14.04.2021, 15:30 • Čtvrtfinále • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.12 7.0 16.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

79

Petržalka dala gól!
Šikovná akcia Petržalky končí gólom na 1:5! Oscar odviedol penzum práce, narazil si loptu so spoluhráčom a potom prihrával na malé vápno, kde si loptu nešťastne do vlastnej siete zrazil VERNON DE MARCO.

67

Slovan dal gól!
V podaní Slovana je to už exhibícia, po spolupráci s Danielom a Ožboltom strieľa DÁVID HOLMAN piaty gól svojho tímu. Totálne vyšachovaná defenzíva Petržalky, Holman zakončoval do prázdnej brány.

46

Hneď v prvej minúte druhého polčasu navyšuje Slovan svoje vedenie. Rataova výborná finálna prihrávka z ľavej strany prešla až na zadnú žrď, kde loptu z prvej upratal k bližšej žrdi ERIK DANIEL.

40

De Marcov center na vzdialenejšiu žrď sklepol Bajrić pre DÁVIDA STRELCA, ktorý si výborne nabehol na prednú žrď a pohodlne dostal loptu jedným dotykom do odkrytej brány. Slovan vyhráva 3:0 a už v prvom polčase je na najlepšej ceste za postupom do semifinále.

19

Slovanistom vyšiel signál z priameho kopu, výsledkom čoho bola výborná akcia zakončená gólom. Rabiu posunul loptu Nonovi, ten centroval na ľavú stranu, kde loptu hlavou predĺžil Ratao a následná hlavička DE MARCA už bola gólová.

13

Favorit stretnutia ide v 13. minúte do vedenia. V poradí tretia štandardka Slovanu už vyšla. Nonov center z priameho kopu smeroval do ohňa, kde loptu odvrátil hlavou Kudlička iba na nohu Abenu, ten halfvoeljom upratal loptu k pravej žrdi.

5:1

konec (3:0)

Branky: 13. Abena, 19. De Marco, 40. Strelec, 46. Daniel, 67. Holman – 79. De Marco (vla.)

Karty:   22. Bajrič (SBA) – 21. Farkaš (FCP), 43. Obročník (FCP), 84. Dopater (FCP)

ŠK Slovan Bratislava: Ružinský – Pauschek (C), Abena, Bajrić, De Marco – Nono, Rabiu – Daniel, Strelec, Ratao – Ožbolt
Náhradníci: Šulla – Medveděv, Božikov, De Kamps, Holman, Moha, Henty

FC Petržalka: Sokol – Krisztín, Petryk, Farkaš, Kozlovský, Sliacky, Obročník, Kudlička, Mihálek, Gašparovič (C), Hurný
Náhradníci: Ševčuk – Horvát, Habovčík, Filipiak, Vondryska, Oscar, Dopater

Rozhodčí: Ruc – Štrbo, Borsányi.