30.07.2021, 12:30 • Yoyogi National Stadium • Skupina B • Filip Krůza

Tipsport: 8.61 13.8 1.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to vše. Přeji pěkný den a klidný víkend. (13:59:08)
Portugalsko – Dánsko 28:34 (19:20)
Nejvíce branek: Magalhaes 6, Martins 5/1, R. Silva 5 – Gidsel 13/1, M. Hansen 9, Holm 5. Rozhodčí: Nachevski G., Nikolov S. (oba MKD).
Utkání končí! První poločas ještě skončil pouze jednogólovým rozdílem, v tom druhém už si ale favorizované Dánsko vytvořilo šestigólový náskok, který už nepustili a nakonec zvítězilo poměrem 34:28.

Konec zápasu. (28:34)

59

Gól vstřelil tým Dánsko (Mikkel Hansen). (28:34)

58

Portugalci se stále snaží jako třeba teď skórující Fabio Magalhaes. Už jim to ale nebude nic platné. (28:33)

58

Gól vstřelil tým Dánsko (Jacob Tandrup Holm). (27:33)

57

Gól vstřelil tým Portugalsko (Rui Silva). (27:32)

56

Jacob Holm nepohrdl rychlým protiútokem a trefil se doprava vedla gólmana. (26:32)

55

Gól vstřelil tým Portugalsko (Rui Silva). (26:31)

55

Necelých šest minut před koncem je to po gólu Gidsela znovu o šest gólů pro Dány. O předpokládaném vítězi je tak, si myslím, už rozhodnuto. (25:31)

54

V tomto případě už Magalhaes ovšem míjí. Chvíli po té si jeho soupeři Dánové berou oddechový čas. (25:30)

53

Gól vstřelil tým Dánsko (Mathias Gidsel). (25:30)

52

Magalhaes opět snižuje. V posledních minutách už tak gólů padá určitě více než v klidné první polovině druhého poločasu. (25:29)

52

Gól vstřelil tým Dánsko (Mathias Gidsel). (24:29)

51

Gól vstřelil tým Portugalsko (Fábio Magalhaes). (24:28)

50

Gól vstřelil tým Portugalsko (R. Silva). (23:28)

49

Dánové si i nadále udržují komfotrní vedení průměrně o pět šest branek. Tentokrát se prosadil Holm. (22:28)