konec (0:0)

10.08.2021, 20:00 • 3. předkolo • Pavel Kovanda

Tipsport: 3.85 3.99 1.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji všem za pozornost a přeji vám příjemný úterní večer. (21:55:25)
Máme za sebou odvetný duel mezi Midtjyllandem a PSV. Vyrovnané utkání rozhodla branka v posledních vteřinách zápasu. Bruma se stal jediným střelcem utkání. Celkově ale vítězí tým PSV 4:0 a dánský celek bude muset i letos oželet Ligu mistrů.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 11:13.

90+3

90+3

90+3. BRUMA - 0:1

90+3

PSV právě vstřelilo branku!
Tak přeci jen se dočkáme branky! PSV pečetí postup do další fáze Ligy mistrů! Krásnou ranou z hranice pokutového území se blýskl BRUMA. Asistence: Mauro Junior.

90+2

Domácí se pokouší míč nakopávat, ale balóny dopadají přímo na hlavy obránců PSV.

90+1

Faul rozhodčí odpískal Marcu van Ginkelovi.
Rozhodčí přidá ještě tři minutky, ale už teď je jasné, že vítězem dvojzápasu bude PSV Eindhoven.

87

Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Zahavi, přichází Fofana.
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Propper, přichází Mauro Junior.

86

Hra postrádá přesnost. Oba celky nedokáží poslat přesnou přihrávku, a tak se hraje víceméně uprostřed hřiště.

83

Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Evander, přichází Charles.

82

Centr domácích do pokutového území odvrací obránce hlavou.

80

Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Onyedika, přichází Fraulo.
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Brumado, přichází Hansen.

79

Blíží se nám závěrečných deset a hra se oproti úvodu poločasu poněkud uklidnila. Šance Midtjyllandu začínají být více a více mizivé.