CROSSDOCK Extraliga

HBC Kladno – HbK Karviná

3:2

po prodl. (1:2, 0:0, 1:0 - 1:0)

05.06.2021, 13:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • Patrik Sandev (@Thimpu25)

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (15:01:27)
Před televizními kamerami se hrál zajímavý hokejbal, který musel nezaujatého diváka bavit. Kladno nakonec potvrdilo roli favorita, byť Karviná mu pořádně zatopila. Utkání muselo dospět do prodloužení, které lépe zvládli domácí, ti si každopádně mnohokrát vylámali zuby na skvělém Heczkovi. A kdo ví, jestli by hosté neslavili úspěch, kdyby nedošlo v závěru třetí třetiny k vyloučení a následnému vyrovnávacímu gólu.
Nejlepší hráči utkání: Šíma (KLA) – Heczko (KAR)

48:59

48:59 SCHNAUBELT - 3:2

48:59

Kladno právě vstřelilo branku!
MILAN SCHNAUBELT, nejproduktivnější hráč domácích, nakonec v prodloužení rozhodl tohle utkání. Přece se Rysům podařilo využít tuhle přesilovku, podruhé v řadě, jelikož kladenský forvard propálil, vše, co mu stálo v cestě, a to včetně Heczka. Asistence: Ondřej Pražák.

48:23

Kladno trpělivě kombinuje. Tohle jsou opravdu nepříjemné chvilky pro karvinský celek.

47:28

Vyloučení v týmu HbK Karviná (Zaremba – 2 min., držení protihráče).

47:02

Zřejmě Dědič byl faulovaný, bude se tak vylučovat. Kladno každopádně pokračuje ve hře, Jirotka zamířil hned na střídačku, aby domácí mohli doplnit větší počet hráčů na hrací ploše. Každopádně nic kloudného nakonec nevymyslelo.

46:40

Prodloužení zatím žádný zajímavější moment nenabídlo. Jirotka ani Heczko nemuseli předvést důležitější či těžší zákrok.

45:59

Schnaubelt se řítil po pravé straně, rozhýbal své rychlé nohy, nakonec se však k odvážnějšímu počínání neodhodlal.

45:01

Heczko nakonec přece v závěru zápasu kapituloval, Karviná alespoň získá jeden bod, pokud by padla po prodloužení či v nájezdech, každopádně docela smutný moment pro jeho celek. Na Kladně naopak zavládla radost. A zřejmě zaslouženě si za svou aktivitu vysloužilo prodloužení.

Střely na branku ve 3. třetině: 8:3

45:00

44:58

Kudela ještě mohl v závěru přetavit vítězství na stranu Kladna! Jenže v zakončení nakonec nebyl úspěšný. To by byl závěr pro domácí jako hrom.

44:12

44:12 KUDELA - 2:2

44:12

A máme vyrovnáno! Karviná se bránila opravdu velmi dlouho, nakonec ale přece kapitulovala. TOMÁŠ KUDELA nakonec využil početní výhodu poté, co jeho střela od modré čáry propadla hradbou těl až do sítě. Asistence: Jiří Hrabar, Milan Schnaubelt.

43:57

Pala vytlačil Kudelu z pásma. Výtečná práce karvinského útočníka.

43:40

Jirotka nakonec přece zamířil na střídačku, jakmile kladenští hráči uzmuli míček po vhazování!

3:2

Branky a nahrávky: 11. Procházka (Dědič, Schnaubelt), 45. Kudela (Hrabar, Schnaubelt), 49. Schnaubelt (Pražák) – 5. Pilch (Stromko, J. Rosůlek), 14. Stromko (Fárský, Diviš)

HBC Kladno: Jirotka (Čapek) – Dědič, Hrabar, Kamenář, Kudela, Pliml, Soukup, M. Teinitzer – Barnošák, Eitler, Kohout, Kužel, Paták, Pražák, Procházka, Prokop, Schnaubelt, Šíma, Šrámek, J. Teinitzer, Zdrůbecký

HbK Karviná: Heczko (Solar) – Kalus, Kmenta, Pilch, Říman, Tóth, Zaremba – Diviš, Fárský, Kaluža, Pacas, Pala, Řebík, J. Rosůlek, L. Rosůlek, Stromko

Rozhodčí: Kettner, Záhora

04:02 KAR 0:1 Pilch (Stromko, J. Rosůlek)
10:18 KLA 1:1 Procházka (Dědič, Schnaubelt)
10:44 KAR 2 Fárský, nedovolené bránění
13:23 KAR 1:2 Stromko (Fárský, Diviš)
19:28 KAR 2 Pilch, hraní míčku rukou