)

Tipsport: 1.33 5.0 5.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55

55. Petr DOŠLÝ - 3:3

55

Domažlice právě vstřelily branku!
Podobně jako v prvním poločase se dostal balon na levou stranu k PETRU DOŠLÉMU, který z úhlu propálil brankáře Mrózka – 3:3!

45+2

45+2. František DVOŘÁK - 2:3

45+2

Domácí ve druhé minutě nastavení prvního poločasu ale snižují, když se po vyhraném souboji na hranici vápna k balonu na levé straně dostal FRANTIŠEK DVOŘÁK, jehož střela do horního poloviny brány skončila za zády Mrózka – 2:3!

45+1

45+1. Matyáš KODÝDEK - 1:3

45+1

Plzeň B právě vstřelila branku!
Po obrovském zaváhání domácí defenzivy je to 3:1 pro Plzeň! Spíše jen odkop od stoperů propadl na levé straně hřiště za obránce Domažlic a sám na brankáře unikal MATYÁŠ KODÝDEK, který v pohodě obstřelil Brycha a je to 1:3!

29

29. Joel Ngandu Kayamba - 1:2

29

Jen vteřinku volného času dostal nyní JOEL NGANDU KAYAMBA, který si obhodil posledního obránce a střelou z penaltového puntíku s pomocí tyče obrací vývoj zápasu – 1:2.

17

17. Adam VRBA - 1:1

17

Nádherný gól hostů! Šimon Falta si narazil balon s Kayambou, následně obešel ve vápně protihráče a poté předložil balon ADAMU VRBOVI, který pohodlně do prázdné brány srovnává na 1:1!

10

10. Petr DOŠLÝ - 1:0

10

Z ničeho nic je to 1:0 pro domácí. Přetažený centr z pravé strany propadl až k PETRU DOŠLÉMU, který vypálil sice tvrdě, avšak doprostřed brány. Gólman Mrózek ale zasáhl velmi špatně a míč si nechal propadnout pod tělem – 1:0!

3:3

konec (2:3)

Branky: 10. Došlý, 45+2. Dvořák, 55. Došlý – 17. Vrba, 29. Kayamba, 45+1. Kodýdek

Karty:   5. Uzlík (DOM), 38. Mužík (DOM), 86. Došlý (DOM) – 40. Kayamba (PLB), 50. Kolerus (PLB), 60. Kodýdek (PLB)   64. Kodýdek (PLB)   34. Teršl (DOM)

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Teršl, Mužík, Uzlík, Rychnovský, Brabec, Došlý, Mlynařík, Pavlík, Dvořák, D. Černý (59. Pinc).
Náhradníci: Růžička – Jahn, Kuhajda, V. Černý, Hrubý, Holík, Pinc.

FC Viktoria Plzeň B: Mrózek – Vacek, Pešek, Šimek, Kolerus, Kayamba, Vrba, Žilák, Pachlopník (36. Kodýdek), Falta, Fišer.
Náhradníci: Tichota – Gaszczyk, Kodýdek, Šticha, Šoul, Krátký, Jedlička

Rozhodčí: Rejžek – Vrchota, Glogar