26.07.2021, 08:46 • Kurt č. 3, Ariake Tennis Park, Tokio (JPN) • 2. kolo • FB

Tipsport: 1.19 5.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:1; 6:1 - Karolína Plíšková

6:1

Karolíně Plíškové opět sedl servis, který sice Suárezová-Navarrová dokázala odehrát, jenže česká tenistka přešla na síť a volejem ukončila tento zápas. Karolína Plíšková tak postupuje do osmifinále olympijských her!

5:1

1:1; 5:1 - Karolína Plíšková

5:1

Suárezová-Navarrová trefila bekhendem jen síť a Plíšková získává druhý brejk v tomto setu! Navíc jde servírovat na vítězství v zápase!

4:1

1:1; 4:1 - Karolína Plíšková

4:1

Plíšková zakončuje tento gem esem a vede 4:1!

3:1

1:1; 3:1 - Carla Suárezová-Navarrová

3:1

Tentokrát už ale Suárezová-Navarrová svou výhodu využívá a snižuje. Na podání míří Plíšková.

3:0

Suárezová-Navarrová vsadila vše na jednu kartu, ale razantní return skončil mimo. Plíšková potvrzuje brejk a vede 3:0.

2:0

1:1; 2:0 - Karolína Plíšková

2:0

Tentokrát už Plíšková prolomila servis Suárezové-Navarrové a po těžkém tiebreaku ve druhém setu se vrací zpátky do hry!

1:0

Suárezová-Navarrová to přehnala s razancí, trefila těsný aut a Plíšková se ujímá vedení ve třetím setu.

6:7

1:1; 6:7 - Carla Suárezová-Navarrová

6:7

Ostrý return Suárezové-Navarrové, na který nedokázala Plíšková zareagovat. Španělka tak získává druhou sadu a srovnává krok.

6:6

Suárezová-Navarrová se vyhodila z kurtu a je srovnáno. Následuje tiebrak.

5:6

Suárezová-Navarrová přerušila hru a žádá jestřábí oko. A byla úspěšná, Plíšková zahrála těsný aut.

5:5

1:0; 5:5 - Karolína Plíšková

5:5

Suverénní gem v podání Plíškové, je srovnáno na 5:5!

4:5

A Karolína skvělým forhendem využívá hned ten první a bude podávat na srovnání stavu ve druhém setu!

3:5

Gem získává Plíšková, která snižuje na 3:5. Suárezová-Navarrová bude nyní útočit na vítězství ve druhém setu.

2:5

Hra pro Suárezovou-Navarrovou, Plíšková mířila hodně mimo. Španělka je blízko zisku druhé sady a srovnání kroku v zápase.

2:4

Plíšková získává šestou hru druhého setu, Suárezová-Navarrová netrefila return.

1:4

Razantní forhend Plíškové skončil za základní čárou a Suárezová-Navarrová potvrzuje předchozí brejk.

1:3

1:0; 1:3 - Carla Suárezová-Navarrová

1:3

Bohužel, Suárezová-Navarrová využívá svůj druhý brejkbol v zápase poté, co Plíšková předvedla dvojchybu.

1:2

Plíšková dvakrát za sebou trefila jen síť, Suárezová-Navarrová znovu vede.

1:1

Plíšková svým servisem vyhnala soupeřku ven z dvorce a následně úspěšně zakončila výměnu do prázdného kurtu.

0:1

Výborný servis Suárezové-Navarrové, která se ujímá vedení.

6:3

1:0; 6:3 - Karolína Plíšková

6:3

Plíšková zakončuje zisk první sady esem! Češka se ujímá vedená po výsledku 6:3.

5:3

Eso Suárezové-Navarrové a snížení na 3:5 z jejího pohledu. Plíšková však nyní jde servírovat na zisk prvního setu.

5:2

Eso Plíškové znamená vedení české reprezentantky 5:2!

4:2

Suárezová-Navarrová získává tento gem a snižuje.

4:1

Esem zakončuje Plíšková pátý gem tohoto zápasu a vede 4:1.

3:1

Suárezová-Navarrová si nyní pomohla výborným servisem, na který Plíšková nedokázala najít odpověď. Španělka tak získává první gem v tomto zápase.

3:0

Nepovedený return Suárezové-Navarrové znamená gem pro Karolínu Plíškovou.

2:0

Plíšková využívá hned první nabídnutý brejkbol a ujímá se vedení 2:0! Suárezová-Navarrová opět zamířila jen do sítě.