Vítěz: M. Mawem (FRA)
konec
03.08.2021, 11:00 • Milan Huppert
Bouldering - kvalifikace (muži)
Vítěz: M. Mawem (FRA)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
48 - 52 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) 04:00
52 - 57 kg: Dopolední semifinále (muži) 04:30
57 - 63 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) 04:48
81 - 91 kg: Dopolední semifinále (muži) 05:18
57 - 60 kg: Dopolední čtvrtfinále (ženy) 05:39
54 - 57 kg: Finále (ženy) 06:18
57 - 60 kg: Odpolední čtvrtfinále (ženy) 10:00
48 - 52 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) 10:30
52 - 57 kg: Odpolední semifinále (muži) 11:10
57 - 63 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) 11:30
81 - 91 kg: Odpolední semifinále (muži) 12:02
63 - 69 kg: Finále (muži) 12:15
Řecko-římský do 77 kg - opravy 04:00
Řecko-římský do 97 kg - opravy 04:00
Volný styl do 68 kg - opravy (ženy) 04:00
Řecko-římský do 87 kg - OF a ČF 05:00
Volný styl do 62 kg - OF a ČF (ženy) 05:00
Řecko-římský do 67 kg - OF a ČF 05:15
Řecko-římský do 67 kg - semifinále 11:15
Řecko-římský do 87 kg - semifinále 11:45
Volný styl do 62 kg - semifinále (ženy) 12:15
Řecko-římský do 77 kg - finále 12:30
Řecko-římský do 97 kg - finále 13:15
Volný styl do 68 kg - finále (ženy) 13:55
1. Mickael Mawem (FRA)
2. Tomoa Narasaki (JPN)
3. Adam Ondra (CZE)
4. Alexej Rubcov (ROC)
5. Colin Duffy (USA)
6. Alexander Megos (GER)
7. Jakob Schubert (AUT)
8. Pchan Jü-fej (CHN)
9. Jan Hojer (GER)
10. Čon Džong-won (KOR)
11. Nathaniel Coleman (USA)
12. Kai Harada (JPN)
13. Michael Piccolruaz (ITA)
14. Alberto Gines López (ESP)
15. Sean McColl (CAN)
16. Christopher Cosser (RSA)
17. Rišat Chajbullin (KAZ)
18. Bassa Mawem (FRA)
19. Ludovico Fossali (ITA)
19. Tom O'Halloran (AUS)
Úspěšný pokus Narasakiho na těžkém druhém boulderu
Adam Ondra zdolal čtvrtý boulder
1. Bassa Mawem (FRA)
2. Tomoa Narasaki (JPN)
3. Mickael Mawem (FRA)
4. Rišat Chajbullin (KAZ)
5. Čon Džong-won (KOR)
6. Colin Duffy (USA)
7. Alberto Gines López (ESP)
8. Michael Piccolruaz (ITA)
9. Christopher Cosser (RSA)
10. Nathaniel Coleman (USA)
11. Jan Hojer (GER)
12. Jakob Schubert (AUT)
13. Ludovico Fossali (ITA)
14. Sean McColl (CAN)
15. Kai Harada (JPN)
16. Alexej Rubcov (ROC)
17. Tom O'Halloran (AUS)
18. Adam Ondra (CZE)
19. Alexander Megos (GER)
20. Pchan Jü-fej (CHN)