konec (13:15)

31.07.2021, 09:15 • Yoyogi National Stadium, Tokio • Skupina B • Filip Krůza

Tipsport: 4.72 9.65 1.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to vše. Přeji pěknou sobotu. (10:53:22)
Utkání končí předpokládaným vítězstvím reprezentantek Švédska. Brazilky sice dokázaly ve druhém poločase smazat pětibrankové manko, do vedení se ale nedostaly. Švédky naopak opět rychle odskočily a v tomto případě už svůj náskok až do konce nepustily.
Brazílie – Švédsko 31:34 (13:15)
Rozhodčí: Gu Bonok, I Sok (oba KOR). Sedmimetrové hody: 8/6 – 3/2. Vyloučení: 4:3.

Konec zápasu. (31:34)

60

Dvě sekundy před koncem stvrzuje švédské vítězství Jenny Carlsonová. (31:34)

60

Po snížení Araújové si Švédky vezmou ještě oddechový čas, ale tohle vedení už musí udržet. (31:33)

59

Lundströmová se prosazuje z levého křídla a troufám říct, že nyní už o vítězi zápasu není pochyb. (30:33)

59

Cardosová se ještě trefuje, pro Brazilky už to ale bude s vyrovnáním těžké. (30:32)

58

Westbergová dvě minuty a jednu sekundu před koncem proměňuje sedmimetrový hod a je to tak znovu o tři. (29:32)

58

Vyloučení v týmu Brazílie (Tamires Morena Limaová). (29:31)

58

Gól vstřelil tým Brazílie (Ana Paula Rodriguesová-Belová). (29:31)

58

Vyloučení v týmu Švédsko (Emma Lindqvistová). (28:31)

58

Carin Strömbergová ovšem rychle z protiakce odpovídá a Švédky tak vedou necelé tři minuty před koncem o tři góly. (28:31)

57

Brazilská naděje ale ještě žije. De Paulaová tentokrát totiž míč neztratila a naopak jej poslala přesně do švédské brány. (28:30)

56

Oddechový čas pro domácí. (27:30)

56

Bruna de Paulaová se dopustila ztráty a Elin Hanssonová tak pomalu přibližuje Švédky vítězství. (27:30)

55

Náskok se drží pět minut před koncem druhého poločasu nyní stále na dvou gólech. Prosadila se Carin Strömbergová. (27:29)