09.05.2021, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.56 4.92 4.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

62:46

62:46 Victor RASK - 4:3

62:46

Minnesota právě vstřelila branku!
VICTOR RASK teď vymetl nádhernou střelou z levého kruhu bližší levý horní roh brány poté, co převzal puk na útočné modré čáře, a potvrdil nejlepší domácí bilanci Wild v historii organizace – 4:3! Asistence: Matt Dumba a Mats Zuccarello.

61:47

Jamie Drysdale mohl rozhodnout, jenže Cam Talbot ho skvěle vychytal pravým betonem!

59:34

59:34 Maxime COMTOIS - 3:3

59:34

Anaheim právě vstřelil branku!
Kevin Fiala minul prázdnou bránu a na opačné straně poté skóroval MAXIME COMTOIS, když nádhernou střelou z bodu levého kruhu vymetl bližší levý horní roh brány! Ducks tedy dokázali vyrovnat! Asistence: Rickard Rakell a Troy Terry.

58:36

Ryan Miller se ohlédl za vyhozením Minnesoty a poté naskočil na střídačku! Hra bez brankáře.

52:12

Max Jones byl souběžně vyloučen s Ianem Colem, který hrál bez helmy, a dvě minuty se tedy bude hrát ve hře 4 na 4. První trest za nesportovní chování.

47:00

Trevor Zegras dostal nádhernou přihrávku na vzdálenější pravou tyč a mohl skórovat do prázdné brány, jenže Cam Talbot se stačil přesunout a levým betonem pak vytáhnout spektakulární zákrok! Vyrovnání se nekoná!

45:37

Jonas Brodin byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Anaheim může vyrovnat během první přesilové hry.

42:18

42:18 Trevor ZEGRAS - 3:2

42:18

TREVOR ZEGRAS si v levém kruhu pro vhazování skvěle pokryl puk a nádhernou střelou zápěstím z úhlu zamířil do vzdálenějšího pravého rohu! Asistence: Maxime Comtois a Jamie Drysdale.

38:38

Simon Benoit vyhodil puk v obranném pásmu přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

35:56

35:56 Nick BONINO - 3:1

35:56

NICK BONINO využil pěkné zpětné bekhendové přihrávky Nica Sturma z levého kruhu, když nádhernou bombou z mezikruží napálil puk do pravého horní rohu brány! Oba góly dělilo pouhých 51 sekund. Asistence: Nico Sturm.

35:05

35:05 Ryan HARTMAN - 2:1

35:05

Kirill Kaprizov znovu vyrazil na levém křídle do přečíslení dva na jednoho a pěknou přihrávkou z úhlu vzápětí našel RYANA HARTMANA, který na vzdálenější pravé tyči bez problému skóroval do odkryté sítě! Minnesota otočila vývoj a vede 2:1. Asistence: Kirill Kaprizov a Mats Zuccarello.

25:22

Ryan Getzlaf byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Minnesota má k dispozici další přesilovou hru (1/2).

24:13

Marcus Foligno prokázal obrovskou rychlost a také on se protáhl do samostatného úniku, jenže Ryan Miller včas sevřel betony k sobě!

23:33

Nico Sturm se řítil po nádherné krátké kolmé přihrávce sám na bránu, jenže poté neposedný kotouč poslal z blízkosti nad ní! Obrovská šance!

16:32

16:32 Jared SPURGEON - 1:1

16:32

Kirill Kaprizov na levém křídle skvěle potáhl puk a poté ho pěkně předložil před bránu JAREDOVI SPURGEONOVI, který nyní po ledě skóroval do prázdné sítě! Ryan Miller se sklouzl mimo bránu. Stav 1:1. Asistence: Kirill Kaprizov a Kevin Fiala.

13:37

Kevin Fiala teď vypálil na vrcholu mezikruží bez přípravy a jeho rána mířila k pravé tyči, Ryan Miller ale vytáhl skvělý semafor a podržel Ducks!

12:50

Joel Eriksson Ek byl zasažen vysokou holí do obličeje a Troy Terry dostal čtyři minuty. Velká šance Minnesoty.

12:02

12:02 Rickard RAKELL - 0:1

12:02

RICKARD RAKELL teď sice stál zády k bráně, nahození Joshe Mahury od modré čáry ale ve vzduchu skvěle tečoval mezi betony Cama Talbota! Asistence: Josh Mahura a Josh Manson.

05:50

Cam Talbot nedokázal udržet střelu z vrcholu levého kruhu pro vhazování v lapačce a Ducks se dostali k dorážce, kterou domácí brankář skvěle vyrazil, když se bleskově přesunul k levé tyči!

03:29

Puk skončil na střídačce Wild, těsně předtím ale na pravém křídle vypálil od modré čáry Trevor Zegras a jeho tečovaná střela těsně minula vzdálenější levou tyč domácí brány Minnesoty!

02:41

Kevin Fiala rychle vyrazil společně s Marcusem Johanssonem do přečíslení dva na jednoho a skvěle se natlačil před bránu, jeho bekhendové zakončení ale skončilo na sevřených betonech Ryana Millera! Wild měli první slibnou příležitost.

4:3

Branky a nahrávky: 17. Spurgeon (Kaprizov, Fiala), 36. Hartman (Kaprizov, Zuccarello), 36. Bonino (Sturm), 63. V. Rask (Dumba, Zuccarello) – 13. Rakell (Mahura, Manson), 43. Zegras (Comtois, Drysdale), 60. Comtois (Rakell, Terry)

Minnesota Wild: Talbot (Kähkönen) – Spurgeon (C), Suter (A), Dumba, Brodin, Cole, Soucy – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek, Greenway – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – Ma. Johansson, V. Rask, Fiala – Bjugstad, Sturm, Bonino. Hlavní trenér: Dean Evason.

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Manson (A), Fowler (A), Ja. Larsson, Benoit, Drysdale, Mahura – Rakell, Lundeström, Heinen – Terry, Zegras, Comtois – Volkov, Getzlaf (C), Deslauriers – Carrick, Steel, Jones. Hlavní trenér: Dallas Eakins.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Chris Lee. Čároví: Julien Fournier, Ryan Galloway