Statistiky:
Keirin ženy
Čtvrtfinále
První rozjezd
1. Wai Sze Lee (HKG) Q
2. Olena Starikovová (UKR) Q
3. Daria Šmelevová (ROC) Q
4. Emma Hinzeová (GER) Q
5. Katy Marchantová (GBR)
6. Laurine van Riessenová (NED)
Druhý rozjezd
1. Shanne Braspennincxová (NED) Q
2. Ellesse Andrewsová (NZL) Q
3. Luz Daniela Gaxiolaová Gonzalezová (MEX) Q
4. Laurine Genestová (CAN) Q
5. Mathilde Grosová (FRA)
6. Lea Sophie Friedrichová (GER)
Třetí rozjezd
1. Kelsey Mitchellová (CAN) Q
2. Kaarle McCullochová (AUS) Q
3. Tchien-š' Čung (CHN) Q
4. Ljubov Basovová (UKR) Q
5. Madalyn Godbyová (USA)
6. Juka Kobajašiová (JPN)
Semifinále
První rozjezd
1. Olena Starikovová (UKR) Q
2. Ellesse Andrewsová (NZL) Q
3. Liubov Basovová (UKR) Q
4. Luz Daniela Gaxiolaová Gonzalezová (MEX)
5. Wai Sze Lee (HKG)
6. Tchien-š' Čung (CHN)
Druhý rozjezd
1. Shanne Braspennincxová (NED) Q
2. Kelsey Mitchellová (CAN) Q
3. Laurine Genestová (CAN) Q
4. Daria Šmelevová (ROC)
5. Kaarle McCullochová (AUS)
6. Emma Hinzeová (GER)
Celkové umístění
1. Shanne Braspennincxová (NED)
2. Ellesse Andrewsová (NZL)
3. Lauriane Genestová (CAN)
4. Olena Starikovová (UKR)
5. Kelsey Mitchellová (CAN)
6. Liubov Basovová +0,580
7. Emma Hinzeová (GER)
8. Wai Sze Lee (HKG)
9. Kaarle McCullochová (AUS)
10. Daria Šmelevová (ROC)
11. Luz Daniela Gaxiolaová Gonzalezová (MEX)
12. Tchien-š' Čung (CHN)
Sprint muži
Osmifinále
Jeffery Hoogland (NED)
Mohd Azizulhasni Awang (MAS)
Harrie Lavreysen (NED)
Muhammad Shah Firdaus Sahrom (MAS)
Jack Carlin (GBR)
Sebastian Vigier (FRA)
Nicholas Paul (TTO)
Juta Wakimoto (JPN)
Denis Dmitrijev (ROC)
Jason Kenny (GBR)
Miximilian Levy (GER)
Sam Webster (NZL)
Opravy osmifinále
Janos Kenny (GBR)
Mohd Azizulhasni Awang (MAS)
Juta Wakimoto (JPN)
Muhammad Shah Firdaus Sahrom (MAS)
Sebastian Vigier (FRA)
Sam Webster (NZL)
Čtvrtfinále 1. závod
Jeffrey Hoogland (NED)
Sebastian Vigier (FRA)
Harrie Lavreysen (NED)
Jason Kenny (GBR)
Jack Carlin (GBR)
Maximilian Levy (GER)
Nicholas Paul (TTO)
Denis Dmitrijev (ROC)
Čtvrtfinále 2. závod
Jeffrey Hoogland (NED) Q
Sebastian Vigier (FRA)
Harrie Lavreysen (NED) Q
Jason Kenny (GBR)
Jack Carlin (GBR) Q
Maximilian Levy (GER)
Nicholas Paul (TTO)
Denis Dmitrijev (ROC)
Čtvrtfinále 3. závod
Nicholas Paul (TTO)
Denis Dmitrijev (ROC)
Závod o 5. - 8. místo
5. Maximilian Levy (GER)
6. Nicholas Paul (TTO)
7. Sebastian Vigier (FRA)
8. Jason Kenny (GBR)
Konečné pořadí omnia
1. Matthew Walls (GBR) – 153 b
2. Campbell Stewart (NZL) – 129 b
3. Elia Viviani (ITA) – 124 b
4. Benjamin Thomas (FRA) – 118 b
5. Niklas Larsen (DEN) – 113 b
6. Jan Willem van Schip (NED) – 112 b
7. Thery Schir (SUI) – 109 b
8. Gavin Hoover (USA) – 99 b
9. Roger Kluge (GER) – 91 b
10. Albert Torres Barcelo (ESP) – 84 b
11. Sam Welsford (AUS)– 79 b
12. Jauheni Karaliok (BLR) – 76 b
13. Kenny de Ketele (BEL – 70 b
14. Arťom Zacharov (KAZ) – 62 b
15. Eiya Hašimoto (JPN) – 54 b
16. Szymon Sajnok (POL) – 48 b
17. Mark Downey (IRL) – 18 b
18. Andreas Mueller (AUT) – 8 b
19. David Maree (RSA) – -17 b
- Christos Volikakis (GRE)
1. Matthew Walls (GBR) – 153 b
2. Campbell Stewart (NZL) – 129 b
3. Elia Viviani (ITA) – 124 b
4. Benjamin Thomas (FRA) – 118 b
5. Niklas Larsen (DEN) – 113 b
6. Jan Willem van Schip (NED) – 112 b
7. Thery Schir (SUI) – 109 b
8. Gavin Hoover (USA) – 99 b
9. Roger Kluge (GER) – 91 b
10. Albert Torres Barcelo (ESP) – 84 b
11. Sam Welsford (AUS)– 79 b
12. Jauheni Karaliok (BLR) – 76 b
13. Kenny de Ketele (BEL – 70 b
14. Arťom Zacharov (KAZ) – 62 b
15. Eiya Hašimoto (JPN) – 54 b
16. Szymon Sajnok (POL) – 48 b
17. Mark Downey (IRL) – 18 b
18. Andreas Mueller (AUT) – 8 b
19. David Maree (RSA) – -17 b
- Christos Volikakis (GRE)
1. Matthew Walls (GBR) – 114 b
2. Jan Willem van Schip (NED) – 110 b
3. Benjamin Thomas (FRA) – 106 b
4. Thery Schir (SUI) – 94 b
5. Niklas Larsen (DEN) – 88 b
6. Elia Viviani (ITA) – 82 b
7. Campbell Stewart (NZL)) – 78 b
8. Gavin Hoover (USA) – 74 b
9. Sam Welsford (AUS) – 70 b
10. Kenny de Ketele (BEL – 70 b
11. Arťom Zacharov (KAZ) – 62 b
12. Albert Torres Barcelo (ESP) – 62 b
13. Eiya Hašimoto (JPN) – 54 b
14. Szymon Sajnok (POL) – 48 b
15. Roger Kluge (GER) – 46 b
16. Christos Volikakis (GRE) – 30 b
17. Jauheni Karaliok (BLR) – 26 b
18. David Maree (RSA) – 20 b
19. Mark Downey (IRL) – 18 b
20. Andreas Mueller (AUT) – 8 b
Jeffrey Hoogland (NED)
Harrie Lavreysen (NED)
Jack Carlin (GBR)
Denis Dmitrijev (ROC)
1. Shanne Braspennincxová (NED)
2. Ellesse Andrewsová (NZL) +0,061
3. Lauriane Genestová (CAN) +0,148
4. Olena Starikovová (UKR) +0,396
5. Kelsey Mitchellová (CAN) +0,566
6. Liubov Basovová +0,580
První rozjezd
1. Olena Starikovová (UKR) Q
2. Ellesse Andrewsová (NZL) Q
3. Liubov Basovová (UKR) Q
4. Luz Daniela Gaxiolaová Gonzalezová (MEX)
5. Wai Sze Lee (HKG)
6. Tchien-š' Čung (CHN)
Druhý rozjezd
1. Shanne Braspennincxová (NED) Q
2. Kelsey Mitchellová (CAN) Q
3. Laurine Genestová (CAN) Q
4. Daria Šmelevová (ROC)
5. Kaarle McCullochová (AUS)
6. Emma Hinzeová (GER)
1. Jan Willem van Schip (NED) 30 (10+20)
2. Benjamin Thomas (FRA) 23 (3+20)
3. Matthew Walls (GBR) 23 (3+20)
4. Thery Schir (SUI) 23 (3+20)
5. Gavin Hoover (USA) 22 (2+20)
6. Niklas Larsen (DEN) 22 (2+20)
7. Kenny de Ketele (BEL) 21 (1+20)
8. Elia Viviani (ITA) 21 (1+20)
9. Szymon Sajnok (POL) 21 (1+20)
10. Albert Torres Barcelo (ESP) 21 (1+20)
11. Roger Kluge (GER) 3
12. Campbell Stewart (NZL) 2
13. Sam Welsford (AUS) 1
14. Jauheni Karaliok (BLR) 1
15. Arťom Zacharov (KAZ) 1
16. Eiya Hashimoto (JPN) 1
17. Christos Volikakis (GRE) 0
18. Mark Downey (IRL) -20
19. Andreas Mueller (AUT) -20
20. David Maree (RSA) -20
Muhammadovi Shahovi Firdausovi Sahromovi. Dalo by se tedy říct, že Nizozemsko vede 2:0 proti Malajcům.
1. Matthew Walls (GBR) – 40 b
2. Benjamin Thomas (FRA) – 38 b
3. Jan Willem van Schip (NED) – 36 b
4. Arťom Zacharov (KAZ) – 34 b
5. Niklas Larsen (DEN) – 32 b
6. Sam Welsford (AUS) – 30 b
7. Campbell Stewart (NZL) – 28 b
8. Eiya Hashimoto (JPN) – 26 b
9. Thery Schir (SUI) – 24 b
10. Gavin Hoover – 22 b
11. Kenny de Ketele (BEL) – 20 b
12. Roger Kluge (GER) – 18 b
13. Elia Viviani (ITA) – 16 b
14. Szymon Sajnok (POL) – 14 b
15. Albert Torres Barcelo (ESP) – 12 b
16. Mark Downey (IRL) – 10 b
17. Christos Volikakis (GRE) – 8 b
18. Jauheni Karaliok (BLR) – 6 b
19. Andreas Mueller (AUT) – 4 b
20. David Maree (RSA) – 2 b
V 9:21 budou mít šanci se ještě probojovat do čtvrtfinále v opravách sprinteři a o šest minut později přijde na řadu druhý závod omnia. V 9:45 odstartuje první čtvrtfinále sprinterů, poté se odjedou ženská semifinále keirinu a třetí závod omnia.
Na 10:25 je naplánováno druhé čtvrtfinále, po němž už se rozhodne závod žen. Jako první se pojede o 7.-12. místo a v 10:45 odstartuje boj o medaile. V 10:55 vyvrcholí cyklistický víceboj.