Víťaz: Kertész

01.05.2021, 20:25 • Dávid Švec sk

Po verdikte rozhodcov sa víťazom zápasu stáva MÁTÉ KERTÉSZ! (20:45:38)

05:00

Koniec zápasu. O víťazovi rozhodne verdikt rozhodcov, ale je jasné, že víťazom bude Máté Kertész.

04:50

Posledných 10 sekúnd zápasu.

04:33

Kertész chytil tzv. krucifix, ale Carvalho dokázal vytiahnúť ruku zo smrteľného zovretia.

04:01

Začala sa posledná minúta tretieho kola. Carvalho sa znovu snažil postaviť, ale Kertész ho okamžite vrátil do reality.

03:50

Nepríjemná ľavačka Kertésza na zemi prešla presne na bradu Carvalha.

03:24

Obaja borci už sú poriadne unavení.

02:59

Carvalho sa snaží postaviť, ale má na chrbte Kertésza a to je Portugalca vážny problém.

02:30

Nuž, Carvalho má síce bilanciou 5-0, dokonca 5 ukončení pred limitom, ale dnes to zatiaľ na výhru vôbec nevyzerá.

01:59

Kertész na zemi dominuje, vylepšuje si pozíciu.

01:22

Carvalho pri pretočení prehodil Kertésza, ktorý padol nepríjemne na hlavu. Máté sa však vracia späť a znovu dostáva Portugalca na zem.

00:55

Kertész sa dostal na chrbát súpera, ale Carvalho ho trafil nepríjemným lakťom.

00:15

Carvalho skúsill začať tretie kolo roundkickom, ale bolo to zlé rozhodnutie, Kertész následne doručil desiaty takedown v tomto zápase.

00:01

Začalo sa tretie kolo!

05:00

Druhé kolo sa skončilo. Obe kolá idú jednoznačne na konto Kertésza.

04:50

Posledných 10 sekúnd druhého kola.

04:25

Ďalší takedown v podaní Mátého Kertésza.

04:01

Začala sa posledná minúta druhého kola, Carvalho už je poriadne vyčerpaný. Hlava by so zápasom ešte chcela niečo urobiť, ale telo už nevládza.