05.08.2021, 13:10 • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

3. Myles Nazem Amine (SMR)
5. Džavrajl Šapjev (UZB)
5. Deepak Punia (IND) (13:43:07)

Program skončil.

David Morris Taylor v posledních 15 sekundách dokázal strhnout vítězství na svou stranu a je zlatým olympijským medailistou!

Výtečný skok po nohách Íránce a Taylor strhává vedení na svou stranu, když soupeře vzápětí zalehnul!
Už to ale neplatí, Jazdání soupeře vytláčí do autu za jeden bod. Minuta a půl do konce.
Už to vypadalo, že Jazdání má soupeře v hrsti a získá další body, jenže parádním kontrem se nahoru dostal Taylor a nejen, že srovnává na 2:2, ale má také bodovou výhodu.
Zkraje druhé poloviny zápasu se Jazdání dočkává druhého bodu.
Po třech minutách je skóre 1:0 pro Iránce. Půlminutová pauza.
Nyní se íránský trenér dožadoval bodu za vytlačení, ale podle rozhodčích Jazdání nedokázal svého soka dostat z kruhu.
Íránec získává úvodní bod finálového souboje.
Začíná finálový zápas mezi Hasanem Jazdáním a Davidem Morrisem Taylorem III.

Jenže s tím neuspěl! Myles Nazem Amine vítězí na body nad Deepakem Puniou a získal pro San Marino bronzovou medaili! Provedl úspěšnou techniku nějaké čtyři sekundy před koncem.
Punia si ještě žádá kontrolu videa a snaží se zápas zvrátit...
A povedlo se mu prodrat soupeři vleže na záda! Dva body!
Amine zaútočil na nohu soupeře, má ho v dobré pozici!
Souboj se přehoupl do poslední minuty a půl. Stále je o jeden bod na tom lépe Punia.
Amine získává jeden bod za vytlačení soupeře.
Indovi se daří v poslední minutě první půlky zápasu dostat soupeře na žíněnku a sebrat pro sebe dva body!