Olympijské hry - muži

Švédsko – Španělsko

33:34

konec (20:18)

03.08.2021, 06:15 • Yoyogi National Gymnasium, Tokio • Čtvrtfinále • Michal Raška

Tipsport: 1.69 7.77 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (07:48:07)
Švédsko – Španělsko 33:34 (20:18)
Nejvíce branek: Wanne 10/4, F. Pettersson 6, Gottfridsson 5 – Gómez Abelló 8/5, Entrerríos Rodríguez 5, A. Dujshebaev 5. Rozhodčí: Schulze R. (Ger) – Tonnies T. (Ger). Sedmimetrové hody: 6/4 – 5/5. Vyloučení: 4:3.
Tak to byl zápas! Neskutečné zvraty a nakonec vítězství Španělska o jednu jedinou branku. Ještě v první půli druhého poločasu byli Švédové ve čtyřbrankovém vedení, ale následně se Španělé dostali na koně a nasázeli během chvíle soupeři pět branek, čímž otočili zápas, který už dotáhli do vítězného konce. Španělsko se tak v semifinále utká s vítězem zápasu Dánsko – Norsko.

Konec zápasu. (33:34)

60

Dujshebaev se sice dostal ke střele, ale tu poslal jen nad bránu a je konec! (33:34)

60

Hampus Wanne půl minuty před koncem ještě proměňuje sedmičku, ale u míče budou Španělé. (33:34)

60

Álex Dujshebaev posléze dokázal vypálit přesně k pravé tyči a pravděpodobně posouvá Španěly do semifinále! (32:34)

60

45 vteřin před koncem přichází faul domácích a Španělé budou rozehrávat na devíti metrech. (32:33)

59

Oddechový čas pro hosty. (32:33)

59

Figueras Trejo se sice nedostal ke střele, ale Španělsko zůstane u míče. (32:33)

59

Jim Gottfridsson se ocitl na levé straně celkem sám a následně zakončil k levé tyči. Už je to pouze o jeden gól a drama vrcholí! (32:33)

58

Oddechový čas pro domácí. (31:33)

58

Dujshebaev zakončoval k levé tyči, ale Palicka si připisuje úspěšný zákrok! (31:33)

58

Fredric Pettersson ale ještě Švédům dává naději svou brankou. (31:33)

57

Adrià Figueras Trejo měl pořádnou porci štěstí, protože jeho střela se odrazila od brankáře za čáru. (30:33)

56

Ani Niclas Ekberg neproměňuje sedmičku, když poslal míč jen do horní tyče! (30:32)

56

Dvouminutový trest pro realizační tým Španělsko. (30:32)

55

Aleix Gómez Abelló se ujal sedmimetrového hodu, který skončil v brance a Španělé vedou o dvě branky! (30:32)

33:34

Švédsko: Palicka, Aggefors – Carlsbogaard, Darj, Ekberg, D. Pettersson, Wanne, F. Pettersson, Claar, Pellas, Lagergren, Gottfridsson, Sandell, Lindskog.

Španělsko: Pérez de Vargas, Corrales Rodal – Gurbindo Martínez, Maqueda Peno, Fernández Pérez, Entrerríos Rodríguez, A. Dujshebaev, Sarmiento Melián, Aguinagalde Akizu, Figueras Trejo, A. García Robledo, Gómez Abelló, Guardiola Villaplana, Sánchez Migallón.

Rozhodčí: Schulze R. (Ger) – Tonnies T. (Ger)