14.04.2021, 15:30 • Čtvrtfinále • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.12 7.0 16.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

82

Striedanie v tíme FC Petržalka: z ihriska odchádza Hurný, prichádza Filipiak.

79

Petržalka dala gól!
Šikovná akcia Petržalky končí gólom na 1:5! Oscar odviedol penzum práce, narazil si loptu so spoluhráčom a potom prihrával na malé vápno, kde si loptu nešťastne do vlastnej siete zrazil VERNON DE MARCO.

79

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Ratao, prichádza Moha.

76

Na druhej strane Gašparovičov pekný strelecký pokus vytlačil na rohový kop Ružinský. Lopta smerovala do šibenice.

72

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Rabiu, prichádza Henty.

67

Slovan dal gól!
V podaní Slovana je to už exhibícia, po spolupráci s Danielom a Ožboltom strieľa DÁVID HOLMAN piaty gól svojho tímu. Totálne vyšachovaná defenzíva Petržalky, Holman zakončoval do prázdnej brány.

66

Horvát vyprášil rukavice Ružinského, ktorý je dnes zatiaľ stopercentný.

63

Holman prihral Ožboltovi, ten z prvej tesne minul ľavú žrď. V posledných minútach však belasí zahodili už pomerne dosť veľa čistých šancí.

61

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Strelec, prichádza Holman.

57

Obrovská príležitosť Petržalky streliť aspoň čestný gól. Vondryska prihral do voľného priestoru Hurnému, ktorý to urobil veľmi dobre, no jeho strelu Ružinský vyrazil. K lopte sa ešte dostal Vondryska, toho ranu zblokoval v sklze Bajrić.

56

Striedanie v tíme FC Petržalka: z ihriska odchádza Krisztín, prichádza Horvát.
Striedanie v tíme FC Petržalka: z ihriska odchádza Kudlička, prichádza Vondryska.
Striedanie v tíme FC Petržalka: z ihriska odchádza Mihálek, prichádza Dopater.

53

Po De Marcovej prihrávke zahodil Daniel superšancu. Z piatich metrov neusmernil loptu do prázdnej brány.

52

Petržalka je pod obrovským tlakom, nedokáže dlhšie podržať loptu. Už to mohlo byť z jej pohľadu 0:5, keď sa krížna strela Rataa zastavila len na žrdi.

46

Hneď v prvej minúte druhého polčasu navyšuje Slovan svoje vedenie. Rataova výborná finálna prihrávka z ľavej strany prešla až na zadnú žrď, kde loptu z prvej upratal k bližšej žrdi ERIK DANIEL.

46

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Pauschek, prichádza Medveděv.
Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Nono, prichádza De Kamps.

46

Striedanie v tíme FC Petržalka: z ihriska odchádza Sliacky, prichádza Oscar.

43

Žltú kartu dostáva Obročník (FC Petržalka).
Obročník skosil Rataa zozadu a žltej karte sa nemôže čudovať.

40

De Marcov center na vzdialenejšiu žrď sklepol Bajrić pre DÁVIDA STRELCA, ktorý si výborne nabehol na prednú žrď a pohodlne dostal loptu jedným dotykom do odkrytej brány. Slovan vyhráva 3:0 a už v prvom polčase je na najlepšej ceste za postupom do semifinále.

34

Sokol zle rozohral, prihral priamo Nonovi, ktorý si zasekol brániaceho hráča a z hranice šestnástky vystrelil, Sokol vyrazil a svoju chybu napravil.

27

Po rohovom kope to horelo na druhej strane. De Marco si fantasticky nabehol na center Nona, po jeho hlavičke a zákroku brankára Sokola končí lopta na žrdi!

25

Gašparovič poslal center z priameho kopu na päťku, Ružinský chyboval, no loptu potom vyboxoval k Farkašovi, ktorý trafil Abenu, lopta sa ešte všelijako poodrážala a následne skončila mimo brány. Slovan mal poriadne šťastie, že neinkasoval.

22

Žltú kartu dostáva Bajrič (ŠK Slovan Bratislava).
Bajrić fauloval prenikajúceho Obročníka a zaslúžene vidí žltú kartu.

21

Žltú kartu dostáva Farkaš (FC Petržalka).

19

Slovanistom vyšiel signál z priameho kopu, výsledkom čoho bola výborná akcia zakončená gólom. Rabiu posunul loptu Nonovi, ten centroval na ľavú stranu, kde loptu hlavou predĺžil Ratao a následná hlavička DE MARCA už bola gólová.

13

Favorit stretnutia ide v 13. minúte do vedenia. V poradí tretia štandardka Slovanu už vyšla. Nonov center z priameho kopu smeroval do ohňa, kde loptu odvrátil hlavou Kudlička iba na nohu Abenu, ten halfvoeljom upratal loptu k pravej žrdi.

6

Nonova tvrdá strela mierila presne do stredu brány, Sokol loptu na bránkovej čiare vyboxoval.

5:1

konec (3:0)

Branky: 13. Abena, 19. De Marco, 40. Strelec, 46. Daniel, 67. Holman – 79. De Marco (vla.)

Karty:   22. Bajrič (SBA) – 21. Farkaš (FCP), 43. Obročník (FCP), 84. Dopater (FCP)

ŠK Slovan Bratislava: Ružinský – Pauschek (C), Abena, Bajrić, De Marco – Nono, Rabiu – Daniel, Strelec, Ratao – Ožbolt
Náhradníci: Šulla – Medveděv, Božikov, De Kamps, Holman, Moha, Henty

FC Petržalka: Sokol – Krisztín, Petryk, Farkaš, Kozlovský, Sliacky, Obročník, Kudlička, Mihálek, Gašparovič (C), Hurný
Náhradníci: Ševčuk – Horvát, Habovčík, Filipiak, Vondryska, Oscar, Dopater

Rozhodčí: Ruc – Štrbo, Borsányi.