10.08.2021, 16:00 • Astana Arena, Nur–Sultan • 3. předkolo • Michal Raška

Tipsport: 3.32 2.82 2.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:47:59)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 21:17.
Je konec této odvety ve 3. předkole Evropské konferenční ligy, za které šťastnější odchází FC Šachťor Karaganda, který dokázal porazit 3:1 na penalty FK Kolos Kovalivku.
Největší a také jedinou šanci v první půli měl v 9. minutě Kostyšyn, ovšem ten nedokázal propálit brankáře Šackého. Jedinou šanci ve druhé části měl v 83. minutě Bogdanov, ale jeho pokus byl zblokován vedle brány. Prodloužení nic moc nepřineslo a šlo se tak do penalt, kde domácí proměnili všechny tři pokusy, zatímco hosté pouze jeden a tři střely lapil gólman Šackij.