4:2

konec (1:2, 2:0, 1:0)

29.07.2021, 13:00 • Malá hala ČPP Arény, Hradec Králové • Jan Brůna

To je ode mě dnes vše a budu se těšit u dalších onlajnů z prostředí hradeckého mládežnického hokeje. Na počtenou. (15:10:52)
Víc už se toho v dnešním utkání nestane, domácí si po slabší první třetině spravili chuť, když po zbytek duelu již neinkasovali a přidali další tři kusy do Krausovy branky. Celkově tak zvítězili 4:2 a dobře se naladili na zítřejší derby, které budete moci rovněž sledovat díky textovému přenosu.
Hráči si procvičili ještě samostatné nájezdy, ve kterých nám většina střelců předvedla parádní kličky.
Střelecky se v něm prosazuje Jan Boukal, který nadvakrát dotlačil puk do sítě.
Hokejisté si zkoušejí navíc krátké "prodloužení" hrané 3 proti 3.

59:55

Puk je za Krausovou brankou.

59:26

Moravané to ještě zkoušejí v útočném pásmu, ale tohle už pro Lvy vypadá dobře.

59:13

Hrací předmět ale sebral dnes aktivní Matěj Beneš a vyšíval s ním za Krausovou svatyní.

58:46

Jan Sedláček nemá komu a po krátkém přemýšlení posílá puk směrem vpřed.

58:14

Sudí objasnili situaci a po buly ve středním pásmu se na kasu Tichého hrnuli hosté.

57:30

Dopředu spěchali Matyáš Budina s Adamem Jirků, druhý jmenovaný dostal od toho prvního přesnou přihrávku, ve složité pozici už ale nemohl puk dávat zpět a trefil jen Krause.

57:11

Když obránce nemůže, Tichý pomůže – gólman Lvů znovu pozvedl rukavici a schoval do ní kotouč.

56:53

Hradečtí musí vydržet ještě tři minuty bránit výsledek, síly už ale postupně odcházejí.

56:44

Domácí hráči toho mají evidentně v nohách dost, ale kvůli icingu nemohou vystřídat, proto si trenér Jiří Janoušek ml. bere oddechový čas.

56:44

Matěj Beneš vyhazuje na zakázané uvolnění.

55:58

Rozhodčí dává pokyn k pokračování ve hře a Kometa se ještě zkouší dostat na dostřel Tichého.

55:08

Dopředu se tlačil Patrik Krška, který ale skončil na pevné obraně Východočechů.

54:18

Kryštof Červenka hraje s velkou chutí – vydal se na ofenzivní výlet a obhodil si soupeřova beka.

4:2

Branky a nahrávky: 14. Mikulec, 30. Vaňkovský (Pilný), 36. Matěj Beneš (Michal Beneš, Budina), 44. Budina (TS) – 4. J. Sedláček (Fajmon, I. Sedláček), 7. Capay (I. Sedláček)

Mountfield HK: Tichý (Dřínovský) – Havlíček, Červenka, Boukal, Pelikán, Drbal, Jakub Řehák, Mikulec, Beran – Budina, Michal Beneš, Matěj Beneš – Jirků, Idžan, Novotný – Pilný, Kašpar, Vaňkovský – Souček, Kovářík, Janda.

HC Kometa Brno: Kraus (Kavan) – J. Sedláček, Holemý, Fajmon, Furch, Běhůnek, Jaroslav Řehák, Gauer, Ulbricht – I. Sedláček, Malý, Meluzin – Bartes, Žák, Otava – Krška, Hrnčíř, Sever – Boltvan, Nesvatba, Capay.

Rozhodčí: Veselý – Pechánek, Všetečka

03:38 KOM 0:1 J. Sedláček (Fajmon, I. Sedláček)
06:52 KOM 0:2 Capay (I. Sedláček)
12:04 HKM 2 Vaňkovský, podrážení
13:06 KOM 2 Furch, vysoká hůl
13:31 HKM 1:2 Mikulec
29:02 HKM 2:2 Vaňkovský (Pilný)
35:24 HKM 3:2 Matěj Beneš (Michal Beneš, Budina)