33:30

konec (15:18)

24.04.2021, 14:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • 4. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Cement Hranice 33:30 (15:18)
Nejvíce branek: Kocich 6, Flajsar 6/2, Bartůněk 5 – Magrla 6/2, Čadra 6, Zbránek 5. Rozhodčí: Barták, Hladký. Sedmimetrové hody: 3/2 – 6/5. Vyloučení: 7:7.
V reprezentační pauze si Veselí s Kénikem předehrají šesté, závěrečné kolo skupiny „o udržení“, a to druhého května od 15:00. Poslední zápas tak čeká Veselí na státní svátek, 8. května od 17:00, kdy se postaví Maloměřicím.

Právě u tohoto utkání se na vás budu těšit opět z veselské ZDT Arény. Do té doby se mějte fajn, užívejte přicházejícího léta a budu se za dva týdny z Veselí těšit napočtenou! (15:49:00)
Velkolepý obrat ve druhém poločase ve finále vynesl Veselí výhru 33:30, i když to na zlom ve skóre dlouho nevypadalo. Hranice dlouho držely vedení o dvě až tři branky, zápas se zlomil od 43. minuty dále. Od 43. – 52. minuty totiž vyhráli domácí tuhle část zápasu 6:2 a rázem vedli o dvě branky. Hranice pak v závěru předvedly zbytečnou nedisciplinovnost, navíc zakončovaly z nepřipravených pozic a bylo vidět, že již tlačí útok kvůli blížícímu se konci zápasu. Na domácí straně se ale rozchytal Studený, a když Zbránek na konci 57. minuty dostal rovnou zbytečné 2+2 minuty za nesportovní chování, bylo víceméně jasno. Po výhře 32:30 se tak Sokol přiblížil na tři body a ještě může teoreticky pomýšlet na to, že by skončil desátý. Ve vlastních rukách to však rozhodně nemá.

Konec zápasu. (33:30)

60

Tři sekundy před koncem navíc dotáhl souhru z levého křídla bez potíží Bartůněk a ustanovuje tak konečný výsledek, který je 33:30! (33:30)

60

13 sekund před koncem ještě přichází oddechový čas pro domácí celek! (32:30)

60

Piwko proměnil střelou k tyči, nicméně vzhledem k tomu, kolik zbývá času, je již hotovo. (32:30)

60

Ještě jedna sedmička pro Hranice. Dodica stáhl Fulnečka k zemi a závěr zápasu stráví na lavičce. (32:29)

59

Pravděpodobně je hotovo. Gregorovič měl prostor na pivotu, dostal tam i přihrávku a Sokol už může pomalu slavit! (32:29)

59

Magrlovy náskoky z pravého křídla fungují, Studený šel zasahovat na přední tyč, přičemž Magrla pohodlně zakončil na zadní. (31:29)

58

Kocichův šestý gól a hranické trápení v obraně pokračuje. Veselí je skutečně blízko výhře po velkém obratu, stále však zbývá zhruba dvě a půl minuty. (31:28)

57

Zbránek zcela zbytečně nechal průchod emocím a dnes dohrál! Nejprve za faul dostal dvě minuty, následně si však neodpustil k domácí střídačce a delegátovi gesta, načež dostal druhou dvojku. Je z toho tak čtyřminutový trest a vzhledem k tomu, že do konce zbývá 3 minuty a 48 sekund, tak má po zápase! Navíc Cement bude hrát až do konce zápasu oslaben o jednoho hráče. (30:28)

57

Kocich to na střední spojce urval, ze šesti metrů nekompromisně zavěsil a přibližuje domácí zase o něco blíže výhře! (30:28)

56

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl). (29:28)

56

Čadra sice nejprve neprostrčil míč na pivota pro Fulnečka, jenže měl odražený míč a i přes svěrák od Dodicy se Štohanzlem zakončil gólově. (29:28)

55

Flajsar ale zaváhal, nic nevymyslel a napálil jenom střed branky. Tudy cesta k proměněné sedmičce nevede... (29:27)

55

Sedmička pro Veselí, Rumian zezadu nabral zakončujícího Krčála a půjde na dvě minuty ven! (29:27)

54

Protesty doprovázely odebrání míče domácím, do věci se vložily obě střídačky a bylo nutno chvíli počkat, než se emoce uklidní. Ve finále to však bylo stejně jedno, hosté šli do útoku velmi rychle a zakončovali skrze Rumiana, střelu doprostřed branky má ale Studený! (29:27)

53

Dodica v pasivní hře zamířil vedle zadní tyče z pravé spojky, jenže hosté se o šanci zakončit připravují zbytečnou technickou chybou, respektive míčem hozeným doslova na nohy spoluhráče! (29:27)

53

Zbránek z levé spojky zakončoval přesilovkovou kombinaci, ale nastřelil jenom nohu Studeného! V postupném útoku pak bere trenér Kostka raději oddechový čas. (29:27)

52

Štohanzl vyletěl na 12 metrů, aby zastavil Piwka, který se chystal rozjet kombinaci. Bylo z toho však jenom přerušení hry a dvě minuty pro domácího muže obrany. (29:27)

52

Krize hostí pokračuje! Sice nejprve nedal čistý brejk Dolejší, o pár chvil později ale dostal tuhle možnost Veselý a nemýlil se. Sokol vede poprvé v souboji o dvě branky! (29:27)

51

Série 4:0 a domácí vedou! Kocich zvládl přejít přes vysunutého Čadru a Hranice jsou zralé na time! (28:27)

50

Po technické chybě šel Piwko do zakončení z levého křídla, ve velké rychlosti ale napálil jenom boční síť branky Studeného! (27:27)

49

Domácí střídačka explodovala, Dodica dopravil míč do prázdné po další technické ztrátě a Veselí má jednoznačně psychicky navrch! (27:27)

49

Studený po úspěšném zákroku na nic nečekal a pustil z první míč do protější branky, která byla prázdná. Je z toho branka, Veselí je na jednobrankové ztrátě! (26:27)

48

Flajsar z kroku šel na levé spojce do zakončení přes dvojblok, nevýraznou střelu hostující brankář však chytá! (25:27)

48

Fulneček nepustil Gregoroviče k míči, tahal ho za dres naprosto evidentně a jsou za to dvě minuty pro hostujícího pivota. (25:27)

47

Flajsar až moc snadno přešel na levé spojce přes Čadru a v pádu ještě dokázal prostřelit hostujícího brankáře na bližší tyči. (25:27)

47

Piwko se dlouho na hod připravoval, vyneslo mu to však úspěch a je z toho jeho druhá proměněná sedmička. (24:27)

46

Záběhy hranických hráčů za obranu činily Sokolu velké problémy, sedmičku vyválčil až Fulneček, kterého tahal za dres Štohanzl! (24:26)

45

Luxusní přechod do útoku, Gregorovič čistě vypíchl míč a šli 2 na 2 s Bartůňkem, který ze tří kroků vymetl křížem přesně vingl. Je to zase o dvě a Hranice berou oddechový čas! (24:26)

44

Dodica zatahoval z druhé vlny veselský útok, napálil ale jenom prostředek branky, kde byl samozřejmě připraven Mikulenčák! (23:26)

43

Čadra to vzal v pasivní hře na sebe, měl prostor na pravé spojce a tvrdou střelou z kroku dal branku. Studený by zřejmě pokus měl, udělal však úkrok na opačnou stranu, což ve finále rozhodlo. (23:26)

43

Domácí cítí šanci, Studený lapil pokus Muchy a vyslal vpřed Bartůňka, který z těžkého úhlu prostřelil Mikulenčáka na bližší tyči! (23:25)

42

Dva tvrdé souboje na pivotu, Krčál sundal Fulnečka takovým způsobem, že razantně zaduněla palubovka. Vše však v rámci faulu, který není potřeba trestat dále. (22:25)

42

Hraje se opravdu od podlahy, Bartůněk doslova urval souboj a dostal se na levém křídle do náskoku, který i úspěšně proměnil. (22:25)

41

Mucha zvolil jednoduché řešení, podstřel ze střední spojky. Studený navíc reagoval pozdě, a tak je z toho 25. branka Hranic. (21:25)

41

Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Marek Vincour). (21:24)

40

Domácí to tahají směrem dopředu i nadále. Kocich byl Vincourem naremplován z boku při zakončení, poradil si však a Vincour dostane dvě minuty. (21:24)

40

Zbránek si pak šikovně zaběhl z křídla na brankoviště, domácí obrana jej nezastavila a ze šestky překonal Studeného. (20:24)

39

Korbel šel do výskoku před blokem na pravé spojce a mířil na blížší tyč, svůj pokus však jenom nasměroval do boční sítě hranické branky! (20:23)

39

Kocich prošel přes střed jednoduchou kličkou do strany a reagoval i na pohyb Mikulenčáka. Míč pustil do spodní části branky a drží Veselí i nadále na relativní dostřel. (20:23)

38

Odražený míč po zákroku Studeného měl jako první Melichar, ale i vlivem souboje jej ztratil. Čadrovi pak zbývalo jej pouze ze země sebrat a úspěšně zakončit, což se i stalo. (19:23)

37

A z toho těží domácí, Flajsar na střední spojce prošel a propasíroval míč až za Mikulenčákova záda. (19:22)

36

Po hrubici v předání míče na pravou spojku šel sám z půlky na kasu Zbránek, míč ale ledabyle odhodil jenom do nastavené ruky Studeného! (18:22)

35

Souhra na pivota funguje Hranicím velmi dobře. Zbránek našel Fulnečka, kterého nestačil ubránit Krčál a hosté zase odskakují na čtyři branky. (18:22)

34

I v oslabení ale Veselí proměňuje. Bartůněk musel v dohrávce vzít zavděk těžkým úhlem, i tak si ale poradil a drží Veselí stále na dostřel. (18:21)

34

Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko). (17:21)

33

Mikulenčák si při zákroku nevybral nejlepší chvíli. Kocichova střela šla z ostrého úhlu, hostující brankář snad i zakončení podcenil a pustil ho za svá záda. (17:20)

33

Magrla šel na sedmičku i tentokrát a proměnil, v této statistice je tak stoprocentní. (16:20)

32

Veselý dal proskakujícímu Muchovi na levé spojce do cesty loket. Hranice mají 1:41 6 na 4 a ještě sedmimetrový hod! (16:19)

32

A to se i stalo, za pár sekund Melichar Brože zezadu naremploval a dostává dvojku. (16:19)

32

Brož sice již branky dosáhl, jenže přešlápl a Melichar je uklidňován, že za tento faul může příště jít ven. (16:19)

31

Rychlý výhoz po obdržené brance, Veselý dostal míč na pravé křídlo a v plné rychlosti prostřelil Mikulenčáka. (16:19)

31

Jednoduchý kříž na středu, Vincour proletěl po pravé spojce a umístil pokus přesně k tyči. (15:19)

31

Ve druhém poločase mají logicky výhoz hostující hráči, jejich útok začíná prozatím velmi zvolna. (15:18)

31

Začal druhý poločas. (15:18)
Druhý poločas začne přibližně za 9 minut.
Dostat 18 branek za poločas, to je skutečně hodně. Ačkoliv sami domácí dali branek patnáct, po prvních třiceti minutách prohrávají 15:18. Přitom se jednalo o ofenzivní házenou, kde si obě obrany vybíraly slabší chvíle. Hranice byly od samotného úvodu stále o něco napřed a do vedení se dostali na startu posledních deseti minut, kdy Sokolu lehce odešel útok a zkušení hosté toho využili do trháku. I když pak nedali branku skoro pět minut, Veselí za tu pasáž hry dalo jenom jednu ze sedmičky a do druhého poločasu toho musí poměrně dost změnit, chce-li pomýšlet na body.

30

První poločas skončil. (15:18)

30

A ta nepřišla, střela z podstřelu zamířila jenom do reklamních bannerů za brankou. Stav 15:18 je tak konečným pro tuto pasáž hry. (15:18)

30

Devět sekund před koncem byla nařízena pro Hranice sedmička, na kterou šel Magrla a nezaváhal. Veselí má již tak velmi málo času na případnou korekci! (15:18)

30

V pasivitě se zaskvěl Studený zákrokem proti střele Piwka, o odražený míč ještě zabojoval Kocich, který jej sice na hřišti nestihl, lidově řečeno si ale pořádně namlátil o obložení haly z OSB desek. Po přerušení hry je pozitivní zprávou, že domácí střední spojka může ve hře pokračovat. (15:17)

29

Melichar v přesilovce zakončil z levé spojky a Mikulenčák sice zakročil nohou, kvůli rotaci míče se mu ale stočil pod nohu a zapadl za brankovou čáru. (15:17)

28

Fulneček zezadu povalil Krčála, který se tak nemohl dostat na přihrávku od Kocicha. Zcela evidentní dvě minuty a devítka pro domácí. (14:17)

27

Jenže Krčál bleskově odpovídá, natlačil se před Zbránka, který jej už pak ani nezastavoval. Ze šestky to byl přesně vymetený vingl a Veselí je zase na tři branky. (14:17)

27

Souhra do pivota na Fulnečka zafungovala i tentokrát, střela šla do horní části branky, zatímco Studený šel dolů. (13:17)

26

Bartůněk mohl stáhnout vedení Hranic na dvě branky, ale trefil jenom vytrčenou nohu Mikulenčáka! Cement reaguje oddechovým časem. (13:16)

26

Flajsar otřel zakončení o břevno, přesto se může radovat. Jeho čtvrtý gól v utkání, druhý z trestného hodu. (13:16)

26

A za bránění v brankovišti při zakončení Halíčka je z toho nakonec sedmimetrový hod pro domácí barvy! (12:16)

25

Mucha se srazil při přechodu do útoku s Krčálem, což bylo taktéž vyhodnoceno jako průraz a Sokol hned pálí dopředu, do otevřené obrany. (12:16)

24

Flajsar šel na sílu do dvou obránců. I přesto, že z toho byla branka, ještě předtím byl pískán útočný faul! (12:16)

23

Cementáři dokonale rozebrali v přesilové hře obranu Veselí a Fulneček bezproblémově ze šestky poslal míč do branky. Hranice vedou o čtyři branky a možná tady se již může lámat zápas! (12:16)

23

„To nemyslíte vážně, pane rozhodčí!“ Přesně tohle řekl sudímu Martin Kocich, který stáhl za dres na zem Zbránka při kombinaci, z čehož vzešly dvě trestné minuty. (12:15)

22

Kocich v rychlosti nepřesně nahrál na Dodicu, čehož využili hosté a zakončující Zbránek ze šestky dává náskok tří branek Cementu! (12:15)

21

Melichar v pasivitě z 11 metrů napálil břevno a míč se odrazil přímo do ruk Brožovi, který vyslal Zbránka do kontru. Hostující špílmachr zakončil přesně a domácí berou oddechový čas! (12:14)

20

A Hranice opět vedou! Flajsar udělal technickou chybu, Zbránek mu vyrval míč z ruky a poslal jej na 30 metrů do prázdné branky. (12:13)

19

V přesilové hře šel na pivota Fulneček a z prvního střídání si odnesl první branku, což hned zapisuje trenér Hudeček do vlastního technického zápisu. Nezvyklý jev v české házené, aby si hlavní trenér dělal zápis sám. (12:12)

19

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Jiří Gregorovič). (12:11)

18

V první chvíli to nevypadalo, Gregorovič si ale nához do brejku zpracoval jen taktak, aby mohl zakončovat ze šestky. Ale povedlo se mu to a Veselí jde v 18. minutě do vedení! (12:11)

18

Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Zdeněk Čadra). (11:11)

18

Čadra byl opět pozdě u pivota, tentokrát zakončoval Gregorovič a přidal svůj druhý gól. Pro Čadru se pak bude jednat o dvouminutový trest. (11:11)

17

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko).
(10:11)

17

Piwko sice vyloženě ze sedmičky neuspěl, když trefil Studeného stojnou nohu, z dorážky se však již může radovat, neboť mu míč přistál prakticky přímo do ruk! (10:10)

17

I Hranice budou mít sedmičku! Flajsar zezadu nepustil Brože do zakončení a házet bude Piwko! (10:10)

16

Vybojovaná sedmička na domácí straně a Flajsar jako exekutor uspěl. Za 15 minut 20 branek celkově, to je dobrá vizitka útočné házené. (10:10)

15

Magrla vyhání Štohanzla z branky, neboť další přehoz z pravého křídla už byl na něj příliš. Hranice tak i nadále drží těsné vedení. (9:10)

14

Korbel šel po dlouhém kříži na zakončení přes ruku, branka je nakonec uznána, i když to z mé pozice (víceméně na brankové lajně hranické kasy) příliš nevypadalo. Musíme však respektovat rozhodnutí sudích a stav je tak 9:9. (9:9)

13

Jenže obrana Veselí nefunguje v úvodu zápasu optimálně. Mucha si mohl vybrat několik možností, jak nastalou situaci vyřešit. Vzal to ale na sebe a mělo to úspěch, neboť to byla další branka Hranic. (8:9)

12

Na pivota se dostal poprvé Jiří Gregorovič a hned z toho byla branka. Veselí vidí, že přes tento post by mohla vést cesta k většímu počtu branek. (8:8)

12

I v oslabení to ale hosté dokázali dotáhnout do gólu! Ke gólu vedla opět práce na pravé straně, kde si Čadra dokázal udělat prostor a s jeho zkušenostmi pustit míč bezchybně do branky. (7:8)

11

Korbel měl na spojce vlivem vyloučení Vincoura více prostoru a vyřešil to silovým rusákem, který měl za následek i nekompromisní zakončení. (7:7)

11

Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Marek Vincour). (6:7)

10

Podruhé to však již Magrlovi vyšlo. Na pravém křídle měl zhruba srovnatelný úhel s tím předchozím, tentokrát však proměnil podél stojné nohy. (6:7)

10

Zatímco Magrla zakončoval útok z křídla a trefil banner Hitrádia Vysočina, Halíček už byl na protější straně o něco přesnější. Technickým přehozem ustanovuje remízu. (6:6)

9

A mohlo být hned srovnáno po technické chybě hostí, Miroslav Štohanzl v čisté šanci ze šesti metrů ale nechal vyniknout hostujícího brankáře! (5:6)

9

Hraje se zatím hodně v tempu směrem dopředu, Melichar zakončoval akci podstřelem, který Mikulenčák viděl až na poslední chvíli. Proto víceméně ani nezasáhl. (5:6)

8

Mucha viděl mezeru v obraně na levé spojce a rozhodl se jít do proskoku, který úspěšně zakončil a Štohanzl na vůbec první zákrok v zápase i nadále čeká! (4:6)

7

Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Zdeněk Čadra). (4:5)

7

Cesta ke gólům vede na straně Sokolu v posledních minutách přes pivota. Čadra pozdě dostoupil Krčála, který si už poté poradil. (4:5)

7

Očekávaná kombinace Hranicím vyšla, zakončujícím byl z pravého křídla Magrla a o zadní tyč opřel svoji střelu, která nakonec končí v brance. (3:5)

6

Na domácí straně však souhra s pivotem zafungovala taktéž, Krčál se natáhl pro letící míč a z otočky zamířil přesně k tyči. (3:4)

6

Brož využil silové dispozice ve snaze dostat se na brankovišti k míči od Muchy a doslova se protlačil ke čtvrtému gólu Cementu. (2:4)

5

Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Vojtěch Krčál). (2:3)

5

Čadra však bleskově po rozehře vlétl do obrany a i přes faul od Krčála dokázal o zem překonat Martina Štohanzla v domácí kase. (2:3)

4

Flajsar výskokem přeskočil dvojblok hostí a vystřelil na opačnou stranu, kam šel Mikulenčák. (2:2)

4

A když nedal Korbel další náskok, tentokrát z brejku na pravé spojce, šly Hranice do kontrbrejku, který zatáhl Čadra. Hranice se tak dostávají do vedení. (1:2)

3

Korbel šel po kombinaci křížem do střely na pravé spojce, Mikulenčák šel na zem včas a nepříjemnou střelu přetahem lapil! (1:1)

2

Nakonec to hosté vykombinovali až do brankové příležitosti. Z třetí dorážky na levém křídle uspěl Zbránek zakončením na zadní štangli. (1:1)

1

Vincour šel na levé spojce do zakončení nejenom na hranici průrazu, ale i kroků. Štohanzl ovšem i tak předvádí skvělý zákrok, hosté na míči nicméně zůstávají! (1:0)

1

Flajsar měl hodně prostoru, opřel se do toho na devíti metrech a střelou klepákem umístěnou přesně k tyči nedal Mikulenčákovi žádný nárok. (1:0)

1

Zápas začíná, výhoz mají domácí hráči, v brance netradičně startuje obyvatel Špinova, Martin Štohanzl. (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)

-7

Rozhodčími dnešního souboje je jihočeská dvojice Filip Barták a Karel Hladký. Právě ti mají na Veselí dobré vzpomínky, neboť v ZDT Aréně odpískali na začátku ročníku 2019/20 svoje první ostré extraligové utkání vůbec. Tehdy Veselí porazilo postoupivší Maloměřice.

-10

Ještě jednou krásné odpoledne ze ZDT Arény! Oba celky finišují s přípravou na dnešní utkání, ve kterém si připíše úplně první start za veselský Sokol mezi dospělými Jan Ševčík. Odchovanec úspěšného projektu Centrum Haná, kmenově pak Kostelce na Hané, přešel do Nového Veselí v dorostenecké kategorii a až teď dostal prostor se ukázat v nejvyšší soutěži.

Veselí bude i nadále chybět brankář Adrián Šimovček, na straně Hranic (které mají mimojiné nové dresy) pak je opět jenom jeden brankář, a to Pavel Mikulenčák s číslem 2.
TJ CEMENT HRANICE
skupina o udržení: 2. místo, 17 bodů, skóre 75:86, bilance 1-0-2

Díky přenášení bodů ze základní části je Cement stále nad Veselím, ačkoliv to podle bilance ve skupině o udržení nevypadá. Trápení hranické házené ale pokračuje i nadále a od éry trenéra Libora Hrabala na výrazný úspěch u cementárky stále čekají. Zlepšení nepřišlo ani v osobě trenérské legendy Jaroslava Hudečka, přitom Hranice mají rozhodně kádr na to, aby se v první osmičce umístily. Ani letos z toho ale postup do vyřazovacích bojů není a žádné oslnivé výkony nepředvádějí Severomoravané ani v play out. Jedinou výhru si připsali na domácí půdě proti Maloměřicím, s Veselím doma prohráli o čtyři a na Kéniku byl z toho výprask o devět.
SOKOL NOVÉ VESELÍ
skupina o udržení: 3. místo, 12 bodů, skóre 86:81, bilance 2-0-1

Veselský Sokol se v posledních zápasech zvedl a body neztrácí příliš často. Tím pomyslným nakopávačem bylo poslední kolo základní části, když Veseláci vyhráli před televizními kamerami poprvé v klubové historii a mohli slavit zisk dvou bodů po výsledku 30:29, navíc nad věčným rivalem, a to pražskou Duklou. Právě v tomto souboji započala série tří výher, kterou ukončil až neoblíbený Kénik na veselské palubovce. Díky této šňůře si navíc Sokol vybudoval čtyřbodový náskok na poslední Maloměřice, a pokud se nestane nic zásadního, pak minimálně 11. místo tým z Vysočiny udrží.
Krásné sobotní odpoledne z prosluněného Nového Veselí! V rámci odvet spodní nadstavby „o udržení“, přičemž ale o udržení vůbec nejde, budeme sledovat v ZDT Aréně předposlední domácí zápas Sokolu v tomto zvláštním ročníku. Na severní okraj obce přijedou Hranice, pro které je dnešní souboj důležitý v tom ohledu, že mají pětibodový náskok na celkovém 10. místě. V momentě, kdy by Veselí hosty porazilo, bylo by to pouze na body tři a ještě by to byl o již zmíněné místo pořádný boj.

Zápas začíná netradičně ve 14:00, příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

33:30

TJ Sokol Nové Veselí: Martin Štohanzl, Studený – J. Flajsar, Bartůněk, Dodica, Gregorovič, Halíček, Miroslav Štohanzl, Krčál, Melichar, Korbel, Krejz, Veselý, A. Dolejší, Kocich, Ševčík.

TJ Cement Hranice: Mikulenčák – Čadra, Zbránek, Mrnuštík, Vincour, Rumian, Fulneček, Padalík, Brož, Polášek, Piwko, Protivánek, Magrla, Oselský, Igenyes, Mucha.

Rozhodčí: Barták, Hladký