konec (13:12)

03.08.2021, 10:00 • Čtvrtfinále • Jan Prošek

Tipsport: 3.97 8.91 1.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Dánsko míří za postupem, prosazuje se aktivně hrající Jacob Tandrup Holm. (31:25)

59

Harald Reinkind dává další branku. (30:25)

57

Magnus Gullerud snižuje na rozdíl šesti bodů. (30:24)

57

Do horní části branky poslal míč Jacob Tandrup Holm. (30:23)

57

Harald Reinkind skvěle zakončoval, dává gól, ale Dánsko kontroluje hru a má náskok. (29:23)

56

Blesková akce Dánska a nechytatelné zakončení, kterém se prezentuje Lasse Svan Hansen. (29:22)

56

Lasse Svan Hansen bleskově odpovídá a dává branku i on. (28:22)

55

Harald Reinkind dává po dlouhé době gól za Norsko, které tak snižuje na rozdíl pěti branek, mnoho času už ale nezbývá. (27:22)

55

Dánsko navyšuje své vedení, prosazuje se po rychlé akci Jacob Tandrup Holm. (27:21)

54

Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu Norsko (Sander Sagosen). (26:21)

53

Mads Mensah Larsen rychle odpovídá, jeho akci z brejku ozdobilo velmi přesné a elegantní zakončení. (26:21)

52

Sander Sagosen proměnil s přehledem hod ze vzdálenosti sedmi metrů, moč poslal do horní části branky. (25:21)

51

Hráči Dánska navyšují své vedení, prosazuje se Mathias Gidsel. (25:20)

49

Nabídnutou možnost Norsko dokázalo využít, branku ze sedmičky dává Sander Sagosen. (24:20)

49

Mikkel Hansen pokračuje v dobrém výkonu, nyní přidává další branku. (24:19)

46

S přehledem Mikkel Hansen proměnil sedmičku. (23:19)

46

Nyní je to znovu jen o tři góly, prosazuje se aktivně hrající Harald Reinkind. (22:19)

44

Sander Sagosen zakončoval rychlou akci Norska, jeho pokus z bezprostřední blízkosti zapadl přesně do branky. (22:18)

43

Mads Mensah Larsen proměnil brejk, rychlá akce se Dánsku podařila. (22:17)

42

Mads Mensah Larsen měl hodně prostoru a dokázal se prosadit. (21:17)

42

Magnus Gullerud dává gól a rozdíl lve skóre je nyní jen tři góly. (20:17)

41

Vyloučení v týmu Dánsko (Magnus Saugstrup Jensen). (20:16)

41

Mikkel Hansen odpovídá poměrně rychle, dává gól z bezprostřední blízkosti. (20:16)

40

Dvě rychlé akci Norsku vyšly, a tak dává dva poměrně snadné góly. Nyní se prosazuje Magnus Jöndal. (19:16)

39

Gól vstřelil tým Norsko (Harald Reinkind). (19:15)

39

Mathias Gidsel to vzal na sebe, z brejku se dostal před branku a do dolní části branky poslal míč. (19:14)

38

Snad poprvé v zápase vede Dánsko o čtyři body, nyní se prosazuje po rychlé akci Mathias Gidsel. (18:14)

37

Vyloučení v týmu Dánsko (Lasse Bredekjaer Andersson). (17:14)

36

Jacob Tandrup Holm se propracoval k zakončení a dokázal si poradit. (17:14)

35

Kevin Maagerö Gulliksen bleskově snižuje. (16:14)

35

Dánsko vede o tři góly, z brejku se prosazuje Mikkel Hansen. (16:13)

33

Dánsko si bere dvoubrankový náskok zpět, prosazuje se po rychlém brejku Mikkel Hansen. (15:13)

33

Po klidnější pasáži hry se do zakončení dostalo Norsko, které snižuje. Prosazuje se Magnus Jöndal. (14:13)

31

Dánsko vstoupilo velmi dobře do druhého poločasu, branku dává hned v úvodní minutě Magnus Landin Jacobsen. (14:12)

30

Jacob Tandrup Holm posílá v poslední minutě hry v prvním poločase Dánsko do vedení, uspěl z bezprostřední blízkosti. (13:12)

27

Mikkel Hansen proměnil sedmičku, díky čemuž je znovu vyrovnáno. (12:12)

26

S přehledem proměnil Sander Sagosen sedmičku, díky čemuž jde Norsko do vedení. (11:12)

23

Magnus Landin Jacobsen bleskově zakončoval a znovu srovnává stav zápasu. Nyní sledujeme gólovou pasáž hry. (11:11)

22

Gól vstřelil tým Norsko (Magnus Abelvik Röd). (10:11)

22

Podobná situace na druhé straně a prosazuje se Mikkel Hansen. (10:10)

21

Norsko jde do vedení, rychlý brejk proměnil obranou nepokrytý Kevin Maagerö Gulliksen. (9:10)

20

Petter Överby zakončením z bezprostřední blízkosti proměnil svou šanci. (9:9)

17

Jacob Tandrup Holm se nyní prosazuje, obskočil obranu a dokázal uspět. Dánsko jde znovu do vedení. (9:8)

16

Žlutá karta pro realizační tým Dánsko. (8:8)

16

Vyloučení v týmu Norsko (Sander Sagosen). (8:8)

15

Magnus Gullerud to vzal na sebe, jeho zakončení z bezprostřední blízkosti zapadlo do branky, stav je znovu vyrovnaný. (8:8)

14

acob Tandrup Holm posílá Dánsko do vedení, uspěl střelou z bezprostřední blízkosti. (8:7)

13

Kevin Maagerö Gulliksen srovnává stav zápasu. (7:7)

11

Dánsko se dostává do vedení, míč do horního pravého rohu poslal šikovně Lasse Svan Hansen. (7:6)

11

Vyloučení v týmu Norsko (Sander Sagosen). (6:6)

10

Norsko nyní dokázalo vyrovnat, prosazuje se po rychlé akci Magnus Jöndal. (6:6)

9

Bleskově Norsko přispěchalo s odpovědí, prosazuje se ze sedmičky Sander Sagosen. (6:5)

9

Mathias Gidsel měl hodně času na zakončení a dokázal se dobře zorientovat a uspěl. (6:4)

8

Magnus Abelvik Röd snižuje. (5:4)

7

Bleskovou akci na druhé straně zakončuje úspěšné Sander Sagosen. (5:3)

7

Jacob Tandrup Holm navyšuje vedení Dánska. (5:2)

6

Sander Sagosen uspěl zakončením do středu branky, gólman střelu neviděl. (4:2)

5

Z velké dálky se prosazuje Lasse Bredekjaer Andersson. (4:1)

5

Lasse Svan Hansen skvěle trefil horní část branky, Dánsko navyšuje své vedení. (3:1)

4

Mathias Gidsel uspěl a posílá svůj tým do vedení. (2:1)

3

Mikkel Hansen odrazil míč o zem, a pak se dostal do branky, je vyrovnáno. (1:1)

2

S přehledem proměnil sedmičku Sander Sagosen. Norsko jde do vedení. Hod do horní části branky. (0:1)