08.09.2021, 18:30 • Národní stadion Vasil Levski • Michal Raška

Tipsport: 2.48 2.86 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:24:33)
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 0:8. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 19:19.
Je konec. Bulharsko zvítězilo nad Gruzií 4:1. Domácí šli do vedení už ve 20. minutě po brance Neděleva. Ve 35. minutě zvýšil vedení z penalty D. Ilijev. Před poločasem Bulhaři vedli 3:0, když se trefil Dělev. V 52. minutě to bylo už 4:0 po góle Hristova. V 77. minutě ovšem snížil na 1:4 Davitašvili.

90+4

90+2

Po faulu domácích je znovu hra přerušená a hostující hráč potřebuje ošetření.

90

Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90

Po rohovém kopu hostů se dostal ke hlavičce Mikautadze, ale jeho zakončení bylo sraženo do zámezí.

89

Bulharsko se ke konci zápasu pouze trápí a Gruzie tak má další volný kop.

88

Gruzínci dostali další míč do vápna, ale opět z toho nebylo nic.

86

Centr hostů z pravé strany jen proletěl vápnem do zámezí.

84

Volný kop Bulharů nebyl špatný, ale následný centr do vápna nepřinesl nic vážnějšího.

82

Další faul ze strany hostů a momentálně utkání není příliš pohledné.

80

Tentokrát se Gruzie dopustila ofsajdu po volném kopu.

78

Gruzie už má opět míč na polovině soupeře a bude zahrávat volný kop.

77

77. Zuriko DAVITAŠVILI - 4:1

77

Gruzie právě vstřelila branku!
Hosté se přece jenom dočkali branky na 1:4! Velkovski se sice dostal k míči uvnitř vápna, ale následně si ho trochu ukopl a prohrál souboj se ZURIKO DAVITAŠVILIM, který zakončil přízemně k levé tyči.

76

Andrea Hristov poslal k zemi Mikautadzeho ve středu hrací plochy.

74

Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Coněv, přichází Kostadinov.
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Ilijev D., přichází Krastev.

73

Hra je opět přerušená, protože se Lochošvili dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu.

4:1

konec (3:0)

Branky: 20. Nedělev, 35. Ilijev D. (pen.), 44. Dělev, 52. Hristov – 77. Davitašvili

Karty:   29. Coněv (BUL), 36. Božikov (BUL), 57. Petrov (trenér) (BUL), 57. Dělev (BUL) – 34. Kakabadze (GRU), 59. Daušvili (GRU), 73. Lochošvili (GRU)

Bulharsko: Mihajlov – Hristov A., Hristov P., Božikov (C), Velkovski – Čočev (67. Vitanov) – Ilijev I. (67. Karageren), Nedělev (60. Jankov), Coněv (74. Kostadinov) – Ilijev D. (74. Krastev), Dělev (60. Kirilov)
Náhradníci: Georgijev, Naumov – Ilijev A., Karageren, Kirilov, Kostadinov, Krastev, Vitanov, Jankov

Gruzie: Mamardašvili – Chočolava, Chvadagiani, Lochošvili – Kakabadze (C), Daušvili (59. Aburjania), Altunašvili (59. Mamučašvili), Gjorbelidze – Čakvetadze (59. Davitašvili), Mikautadze, Citajšvili (70. Kvilitaja)
Náhradníci: Kupatadze, Loria – Aburjania, Azarov, Davitašvili, Čabradze, Jigauri, Kankava, Kašia, Kvilitaja, Mamučašvili, Zaria