Andrej Vasilevskij (TBL) – 36 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,7%, odchytal 60:54
Chris Driedger (FLA) – 16 zákroků, 3 OG, úspěšnost 84,2%, odchytal 60:48

Erik Černák (TBL) – 0+0, -1 účast, 2 střely na branku, TM 0, čas na ledě 22:00
Ondřej Palát (TBL) – 0+0, 0 účast, 2 střely na branku, TM 2, čas na ledě 17:06
Radko Gudas (FLA) – 0+0, -1 účast, 1 střela na branku, TM 2, čas na ledě 14:06

1. Andrej Vasilevskij (TBL) – 0+1, 36 zákroků
2. Aleksander Barkov (FLA) – 0+0
3. Victor Hedman (TBL) – 1+0

Dnešnímu utkání přihlíželo 3 800 diváků.
Tampa Bay nakonec na domácím stadiónu vydřela bod navíc, Pantery z Floridy porazila 3:2 po prodloužení.

Nastavený čas netrval ani minutu. O vítězství Bolts rozhodl nejvíce bodující hráč týmu Victor Hedman, jenž obdržel pas od Killorna a tváří v tvář Driedgerovi si věděl rady, forhendová klička neměla chybu.

Svěřenci kouče Coopera se díky vítězství udrželi na druhé pozici Centrální divize, za Carolinou zůstávají o skóre. Dnešnímu soupeři naopak odskočili na rozdíl jednoho bodu.

60:54

60:54 Victor HEDMAN - 3:2

60:54

Tampa právě vstřelila branku!
Bonusový bod berou Bolts! Po zákroku Vasilevského sebral kotouč Killorn, jenž bekhendovou nahrávkou vyslal do úniku VICTORA HEDMANA. Nejproduktivnější hráč Tampy v sezóně rameny zmátl gólmana, načež skvěle provedl forhendovou kličku, puk poslal do sítě podél Driedgerova pravého betonu. Asistence: Alex Killorn.

60:23

Prodloužení ve třech hráčích na obou stranách začalo v opatrném duchu. MacKenzie Weegar místo útočné akce zacouval za vlastní bránu.

60:01

Třetí třetina o vítězi nerozhodla, zápas půjde do prodloužení. Pantery z Floridy přiblížil vítězství ve 48. minutě Anthony Duclair, avšak o dvě a půl minuty později vrátil skóre vyrovnanou podobu Ross Colton. V závěrečné desetiminutovce už gól, oba celky tak mají zajištěný minimálně bod.
Střely na branku po 3. třetině: 17 – 37

60:00

59:49

Chris Driedger musel vytáhnout ještě jeden zákrok, ve třetí třetině nejspíše poslední. S projektilem Paláta vypáleným z pravého kruhu si věděl rady, zasáhl lapačkou.

59:21

Za nahozením Gustava Forslinga vystartoval Alexander Wennberg. K tomu sjeli hned dva protihráči, kteří jej společnými silami zpacifikovali.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:45

Velmi chytře vyhodil Brandon Montour, takovým způsobem, že rozhodčí nemohl odpískat zakázané uvolnění. Patrick Maroon musel zabrat.

58:22

Slabá střela slovenského beka Erika Černáka nemohla Driedgera ohrozit. Gólman kontroloval pomalu letící puk za branku, kde jej sebral Weegar.

57:52

Domácí bleskově otočili hru na druhou stranu. Blake Coleman vyzval k souboji jeden na jednoho Barkova, úspěšnější byl Fin.

57:23

Místo očekávaného zakončení volil Juho Lammikko střelu zápěstím. Vasilevskij reagoval pozdě, ale měl štěstí, puk proletěl vedle levé tyčky.

3:2

Branky a nahrávky: 34. Killorn (Vasilevskij), 50. Colton (Sergačjov, Coleman), 61. Hedman (Killorn) – 16. Hörnqvist (Wennberg, Nutivaara), 48. Duclair (Huberdeau, Nutivaara)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Černák, Hedman (A), D. Savard, McDonagh (A), L. Schenn, Sergačjov – Barre-Boulet, B. Point, Palát – Colton, Cirelli, Killorn (A) – Coleman, Gourde, Goodrow – M. Joseph, T. Johnson, Maroon.

Florida Panthers: Driedger (Bobrovskij) – Weegar, Forsling, Gudas, Yandle (A), Montour, Nutivaara – N. Gusev, Barkov (C), Marchment – Duclair, Wennberg, Huberdeau (A) – Tippett, Lammikko, Vatrano – Hörnqvist, Wallmark, Acciari.

Rozhodčí: Brenk, O'Rourke – Murray, Alphonso

Diváci: 3 800

15:13 FLA 0:1 Hörnqvist (Wennberg, Nutivaara)
26:33 TBL 2 Palát, hákování
32:05 FLA 2 Gudas, držení
33:28 TBL 1:1 Killorn (Vasilevskij)