konec (2:1)

04.09.2021, 16:00 • 6. kolo • Filip Krůza

Tipsport: 1.95 3.7 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to vše. Přeji pěkný večer. (18:15:18)
Zápas je u konce. Domácí tým udržel své vedení a slaví tak vítězství 2:1. Druhý poločas příliš atraktivní nebyl, neviděli jsme skoro žádné gólové příležitosti.

90+3

90+3

Vstupujeme do poslední minuty nastavení a domácí brankář bude odkopávat od své brány.

90+1

Rozhodčí nastavil tři minutý nad základní časový rámec.

90

Po další standardce Rosic přišla přímá střela, bránu Zlína ale míč netrefil.

89

Pomalu se nám blíží nastavení. Hostujícímu týmu tak už moc času nezbývá. Míč se nyní navíc nachází na polovině právě Zlína.

88

Žlutou kartu dostává Buchta (FC Slovan Rosice).

87

Domácí zahrávali již několikátou standardní situaci ve druhém poločasu, ani tentokrát však bránu soupeře moc neohrozili.

86

Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Vítámvás, přichází Kršák.

85

Žlutou kartu dostává Fila (FC Slovan Rosice).

84

Zlín se nyní více snaží hrát na útočné polovině. Přes obranu soupeře se ale hráčům hostů nedaří dostat.

83

Čas se pomalu krátí a my stále čekáme na nějaký zajímavý moment druhého poločasu...

81

Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Hrdlička, přichází Uhřík.
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Selinger, přichází Šíp.
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Přerovský, přichází Fila.

80

Zlín B nyní zahrával standardní situaci z nadějné pozice za pokutovým územím na levé straně. Přímá střela ale nepřišla a centrovaný míč byl až příliš vysoký a dlouhý.

79

Opravdu není moc o čem psát. Utkání totiž vypadá spíše jako boj o míč. Gólmani se zatím minimálně ve druhém poločase moc nezapotili.

76

Herní převahu mají sice domácí, jak jsem ale již zmiňoval, moc atraktivní poločas to není. Pro Rosice je ale hlavní to, že drží vedení.

75

Celkově je druhý poločas bez střeleckých pokusů. Nepřišel ani po standardní situaci domácího týmu.