37:31

konec (18:12)

30.07.2021, 07:15 • Skupina A • Petr Dejnožka

Tipsport: 2.19 7.62 1.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Francie zvládla souboj o první příčku, poráží Španěly o pět branek a je stále neporažena. Španělé se snažili po pauze zoufale umazat vysoké manko, to se jim sice chvílemi povedlo, ale ve výsledku se nakonec nezměnilo vůbec nic. Příjemný zbytek pátečního dne přeje Petr Dejnožka. (08:43:11)

Konec zápasu. (36:31)

60

Gól vstřelil tým Francie (Valentin Porte).

60

Šest vteřin před koncem zakončil přesně Valentin Porte a definitivně tím podtrhuje francouzské vítězství! (36:31)

60

S brankami se roztrhl ve druhém poločase pytel, Robledo dává zřejmě tečku za španělskými snahami. (35:31)

60

Na začátku poslední minuty zápasu Nicolas Tournat proměnil rychlý brejk a tím zvýšil opět na pětigólový rozdíl. (35:30)

59

Fernández Pérez zaznamenal třicátou branku Španělska. (34:30)

59

Je definitivně hotovo, Mahé ze strany vyběhl do středu hřiště a nekompromisní střelou potvrzuje francouzské vítězství. (34:29)

58

Sarmiento Melián ještě vrací naději Španělům, času už ale příliš nezbývá. (33:29)

57

Kentin Mahé napravil svá předchozí zaváhání a rozjásal francouzskou lavičku. (33:28)

57

Tři minuty a 51 vteřin před koncem snižuje García Robledo na rozdíl čtyř branek! (32:28)

56

Další snížení přišlo ze středu hřiště od Meliána, Karabatič na druhé straně naopak mířil mimo. Španělé znovu při chuti. (32:27)

55

Rozjetá Francie s nezastavitelným Nikolou Karabatičem ale nepřipouští žádné komplikace a nechce o vypracovaný náskok přijít. (32:26)

55

García Robledo drží prapor Španělů vysoko, dělovka doprostřed branky znamená snížení. (31:26)

54

Zdá se, že ne. Francie by nemohla mít Nikolu Karabatiče, který prudkou ranou z levého křídla vrací šestigólový náskok. (31:25)

54

Jenže ztráta Mahého znamená další rychlý brejk Španělů a pětadvacátou branku. Že by ještě drama? (30:25)

52

Oddechový čas Španělům přece jen pomohl, po dvou slepených gólech se přibližují "jen" na rozdíl šesti branek. Jakýkoliv obrat by se dal v současné době přirovnat zázraku. (30:24)

52

García Robledo zůstal na pravé straně nehlídaný a technickou střelou snížil. Vzhledem ke skóre z toho však nijak výraznou radost mít nemůže. (30:23)

51

Španělé nestíhají a berou si time out. Teď půjde o to co nejvíce snížit francouzský náskok, prohrát rozdílem třídy rozhodně nechtějí. (30:22)

37:31

Francie: Gérard, Genty – Remili, Richardson, Mem, Tournat, N. Karabatić, Mahé, Abalo, N'Guessan, Guigou, Fabregas, L. Karabatić, Descat, Porte.

Španělsko: Pérez de Vargas, Corrales Rodal – Gurbindo Martínez, Maqueda Peno, Fernández Pérez, Rivera Folch, Entrerríos Rodríguez, A. Dujshebaev, Sarmiento Melián, Aguinagalde Akizu, Solé Sala, Figueras Trejo, Morros de Argila, A. García Robledo, Gómez Abelló, Guardiola Villaplana.

Rozhodčí: Horáček, Novotný (oba Česko)