Play-off Livesport Superligy florbalu

1. SC TEMPISH Vítkovice – ACEMA Sparta Praha

6:4

konec (1:1, 2:1, 3:2) Stav série: 2:0

02.05.2021, 20:00 • SC Dubina Ostrava • Semifinále • Igor Mainka (@igor_mainka), Denisa Józsová

Tipsport: 1.3 6.5 5.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:09

59:09 Ondřej SIDUNOV - 6:4

59:09

Vítkovice právě vstřelily branku!
Šebesta vybojoval míček u mantinelu, přihrál Delongovi, ten následně našel rozběhnutého ONDŘEJE SIDUNOVA, který prostřelil brankáře Beneše. Sparťanský gólman se na chvíli vrátil do brány a kapituloval. Asistence: Adam Delong – 6:4.

48:54

48:54 Marek MATEJČÍK - 5:4

48:54

Nepřesnou střelu Křenka od středové čáry zachytil Šebesta a vyslal do úniku MARKA MATEJČÍKA, který si poradil v souboji s brankářem Benešem! Bez asistence – 5:4.

46:18

46:18 Matěj ČERMÁK - 4:4

46:18

Sparta právě vstřelila branku!
Po přihrávce Šebesty netrefil bránu Sladký, Pražané se vydali do rychlého protiútoku, Ujhelyi našel na pravé straně MATĚJE ČERMÁKA, který znovu vyrovnal! Asistence: Lukáš Ujhelyi – 4:4.

45:13

45:13 Marek BRÄUER - 4:3

45:13

Vyrovnaný stav dlouho nevydržel, po diagonální přihrávce napálil míček přesně pod horní tyčku MAREK BRÄUER! asistence: Marek Švajný – 4:3.

43:54

43:54 Radim KŘENEK - 3:3

43:54

Prudká střela RADIMA KŘENKA od srtředové čáry do chumlu hráčů před brankou přinesla úspěch, míček zapadl k pravé tyči Součkovy branky! Asistence: Dominik Beneš – 3:3.

33:41

33:41 Jiří BESTA - 3:2

33:41

Hráči v modrých dresech se z ničeho nic prosazují a jdou již potřetí v utkání do vedení! Adam Delong našel krásným pasem JIŘÍHO BESTU, který si nabíhal z poloviny hřiště. Besta poté zkusil vypálit na přední tyčku a jeho rána skončila v síti!

23:04

23:04 Josef JUHA - 2:2

23:04

Jenže stačilo pár přihrávek na první dotek a krásná akce byla zakončena branou! Michal Kareš lehkou bekhendovou přihrávkou posunul míček na JOSEFA JUHU, kterému stačilo trefit odkrytou část branky.

21:02

21:02 Rostislav GATTNAR - 2:1

21:02

Jenže jejich bránění nebylo úspěšné, domácí jdou zase do jednobrankového vedení! Matyáš Šindler posunul míček tentokrát na ROSTISLAVA GATTNARA, a ten si už poradil.

17:38

17:38 Michal KAREŠ - 1:1

17:38

Pražané se dvě a půl minuty před koncem třetiny dočkali srovnání! Filip Čonka-Skyba místo odpálení míčku dělal kličku směrem ke svému gólmanovi. O míček proti dvojici soupeřů ale přišel a MICHAL KAREŠ se z dobré pozice nemýlil.

08:59

08:59 Adam DELONG - 1:0

08:59

Domácí celek se nám po devíti minutách dostává do jednogólového vedení! Matyáš Šindler posunul míček na střed hřiště, kde byl úplně volný ADAM DELONG. Ten si seběhl ještě do lepší pozice a střelou o tyč překonal gólmana Beneše.

6:4

Branky a nahrávky: 9. Delong (Šindler), 22. Gattnar (Šindler), 34. Besta (Delong), 46. Bräuer (Švajný), 49. Matejčík, 60. Sidunov (Delong) – 18. Kareš, 24. Juha (Kareš), 44. Křenek (Beneš), 47. Čermák (Ujhelyi)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Jasiok) – Kuczera, Jan Šebesta, Nehera, Hatala, Hubálek – Čonka-Skyba, Choma, Sladký – Gattnar, Sidunov, Šindler – Švajný, Hájek, Bräuer – Delong, Matejčík, Besta – Kaleta.

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Pelech) – Bartoš, Garčar, Marvánek, Zeman, Křenek, Dolejš, Pruner – Kolstrunk, Juha, Ujhelyi – Zouzal, Beneš, Kozák – Pažák, Čermák, Kareš – Krbec, Hurt.

Rozhodčí: Kamil Sojka a Tomáš Sojka

08:59 VIT 1:0 Delong (Šindler)
17:38 SPA 1:1 Kareš
21:02 VIT 2:1 Gattnar (Šindler)
23:04 SPA 2:2 Juha (Kareš)
33:41 VIT 3:2 Besta (Delong)