St. Louis Blues – Colorado Avalanche

4:1

konec (2:0, 2:1, 0:0)

27.04.2021, 01:00 • Enterprise Center, St. Louis • Jan Prošek

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas 4:1 a získávají v boji o play-off důležité tři body. Na západě mají jistý postup už Vegas, Colorado a Minnesota. O poslední postupový spot se bojuje. (03:35:39)
– 30 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,8%, odchytal 59:56
Jonas Johansson (COL) – 16 zákroků, 4 OG, úspěšnost 80,0%, odchytal 60:00.

59:34

Hraje se ve středním pásmu, puk kontrolují hosté.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase. Blues vyhazují přes všechny čáry.

58:43

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Jake Walman – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

58:14

Brayden Schenn (St. Louis) poslal kotouč před branku, následně akce pokračovala dál. Jonas Johansson si poradil se střelou soupeře. Bude se vhazovat.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:11

Střela Colorada byla zblokovaná do ochranné sítě, bude se vhazovat.

56:55

Laviny se pokouší s výsledkem něco udělat, ale na otočku už mnoho času nemají.

56:23

Cale Makar (Colorado) to nemyslel vůbec špatně, jeho tvrdá rána končí vedle branky.

56:10

Ryan Graves (Colorado) pálil od modré čáry, projektil byl před brankou tečovaný.

55:53

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

55:39

Komerční přestávka.

55:15

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Blues. Domácí celek se poslední minuty musí bránit aktivní hře Colorada. St. Louis stále vede.

54:53

Ryan Graves (Colorado) pálil od modré čáry, jeho projektil byl obranou před brankou zblokovaný.

54:00

Jordan Kyrou (St. Louis) měl velkou šanci, dostal přihrávku před branku, ale brankáře překonat nedokázal. Z podobné pozice na druhé straně neuspěl Valerij Ničuškin.

4:1

Branky a nahrávky: 10. Tarasenko (Krug, Hoffman), 14. B. Schenn (R. O'Reilly, Perron), 28. Perron (Faulk, R. O'Reilly), 31. Thomas (Perron, Scandella) – 29. MacKinnon (Landeskog, Burakovsky)

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Krug, Faulk, Walman, Scandella, Mikkola, Bortuzzo – B. Schenn (A), R. O'Reilly (C), Perron – Schwartz, Bozak, Tarasenko (A) – Barbašev, Thomas, Kyrou – Blais, Hoffman, Santini.

Colorado Avalanche: J. Johansson (Dubnyk) – D. Toews, Girard (A), Graves, Makar, Nemeth, Timmins – Landeskog (C), Rantanen, Burakovsky – Söderberg, Jost, Ničuškin – Compher, M. Kaut, O'Brien – Bellemare, Sherwood, MacKinnon (A).

Rozhodčí: O'Rourke, Pochmara – Mills, Alphonso

Diváci: 4 000

09:17 COL 2 Nemeth, podrážení
09:25 STL 1:0 Tarasenko (Krug, Hoffman)
13:34 STL 2:0 B. Schenn (R. O'Reilly, Perron)
18:52 STL 2 Hoffman, vysoká hůl
27:02 STL 3:0 Perron (Faulk, R. O'Reilly)