Karolína Plíšková (5) – Carla Suárezová-Navarrová

2:1 6:3, 6:7 (0), 6:1

26.07.2021, 08:46 • Kurt č. 3, Ariake Tennis Park, Tokio (JPN) • 2. kolo • FB

Tipsport: 1.19 5.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ohlasy Karolíny Plíškové po zápase: "Trošku zádrhel dneska, ale dobrý. První set byl dost kvalitní, v tom druhém setu jsem uvadla, pozastavila jsem se a hrála pomaleji. Ona se samozřejmě chytila, protože tenis umí neuvěřitelně. Dala jsem jí šanci hrát a pak jsem byla pod tlakem. I když pořád byla šance vyhrát to v tiebreaku, ten byl ode mě ale hroznej. Ve třetím setu mi přišlo, že už fyzicky trochu odpadla. Tenis ale pořád umí, takže tyhle myšlenky musí jít stranou." (15:39:31)
Ačkoliv byla Karolína Plíšková jasnou favoritkou, neodehrála jednoduchý zápas. Suárezová-Navarrová kousala a zápas rozhodla až třetí sada, která na první pohled vypadá jednoznačně, ale opak byl pravdou. Suárezová-Navarrová tak na olympijských hrách v Tokiu končí, naopak Karolína Plíšková se může těšit na osmifinálovou bitvu s Italkou Camilou Giorgiovou, s níž má pozitivní bilanci na zápasy 5:2. Zápas se odehraje zítra.

Konec zápasu

2:1; 6:1 - Karolína Plíšková

6:1

Karolíně Plíškové opět sedl servis, který sice Suárezová-Navarrová dokázala odehrát, jenže česká tenistka přešla na síť a volejem ukončila tento zápas. Karolína Plíšková tak postupuje do osmifinále olympijských her!

40-30

Plíšková má mečbol! Suárezová-Navarrová returnovala mimo kurt.

30-30

Plíšková musela přes druhý servis a po něm předvedla Suárezová-Navarrová skvělý return. Plíšková bez šance.

30-15

Po dvou esech však následuje dvojchyba české tenistky.

30-0

Další eso, tentokrát z druhého servisu v podání Plíškové.

15-0

Míček získává Plíšková, která trefila eso.

5:1

1:1; 5:1 - Karolína Plíšková

5:1

Suárezová-Navarrová trefila bekhendem jen síť a Plíšková získává druhý brejk v tomto setu! Navíc jde servírovat na vítězství v zápase!

A-40

Ze stavu 15:40 je tu výhoda pro Plíškovou! Dost možná rozhodující moment zápasu.