konec
02.08.2021, 02:35 • Olympijský stadion, Tokio • Michal Břuchanský
1500 m - rozběhy (ženy)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Hod kladivem - kvalifikace (muži) 02:00
1500 m - rozběhy (ženy) 02:35
Skok do dálky - finále (muži) 03:20
200 m - rozběhy (ženy) 03:30
100 m překážek - finále (ženy) 04:50
Skok o tyči - kvalifikace (ženy) 12:20
200 m - semifinále (ženy) 12:25
Hod diskem - finále (ženy) 13:00
400 m - semifinále (muži) 13:05
400 m překážek - semifinále (ženy) 13:35
3000 m překážek - finále (muži) 14:15
5000 m - finále (ženy) 14:40
1. Faith Kipyegonová (KEN) – 4:01,40
2. Winnie Nanyondová (UGA) – 4:02,24
3. Lindem Hallová (AUS) – 4:02,27
4. Nozomi Tanakaová (JPN) – 4:02,33
5. Heather MacLeanová (USA) – 4:02,40
6. Katie Snowdenová (GBR) – 4:02,77
7. Lucia Staffordová (CAN) – 4:03,52
8. Gabriela Debuesová-Staffordová
9. Laura Muirová (GBR) – 4:03,89
10. Winny Chebetová (KEN) – 4:03,93
11. Sara Kuivistová (FIN) – 4:04,10
12. Freweyni Gebreezibeherová (ETH) – 4:04,12
13. Kristiina Mäki (CZE) – 4:04,55
14. Marta Perézová (ESP) – 4:04,76
15. Martyna Galantová (POL) – 4:05,03
16. Corry Ann McGeeová (USA) – 4:15,15
17. Sifan Hassanová (NED) – 4:05,17
18. Jessica Hullová (AUS) – 4:05,28
19. Elinor St. Pierreová (USA) – 4:05,34
20. Gaia Sabbatiniová (ITA) – 4:05:41
21. Lemlem Hailuová (ETH) – 4:05,49
22. Diana Mezuliáníková (CZE) – 4:05,49
23. Elise Vanderelstová (BEL) – 4:05,63
24. Caterina Granzová (GER) – 4:06,22.
1. Faith Kipyegonová (KEN) – 4:01,40 Q
2. Winnie Nanyondová (UGA) – 4:02,24 Q
3. Lindem Hallová (AUS) – 4:02,27 Q
4. Nozomi Tanakaová (JPN) – 4:02,33 Q
5. Heather MacLeanová (USA) – 4:02,40 Q
6. Katie Snowdenová (GBR) – 4:02,77 Q
7. Lucia Staffordová (CAN) – 4:03,52
8. Martyna Galantová (POL) – 4:05,03
9. Caterina Granzová (GER) – 4:06,22
10. Marta Penová Freitasová (POR) – 4:07,33
11. Sarah Healyová (IRL) – 4:09,78
12. Diribe Weltejiová (ETH) – 4:10,25
13. Simona Vrzalová (CZE) – 4:19,46
Souhra Ali Mohamedová (DJI) – DNF
Rababe Arafiová (MAR) – DNF.
CÍL
CÍL
1300 m
1200 m
900 m
700 m
400 m
200 m
1. Sifan Hassanová (NED) – 4:05,17 Q
2. Jessica Hullová (AUS) – 4:05,28 Q
3. Elinor St. Pierreová (USA) – 4:05,34 Q
4. Gaia Sabbatiniová (ITA) – 4:05:41 Q
5. Lemlem Hailuová (ETH) – 4:05,49 Q
6. Diana Mezuliáníková (CZE) – 4:05,49 Q
7. Revee Walcottová-Nolanová (GBR) – 4:06,23
8. Esther Guerrerová (ESP) – 4:07,08
9. Ran Urabeová (JPN) – 4:07,08
10. Natalia Hawthornová (CAN) – 4:08,04
11. Claudia Boboceaová (ROU) – 4:09,19
12. Edinah Jebitoková (KEN) – 4:10,72
13. Aisha Praughtová-Leerová (JAM) – 4:15,31
14. Anjelina Lohalithová (EOR) – 4:31,65
15. Maria Fernándezová (URU) – 4:59,56.
CÍL
CÍL
1300 m
1200 m