0:2 6:7 (7), 0:6

04.08.2021, 10:09 • Osmifinále • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 2.07 1.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:6

GEM, SET, ZÁPAS Anna Karolína Schmiedlová! Slovenská tenistka absolútne ovládla druhý set, súperke nasadila kanára a my veríme, že takúto pohodu a výkon z druhého setu si prenesie aj do ďalšieho stretnutia, teda už toho štvrťfinálového.

0:5

Juvan poslal dlhý forhend von z dvorca a stráca aj tento svoj servis! Anna Karolína Schmiedlová vyhráva 5:0 v druhom sete a ide podávať na víťazstvo v tomto zápase, súperke môže udeliť aj tenisového kanára.

0:4

Druhá čistá hra v rade od slovenskej tenistky, úspešne potvrdený brejk a Anna Karolína Schmiedlová vyhráva v druhom sete 4:0! Snáď už zvyšok druhého setu bude len formalita.

0:3

Výborne! Kaja Juvan nezvládla tento svoj servis, Anna Karolína Schmiedlová ukončila tento gem víťazným úderom a získava druhý brejk v druhom sete, ide do vedenia 3:0 a toto už vyzerá veľmi nádejne s postupom do ďalšieho kola!

0:2

Druhý gembal však už Anna Karolína Schmiedlová využíva, úspešne potvrdila brejk a v druhom sete vyhráva 2:0! Ideálny štart našej tenistky v druhom sete, už to len úspešne dotiahnuť do konca.

0:1

Bekhend slovinskej tenistky neprešiel cez pásku na druhú stranu, Juvan stráca hneď prvý servis v druhom sete a po brejku sa Anna Karolína Schmiedlová ujíma vedenia 1:0 v druhom sete!

6:7

Slovenská tenistka ukončila náročný a veľmi dlhý prvý set priamym bodom a víťazí v tajbrejku 9:7! Veľmi vyrovnané prvé dejstvo sme sledovali, Kaja mala ešte pred tajbrejkom dva setbaly, ale nedokázala ich využiť. Nemusí ju to však v konečnom zúčtovaní prvého setu mrzieť, záver tajbrejku zvládla úspešne a vyhráva 1:0 na sety!

6:6

Presný forhend na čiaru od slovinskej tenistky! Kaja Juvan odvrátila dva setbaly súperky a o osude prvého setu rozhodne tajbrejk.

5:6

Juvan ukončila tento gem nepresným forhendom do autu. Kaja Schmiedlová mala problémy v jedenástom geme, ale súperku k brejkbalu nepustila a ujíma sa vedenia 6:5! Kaja Juvan bude po druhýkrát podávať na udržanie sa v úvodnom dejstve.

5:5

Dlhšiu výmenu zakončila lepšie Juvan a to víťazným forhendom. Slovinka vyrovnáva na 5:5 v prvom sete a v tomto dejstve tak ešte pokračujeme ďalej!

4:5

Anna Karolína Schmiedlová však je už na druhý pokus úspešná, brejk potvrdila a vyhráva v prvom sete 5:4! Kaja Juvan zo Slovinska musí podávať na udržanie sa v úvodnom dejstve.

4:4

Juvan poslal svoj bekhend von z dvorca a tak Anna Karolína Schmiedlová získava svoj prvý brejk v tomto zápase! Vyrovnáva na 4:4 v úvodnom dejstve a začíname tak odznova v tejto sade zápasu.

4:3

Anna Karolína Schmiedlová ukončila tento gem priamym bodom, servis si napokon udržala a znižuje na 3:4 z jej pohľadu v prvom sete!

4:2

Opäť tá istá chyba od našej tenistky, Juvan v tomto geme napokon odvrátila dva brejkbaly a ujíma sa vedenia 4:2 v prvom sete!

3:2

Presný forhend od našej tenistky na čiaru, čistou hrou si Anna Karolína Schmiedlová udržala tento servis a z jej pohľadu znižuje na 2:3 v prvom sete!

3:1

A aj ho premenila, keď tento gem ukončila priamym bodom, brejk úspešne potvrdila a ide v prvom sete do vedenia 3:1!

2:1

Tak to bol teda veľmi pokazený druhý servis našej tenistky v tomto zápase, nezískala v ňom ani jeden fiftín a Juvan získava brejk čistou hrou – 2:1!

1:1

Kaja Juvan si takisto udržala svoj úvodný servis a stav v prvom sete máme vyrovnaný 1:1!

0:1

Krásnym krížnym bekhendom ukončila Anna Karolína Schmiedlová prvý set, podanie si podržala a ujíma sa vedenia 1:0!