0:3

konec (21:25, 28:30, 22:25)

03.08.2021, 02:00 • Ariake Arena, Tokio • Čtvrtfinále • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 7.4 1.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji příjemné sledování dalšího dne Her a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:50:26)
Utkání je u konce a favorit postupuje do semifinále. Neměl to ale vůbec lehké, Kanada dřela, žádný míč pro ni nebyl ztracený a zejména ve druhém setu nebyla daleko od případného zisku a zdramatizování duelu. Ve třetím setu si pak tým ROV dokázal držet vedení a i přes lehce dramatickou koncovku dotáhnout zápas do zdárného konce. Pro Kanadu turnaj končí, ROV se v semifinále utká s lepším z dvojice Japonsko – Brazílie.

Konec zápasu

22:25

Je dobojováno. Na levou stranu dostal přihrávku Volkov, jehož smeč křížem byla nad síly obrany Kanady. ROV vítězí ve třetím setu 25:22.

22:24

Michajlov ale pokazil podání, byl moc dlouhý.

21:24

První přichází po Szwarcově chybě na servisu. Ten poslal míč pouze do sítě.

21:23

Sclater snižuje útokem křížem, ROV si musí na mečbol ještě počkat.

20:23

Z pravé strany se prosadil Michajlov, ROV potřebuje už pouze dva body k postupu do semifinále.

20:22

Už je to jen o dva body, Sclater lehkým obloučkem položil míč na palubovku. Tým ROV si bere oddechový čas.

19:22

Perrin vytáhl eso přesně na základní čáru!

18:22

Dobře připravená akce pro van Berkela, tým ROV nestačil postavit bloky.

17:22

Michajlov od levého kůlu zaútočil křížem a nachytal Marshalla.

17:21

Perrin prostřelil bloky a zase lehce snížil.

16:21

Michajlov vytloukl dvojblok Kanady, ale bylo to těsné, jen kousek od postranní čáry.

16:20

Kanada nic nevzdává, středem se pohotově prosadil Vigrass.

15:20

Až čtvrtý útok ROV byl úspěšný, dvakrát smeč nesložil Kliuka, jednou Michajlov a až další rána, opět od Michajlova přinesla po vytlučeném bloku bod.