33:23

konec (20:10)

24.04.2021, 11:00 • 4. kolo • David Suchý

SHC Maloměřice – Brno – SKKP Handball Brno 33:23 (20:10)
Nejvíce branek: Koubek 8, Hlípala 7, Kučera 7/5 – Šipka 4, Jezdimirović 3, Burget 3. Rozhodčí: Hájek, Nezbeda. Sedmimetrové hody: 6/5 – 0. Vyloučení: 3:4. (12:25:35)
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí překvapivým vítězstvím posledních Maloměřic, kterým se povedlo vyhrát výsledkem 33:23. I druhý poločas se hodně podobal tomu prvnímu, nicméně hostující celek nedokázal s velkým brankovým mankem nic moc udělat, a nakonec prohrává. Maloměřicím se povedly oba poločasy a po zásluze berou důležité dva body.

Konec zápasu. (33:23)

60

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (David Popela). (33:23)

60

Michal Dostalík se stává dost možná posledním úspěšným střelcem zápasu. (32:23)

59

A znovu je to o deset branek, a sice díky Davidu Popelovi. (32:22)

58

I mistr tesař se někdy utne. Vít Kučera poprvé v tomto duelu zaváhal při zahrávání sedmimetrového hodu. (31:22)

57

I v oslabení přichází další branka, Adam Stein prudkým způsobem uklidil míč přesně do branky. (31:22)

56

Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Erik Žvak). (31:21)

55

O osudu zápasu je rozhodnuto. Jiří Havlát totiž převzal nahrávku a poté se mu povedlo přesně zakončit akci. (31:21)

53

A domácí se díky Filipu Jungovi dostali na třicetibodovou hranici. (30:21)

53

A je tu osmibodové vedení pro Maloměřice. Luboš Hlípala si totiž věděl rady. (29:21)

52

Jenomže hosté předvedli další rychlou souhru, po které Daniel Burget zavěsil míč pod břevno. (28:21)

51

Následovala sedmička pro domácí celek, ke které se znovu postavil Vít Kučera, jenž si znovu věděl rady. (28:20)

50

Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Nikola Sekulić). (27:20)

50

V posledních minutách jsou oba celky střelecky při chuti, což nyní podtrhl Jiří Havlát. (27:19)

49

Radek Flajsar dal znovu o sobě vědět, také v tomto případě z toho bylo úspěšné řešení. (26:19)

48

Soupeř ovšem předvedl rychlý protiútok, který se povedlo správně vyřešit Radku Flajsarovi. (26:18)

47

A rázem je to znovu o devět branek. Po kombinaci pohotově zavěsil Lukáš Koubek. (26:17)

33:23

SHC Maloměřice Brno: Mazač, Zaplatílek – Havlát, Ipser, M. Jirák, V. Číž, Hlípala, Jung, Kučera, Weintritt, Koubek, Drásal, Komárek, Černý, Kolář, Popela.

SKKP Handball Brno: B. Pšenica, Grulich – Stein, Jezdimirović, Burget, R. Flajsar, Dostalík, Žvak, Šipka, Sekulić, Arsenić, Hastík, Bosák, Kolečkář, V. Václav, Horut.

Rozhodčí: Hájek, Nezbeda