Přípravné zápasy

HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary

2:3

po s.n. (0:1) (0:0, 1:1, 1:1)

03.08.2021, 17:00 • Tipsport aréna, Praha 7–Bubeneč • Vojtěch Martinek (@mrtnkv), Jakub Houžvička

Tipsport: 1.7 4.7 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne z Tipsport arény vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou příště! (19:07:36)
První přípravné utkání je v Praze minulostí, bitvu dvou výrazně omlazených kádrů zvládli lépe hráči Energie! Ti sice ještě čtyři minuty před koncem prohrávali o jednu branku, nakonec se jim však podařilo srovnat a v následných nájezdech pro sebe urvat výhru. Sparta byla po většinu doby na ledě sice lepším celkem, převahu ale v úspěch přetavit nedokázala.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Energie Karlovy Vary.
Autorem vítězné branky je OTAKAR ŠIK.

5. série 0:1

Jenže Petr Hauser toho proti Hamalčíkovi moc nevymyslel, je konec!

Cichoň zhatil nájezd Parkonnenovi, Sparta může stále srovnat.

4. série 0:1

Bulharský zadák Nino Tomov úplně přestřelil.

Karlovy Vary stále vedou jen o gól, další obětí Cichoně byl Jan Hladonik.

3. série 0:1

Andrej Fábry se pokusil puk uklidit k tyči, Hamalčík ho ale měl přečteného.

Cichoň vychytal Jiřího Průžka.

2. série 0:1

Bogdan Stepanchuk slabým zakončením neuspěl.

Čekání na první gól ukončuje Otakar Šik – 0:1!

1. série 0:0

Ani Jakub Konečný skóre rozstřelu neotevřel.

Patrik Miškář v souboji muže proti muži na Cichoně nevyzrál.

Samostatné nájezdy začínají.

60:00

59:55

Třetí třetina se chýlí ke konci, prodloužení se pomalu ale jistě stává realitou.

59:13

Sparta se dostala do přečíslení dva na jednoho a Doležal se místo střely rozhodl přihrát volnému spoluhráči! Do dráhy kotouče se ale položil vracející se západočeský zadák!

2:3

Branky a nahrávky: 26. Fábry (Jandus, Pavelka), 50. Šmerha – 22. Průžek (Hladonik), 57. Vodička (Osmík), rozh. náj. Šik