3:1

konec (1:0, 1:0, 1:1) Stav série: 3:1

28.03.2021, 18:00 • 4. kolo • Filip Kosnáč sk

Tipsport: 2.05 4.3 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nové Zámky dnes nadviazali na včerajší výkon a zaslúžene vyhrávajú 3:1, čo znamená pre nich potrebné víťazstvo v sérii a pre Košice sa dnes sezóna končí. O dnešnom víťazstve rozhodli svojimi gólmi Seppanen, Ondrušek a presilovku o dvoch hráčov v záverečnej tretine využil Varga. Hostia nakoniec len skorigovali výsledok gólom Milého, inak v záverečnej tretine nemali dostatočný tlak, aby aspoň vyrovnali. Nové Zámky sa môžu tešiť vo štvrťfinále na Zvolen. Ja vám ďakujem za pozornosť a teším sa na vás pri sledovaní ďalších športových online prenosov! (20:42:43)

59:40

Záverečné sekundy sa odohrávajú len v strednom pásme a Nové Zámky o chvíľu budú oslavovať postup.

58:55

Nové Zámky dostali puk do stredného pásma a Košiciam sa už zrejme vyrovnať nepodarí.

58:13

Košice mali dobrý tlak, ale nedokázali ho zužitkovať a domáci vyhodili aspoň na zakázané uvoľnenie.

57:30

Košice teraz hrajú akoby klasickú presilovku 5 na 4, pretože predtým sme videli vzájomné vylúčenie a Riečický je už znova na striedačke.

57:05

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Holenda – 2 min., filmovanie pádu).

57:05

Vylúčenie v tíme HC Košice (Chovan – 2 min., podrazenie).

56:49

Košice už skúšali hru v šiestich hráčoch bez brankára, ale hra bola prerušená a Riečický sa musí vrátiť do brány.

55:26

Košice dali gól!
Ešte predsa len Košice vykresali kúsok nádeje do záverečných minút, aj keď paradoxne skórujú až po skončení presilovky. Poirier len nahadzoval puk na domácu bránu a teč JURAJA MILÉHO bol rozhodujúci, pretože nedal Kiviahovovi šancu na úspešný zákrok. Asistencia: Poirier

54:50

Takže hostia nevyužívajú ani presilovku 5 na 3, aj preto ich koniec sezóny sa zdá byť definitívny.

54:24

Klhufek strieľal z ľavej strany, ale Kiviaho puk podržal a presilovka o dvoch hráčov pre Košice sa blíži ku koncu.

53:44

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Holenda – 2 min., krosček).

52:50

Hostia už nemôžu na nič čakať a možno by mohli zvažovať hru bez brankára v tejto presilovke.

52:33

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Hain – 2 min., držanie hokejky).

51:14

HC Nové Zámky dali gól!
A o postupe Nových Zámkov je pravdepodobne definitívne rozhodnuté, keďže dokázali využiť presilovku 5 na 3. Domáci s pokojom kombinovali v útočnom pásme, nakoniec si puk na modrej vymenili Hain a TIBOR VARGA, pričom druhý menovaný z prvej delovkou prekonáva Riečického po tretíkrát v dnešnom stretnutí. Asistencia: Hain, Iacobellis

50:38

Vylúčenie v tíme HC Košice (Jokeľ – 2 min., podrazenie).

50:26

Vylúčenie v tíme HC Košice (Réway – 2 min., nedovolené bránenie).

49:40

O chvíľu nám začne plynúť posledných desať minút a Košice stále potrebujú na vyrovnanie dva góly.

3:1

Branky a nahrávky: 13. Seppanen (Majdan, Okoličány), 24. Ondrušek (Mikuš), 52. Varga (Hain, Iacobellis) – 56. Milý (Poirier)

HC MIKRON Nové Zámky: Lackovič – Västilä, Hain, Holenda, Fereta, Mikuš, Roman, Petrík, Šeliga – Rogoň, Doggett, Števuliak – Jurík, Iacobellis, Varga – Okoličány, Seppanen, Majdan – Andrisík, Ondrušek, Zahradník

HC Košice: Riečický – Pavlin, Baránek, Ružička, Deyl, Slová, Cibák, Petran, Jenyš – Klhúfek, Chovan, Réway – Poirier, Demek, Lapšanský – Frič, Eliaš, Jokeľ – Belluš, Havrila, Milý

0:45 KOS 2 Klhufek, sekání
8:30 KOS 2 Belluš, sekání
12:43 NZM 1:0 Seppanen (Majdan, Okoličány)
16:11 NZM 2 Majdan, sekání
19:55 KOS 2 Klhufek, nedovolené bránění