31.07.2021, 09:15 • Yoyogi National Stadium, Tokio • Skupina B • Filip Krůza

Tipsport: 4.72 9.65 1.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Dvě sekundy před koncem stvrzuje švédské vítězství Jenny Carlsonová. (31:34)

60

Po snížení Araújové si Švédky vezmou ještě oddechový čas, ale tohle vedení už musí udržet. (31:33)

59

Lundströmová se prosazuje z levého křídla a troufám říct, že nyní už o vítězi zápasu není pochyb. (30:33)

59

Cardosová se ještě trefuje, pro Brazilky už to ale bude s vyrovnáním těžké. (30:32)

58

Westbergová dvě minuty a jednu sekundu před koncem proměňuje sedmimetrový hod a je to tak znovu o tři. (29:32)

58

Vyloučení v týmu Brazílie (Tamires Morena Limaová). (29:31)

58

Gól vstřelil tým Brazílie (Ana Paula Rodriguesová-Belová). (29:31)

58

Vyloučení v týmu Švédsko (Emma Lindqvistová). (28:31)

58

Carin Strömbergová ovšem rychle z protiakce odpovídá a Švédky tak vedou necelé tři minuty před koncem o tři góly. (28:31)

57

Brazilská naděje ale ještě žije. De Paulaová tentokrát totiž míč neztratila a naopak jej poslala přesně do švédské brány. (28:30)

56

Bruna de Paulaová se dopustila ztráty a Elin Hanssonová tak pomalu přibližuje Švédky vítězství. (27:30)

55

Náskok se drží pět minut před koncem druhého poločasu nyní stále na dvou gólech. Prosadila se Carin Strömbergová. (27:29)

55

Gól vstřelil tým Brazílie (Bruna de Paulaová). (27:28)

55

Jamina Robertsová by ale nějakému nerváku v tomto zápase určitě ráda vyhnula. Nyní tak přidala svou další přesnou trefu, (26:28)

53

Cardosová opět snižuje. Čeká nás tak jistě poměrně dramatický závěr utkání. (26:27)

53

Ztráty de Rochaové teď využila Blohmová a Brazilky tak budou muset opět stahovat náskok. Švédky nyní vedou o dva góly. (25:27)

52

Důležitý gól Švédska střílí po oddechovém čase svého týmu Robertsová. (25:26)

52

v tomto případě už srovnáno je! Lundströmová totiž neuspěla a na druhé straně se naopak trefila Rodriguesová-Belová. Brazilky tak už zcela smazaly pěti brankovou ztrátu. (25:25)

51

No, nyní už je to opět pouze o gól, protože se do švédská brány trefila Bruna de Paulaová. (24:25)

50

Amorimová snižuje trefou z rychlé brazilské protiakce. (23:25)

49

Opět trochu více klidu dodává Švédkám svým gólem Natalie Hagmanová, který svým gólem zvyšuje rozdíl mezi oběma týmy na tři branky. (22:25)

49

Vyloučení v týmu Brazílie (Tamires Morena Limaová). (22:24)

48

To se ovšem nestalo, protože Matieliová o míč přišla a na opačném konci pak udeřila Robertsová. (22:24)

47

Není to ani zdaleka vyloučeno, protože na dostřel dostává svůj tým úspěšným pokusem de Arrudaová. (22:23)

46

Amorimová se trefuje ze sedmičky a rozdíl mezi týmy je tak opět pouze o dva góly. Uvidíme, zda se jej Brazilkám podaří úplně smáznout. (21:23)

46

Gól vstřelil tým Švédsko (Mathilda Lundströmová). (20:23)

46

Brazilky snižují a pomalu se tak začínají přibližovat svým soupeřkám. Nyní se tak stalo zásluhou Matieliové. (20:22)

45

Gól vstřelil tým Brazílie (Ana Paula Rodriguesová-Belová). (19:22)

44

Vyloučení v týmu Švédsko (Anna Lagerquistová). (18:22)

43

Amorimová odpovídá gólem z rychlého protiútoku svého týmu. (18:22)

42

Na nějaké větší drama to zatím v tuto chvíli nevypadá. Na druhé straně se totiž do brazilské sítě trefila Natalie Hagmanová. (17:22)

41

Tentokrát už ale jedna z hráček úspěšná byla. Jednalo se o Brazilku Amorimovou a její střelu do levého dolního rohu. (17:21)

39

Náskok stále zůstává většinu doby pětigólový. Tentokrát se do tohoto stavu vrátil dalším gólem Lindqvistové. (16:21)

38

Gól vstřelil tým Brazílie (Alexandra Priscilla Do Nascimentová). (16:20)

38

Brazilky zatím početní výhodě využít nedokázaly a na druhé straně se naopak trefuje Emma Lindqvistová. (15:20)

37

Vyloučení v týmu Švédsko (Jamina Caroline Robertsová). (15:19)

35

Konec ještě ale ani zdaleka není. Nyní se o snížení postarala Matieliová. (15:19)

35

Teprve nyní jsme viděli první sedmimetrový hod švédské reprezentace v zápase. Hagmanová nezaváhala a Švédsko tak stále více navyšuje svůj náskok. (14:19)

35

Vyloučení v týmu Brazílie (Giulia Guarieirová). (14:18)

34

A další trefa Hanssonové. Švédkám zápas začíná čím dál více protékat mezi prsty. (14:18)

33

O necelých deset sekund později ale odpovídá Hanssonová a je to tak znovu o tři góly. (14:17)

33

Konečně brazilský gól. Po přibližně dvanácti minutách hry tuto nepříjemnou pasáž ukončila Limaová. (14:16)

32

O první přesný zásah druhého poločasu se postarala Lundströmová, která se trefila z rychlého protútoku. (13:16)

28

Rodriguesová-Belová neuspěla, to se ovšem na druhé straně povedlo Robertsová a Švédky tak poprvé v zápase vedou o dva góly. (13:15)

25

Žlutá karta pro lavičku Brazílie. (13:14)

24

Obrat dokonán pátým gólem Švédska za sebou bez odpovědi soupeře. Emma Lindqvistová se v posledních desítkách sekund rozstřílela. Tentokrát využila rychlého protiútoku. (13:14)

23

A nyní už je vyrovnáno! Postarala se o to druhou trefou za sebou Emma Lindqvistová. (13:13)

22

A po ztrátě Rodriguesové-Belové udeřila Lindqvistová. To znamená, že se Švédky během chvíle dostávají na jednogólový dostřel. (13:12)

21

Brazilského zaváhaní využila proměněným rychlým protiútokem Lundströmová a nyní je to tak už jen o dva góly. (13:11)

20

Na gól Brazilek přichází rychlá opět v další trefě kdo jiného než Carin Strömbergové. (13:10)

20

Gól vstřelil tým Brazílie (Ana Paula Rodriguesová-Belová). (13:9)

20

Carin Strömbergová se opět připomněla a snižuje tak. Je to už její šestý přesný zásah v prvním poločase. (12:9)

19

Naopak Bruna de Paulaová se trefila z levého křídla přesně a hráčky Brazílie tak i nadále vedou náskokem o čtyři góly. (12:8)

17

A další proměněný sedmimetrový hod Brazilek, tentokrát v podání Amorimové. To Brazílie pomáhá vybudovat si třígólový náskok- (11:8)

16

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Brazílie (Tamires Morena Limaová).
(10:8)

15

Emma Linqvistová tak mohla snížit opět na rozdíl jediného gólu. (9:8)

14

Poprvé v zápase vidíme větší než jednogólový náskok. Dostávají se do něj Švédky zásluhou dalšího gólu Rodrguesové-Belové. (9:7)

13

Zatím se však Švédkám nedaří dostat poprvé do vedení, na druhé straně se totiž prosadila Rodriguesová-Belová. (8:7)

12

Gólovou šňůru Strömbergové přerušuje Robertsová, to však Švédkám dozajista vadit nebude. (7:7)

11

Gól vstřelil tým Brazílie (Samara Vieirová). (7:6)

11

Švédky ale zase mají Carin Strömbergovou, kterou je i nadále ze hry bezchybná a je tak opět srovnáno. (6:6)

10

Brazilky nyní drží nad vodou sedmimetrové hody. V tomto případě se k exekuci postavila Rodriguesová-Belová a trefila se přesně. (6:5)

10

Carin Strömbergové to tam ale i nadále skvělé létá. Tentokrát se prosadili střelou doprava. (5:5)

9

De paulová znovu proměňuje sedmimetrový hod. (5:4)

8

Carin Strömbergová opět střelecky úspěšná a Švédky tak stále šlapu svým soupeřkám na paty. (4:4)

8

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Brazílie (Bruna de Paulaová).
(4:3)

7

Strömbergová se trefuje přesně z levého křídla a máme tak v zápase opět vyrovnáno. (3:3)

5

Rodriguesová-Belová střílí svůj druhý gól a vrací tak svůj tým do vedení. (3:2)

5

Johanna Westbergová reaguje a začátek zápasu je tak vyrovnaný. (2:2)

4

Vyloučení v týmu Brazílie (Eduarda Idalina Amorimová). (2:1)

4

Ve čtveré minutě už to tam padá, nyní z ruky Brazilky de Paulaové. (2:1)

4

úvodní branka i od Švédek, když rychlý protiútok zakončila úspěšně Strömbergová. (1:1)

4

O první gól se svou střelou postarala Brazilka Roriguesová-Belová. Stalo se tak po více než třech minutách. (1:0)

31:34

Brazílie: Arenhartová, de Arrudaová – de Paulaová, Do Nascimentová, Limaová, Rodriguesová-Belová, Amorimová, Araújová, Cardosová, Vieirová, Guarieirová, Matieliová, da Rochaová, Venturová.

Švédsko: Bundsenová, Rydeová – Strömbergová, Blohmová, Robertsová, Petrénová, Lundströmová, Westbergová, Lagerquistová, Lindqvistová, Hagmanová, Thorleifsdóttirová, Hanssonová, Carlsonová.

Rozhodčí: Gu Bonok, I Sok (oba KOR)