3:2

konec (1:0, 2:1, 0:1)

03.08.2021, 18:00 • ZS Sokolov • Info o změnách stavu (Adam Dořák)

Tipsport: 1.4 5.3 4.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sokolov nakonec vítězí i ve druhém utkání přátelského zápasu. I když Kadaň se snažila dotáhnout skóre, nakonec nedokázala odpovědět na všechny tři branky Sokolova.
V zápase se nám strhla i menší bitka a to na konci druhé třetiny, kdy si menší výměnu názorů prohodili Sloboda a kadaňský Foltýn. (20:05:59)

53:50

Kadaň právě vstřelila branku!
Autorem branky je MARTIN BERČÍK. Asistence: Přikryl.

40:01

40:00

27:34

V přesilové hře se prosazují hosté a Sokolov dostává svou první branku v přípravě. Autorem branky je MARTIN BERČÍK. Bez asistence.

23:13

Baník právě vstřelil branku!
Autorem branky je ONDŘEJ JURČÍK, který se prosazuje v přesilové hře. Asistence: Jan Novák a Tomáš Vracovský.

22:01

Baníkovci se prosazují krátce po zahájení druhé třetiny! Autorem branky je RADEK PROŠEK. Bez asistence.

20:01

I v prvním zápase proti Mostu, vedl Sokolov po první třetině těsným jedno brankovým rozdílem. Uvidíme, zda se Trhači dokážou dostat ve druhé třetině k vyrovnání.
Baník začal dobře i svůj druhý přátelský zápas, když se dokázal prosadit v závěru první třetiny.

20:00

17:45

Autorem branky je TOMÁŠ VRACOVSKÝ, který v závěru první třetiny otevřel stav skóre. Asistence: Jaromír Kverka.

00:01

V dnešním zápase se v sestavě Baníku Sokolov ukážou všechny letní posily!

HC Baník Sokolov: Beran (Krbeček) – Klikorka, Pohl, Kadeřávek, Novák, Strejček, Klejna – Vracovský, Jurčík (C), Blecha, Korčmaroš, Kverka, Rohan, Novotný, Sloboda, Tomi, Prošek.

SK Trhači Kadaň: Zajíček (Běhula) – Steinocher, Foltýn, Jáchym, Běhula, Pribyl, Homola, Birhanzl – Mattson, Bernat, Routa, Heffernan, Čech, Vacin, Konášek, Berčík, Kordule, Homer, Hradecký, Zabloudil..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

3:2

Branky a nahrávky: 18. Vracovský (Kverka), 23. Prošek, 24. Jurčík (Novák, Vracovský) – 28. Berčík, 54. Berčík (Přikryl)

HC Baník Sokolov: Krbeček (Beran) – Klikorka, Pohl, Kadeřávek, Novák, Strejček, Klejna – Vracovský, Jurčík (C), Blecha, Korčmaroš, Kverka, Rohan, Novotný, Sloboda, Tomi, Prošek.

17:45 SOK 1:0 Vracovský (Kverka)
22:01 SOK 2:0 Prošek
23:13 SOK 3:0 Jurčík (Novák, Vracovský)
27:34 KAD 3:1 Berčík
53:50 KAD 3:2 Berčík (Přikryl)