28.03.2021, 01:10 • United Center, Chicago • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 2.32 4.03 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

40:51

40:51 Mikael GRANLUND - 1:3

40:51

Nashville právě vstřelil branku!
Predátoři nehodlají nic ponechat náhodě a hned zkraje třetí třetiny dělají domácím pořádnou čáru přes rozpočet! Luke Kunin z mezikruží posunul kotouč na pravou stranu volnému MIKAELU GRANLUNDOVI, který z hranice brankoviště bleskově zakončil mimo dosah bezmocného gólmana – 1:3! Asistence: Luke Kunin.

37:33

37:33 Pius SUTER - 1:2

37:33

Chicago právě vstřelilo branku!
Kýžený kontaktní gól je na světě, domácí dvě a půl minuty před koncem druhé části prohrávají už jen o jednu branku! Z levého kruhu to nejdříve zkusil Patrick Kane, jehož zakončení Saros vyrazil. Jenže zčistajasna se před brankovištěm objevil PIUS SUTER, na jehož nenápadnou dorážku finský gólman už nedosáhl – 1:2! Asistence: Patrick Kane, Adam Boqvist.

32:58

32:58 Rocco GRIMALDI - 0:2

32:58

Defenzíva Chicaga se úplně rozpadla, Nashville trestá zaváhání svého soupeře dalším gólem! Na střeleckou listinu se tentokrát zapisuje ROCCO GRIMALDI, který uklidil puk přesně k pravé tyči domácí branky! Lankinen ze svého rukávu v posledních pár sekundách vytáhl nejeden pěkný zákrok, tentokrát už ale nápor neustál – 0:2! Asistence: Luke Kunin.

05:10

05:10 Ryan JOHANSEN - 0:1

05:10

Predátoři přetavují aktivitu v úvodu střetnutí v rychlý gól a zkraje šesté minuty otevírají skóre! Arvidsson se ujal pryže za brankou a následně jí poslal před klec přímo na hůl volného RYANA JOHANSENA, který finského strážce domácí svatyně zaskočil přesnou střelou z voleje – 0:1! Asistence: Viktor Arvidsson, Eeli Tolvanen.

1:3

Branky a nahrávky: 38. Suter (P. Kane, Boqvist) – 6. Johansen (Arvidsson, Tolvanen), 33. Grimaldi (Kunin), 41. Mikael Granlund (Kunin)

Chicago Blackhawks: Lankinen (M. Subban) – Keith (A), C. Murphy, Zadorov, Boqvist, de Haan, Beaudin – DeBrincat (A), Suter, P. Kane (A) – D. Kubalík, Kämpf, Hagel – Janmark, Dach, Carpenter – D. Strome, Söderberg, Kurashev.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ekholm (A), A. Carrier, Josi (C), Fabbro, Harpur, Davies – Arvidsson, Johansen, Tolvanen – Järnkrok, Mikael Granlund, Kunin – Grimaldi, Haula, Cousins – Trenin, Sissons, Olivier.

Rozhodčí: McCauley, St. Pierre – Gawryletz, Sericolo.

05:10 NSH 0:1 Johansen (Arvidsson, Tolvanen)
12:16 NSH 2 Tolvanen, hákování
20:49 NSH 2 Trenin, podrážení
32:58 NSH 0:2 Grimaldi (Kunin)
37:33 CHI 1:2 Suter (P. Kane, Boqvist)