Erik Černák (TBL) – 0+1, +4 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 22:16
Jan Rutta (TBL) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 17:25
Ondřej Palát (TBL) – 0+1, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 4, čas na ledě 17:07
Radko Gudas (FLA) – 0+0, -1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 14:18
Kdo se postavil do brankoviště?

Curtis McElhinney (TBL) – 29 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,6%, odchytal 59:29
Sergej Bobrovskij (FLA) – 19 zákroků, 4 OG, úspěšnost 82,6%, odchytal 56:13
Střely na branku: 24 – 32
Je konec! Tampa Bay nakonec zvládla souboj o krále Centrální divize a poráží Floridu 5:3. Ve třetí třetině jsme sledovali parádní hokej. Domácí celek poslal do vedení Joseph, ale na jeho branku po minutě odpověděl Patric Hörnqvist. Rozhodující moment přišel v 51. minutě, kdy se po krásné kombinaci trefil Tyler Johnson. V závěru se Florida rozhodla pro hru bez brankáře, ale do prázdné branky se trefil Brayden Point.

59:46

59:46 Brayden POINT - 5:3

59:46

Tampa právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Tampa dvacet sekund před koncem získala puk a hned tři domácí hráči spěchali do útočného pásma. Přihrávku před branku dostal BRAYDEN POINT, který si vychutnal snadný zásah! Asistence: Ondřej Palát, Blake Coleman.

59:26

Další vyhození domácího celku už končí na zakázaném uvolnění. Za pukem sice pelášil Sergačjov, ale obránce měl k puku blíže. Vhazuje se před domácí klecí.

59:01

Tampa dokázala vyhodit kotouč ven z obranného pásma, jenže puk těsně minul prázdnou branku. Pro volný kotouč se stáhl Keith Yandle.

58:18

Bobrovskij už zůstává na střídačce a Florida se snaží vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

58:18

Hostující kouč si vyžádal oddechový čas, aby svým svěřencům udělil poslední pokyny!

58:18

Keith Yandle dostal přihrávku na modrou čáru, odkud střílel příklepem, ale Curtis McElhinney si našel skulinku mezi těly na brankovišti a schoval puk do lapačky.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:33

57:02

Keith Yandle dostal nabito na modrou čáru, odkud to zkusil zápěstím, ale jeho nahození trefilo jen prvního hráče v modrém dresu Tampy Bay.

56:28

Curtis McElhinney si poradil také s tečovaným zakončením od modré čáry. Domácí brankář pravým betonem vykopl kotouč mimo tři tyče.

56:05

Blake Coleman se v obranném pásmu dostal k volnému kotouči a bez váhání jej poslal přes celé kluziště za klec Panthers. Florida se hned tlačí zpátky.

5:3

Branky a nahrávky: 4. Gourde (Coleman, Goodrow), 32. Killorn (Černák, B. Point), 46. M. Joseph (Colton, Maroon), 51. T. Johnson (Gourde), 60. B. Point (Palát, Coleman) – 4. Verhaeghe (Barkov), 39. Forsling (Wennberg, Vatrano), 47. Hörnqvist (Yandle, Barkov)

Tampa Bay Lightning: McElhinney (Vasilevskij) – Rutta, Hedman, Černák, McDonagh, C. Foote, Sergačjov – Gourde, B. Point, Palát – Stamkos, Cirelli, Killorn – Coleman, T. Johnson, Goodrow – M. Joseph, Colton, Maroon.

Florida Panthers: Bobrovskij (Driedger) – Ekblad, Weegar, Gudas, Forsling, Strälman, Yandle – Verhaeghe, Barkov, Duclair – Hörnqvist, Wennberg, Huberdeau – Tippett, Luostarinen, Vatrano – Lomberg, Acciari, Marchment.

Rozhodčí: Chmielewski, Peel – Flemington, Tobias

03:28 FLA 0:1 Verhaeghe (Barkov)
04:00 TBL 1:1 Gourde (Coleman, Goodrow)
07:34 TBL 2 Goodrow, krosček
15:32 FLA 2 Hörnqvist, sekání
20:17 FLA 2 Ekblad, sekání