2:5

konec (0:2, 2:1, 0:2) Stav série: 0:2

20.03.2021, 17:00 • MEO Arena, Přerov • Čtvrtfinále • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.2 4.2 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi druhý zápas série mezi Přerovem a Porubou. Také dnes se radovali hosté a do Ostravy pojedou s vedením 2:0 na zápasy. Hrdinou utkání se stal porubský obránce Dušan Žovinec, který vstřelil rozdílový gól a zároveň své spoluhráče uklidnil ještě jednou trefou z přesilovky. V poslední minutě Jan Hudeček zpečetil vítězství Poruby gólem do prázdné branky.

Střely na bránu: 37 – 26
Vhazování: 41 – 25
Vyloučení: 4 – 7
Využití: 1 – 1
V oslabení: 0 – 1

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. Na počtenou! (19:29:03)

59:25

59:25 Jan HUDEČEK - 2:5

59:25

Poruba právě vstřelila branku!
Po vhazování ve středním pásmu se dostal k puku JAN HUDEČEK, který jej bekhendem poslal do opuštěné klece domácího celku. Je jisté, že i druhý bod v sérii si připíše Poruba. 2:5. Asistence: Radim Toman a Lukáš Endál.

59:19

Jednačtyřicet sekund před závěrečnou sirénou si bere domácí střídačka oddechový čas.

59:12

Přerov několik minut tlačí a přestože hraje powerplay už 4 minuty, tak stále neinkasoval.

58:42

Jan Štefka vypálil z voleje. Foltán sice šel do zákroku, ale nakonec zasahovat nemusel, neboť Štefka bránu minul.

58:00

Ohlášeny jsou poslední dvě minuty třetí třetiny. Přerov stále zůstává zaparkován před Foltánovou bránou.

57:26

Tomáš Doležal našel Radka Čípa. Přechod do útoku byl rychlý, jenže znovu stála proti přerovským hráčům branková konstrukce. Číp zamířil do horní tyče.

57:07

Pšurný našel u modré čáry Formana, který překvapivě rychle posílal puk před bránu.

56:42

Hokejisté v modrých dresech zatápí pod kotlem. Od modré čáry vypálil Radek Číp. Útočník Zubrů ale pouze sestřelil Lukáše Endála.

56:03

Süss znovu vypálil velmi rychle, také nyní ale Foltán zasáhl. Přerov i nadále kombinuje ve třetině soupeře.

55:43

Michal Hotěk mohl trefit odkrytou klec ze střední třetiny, avšak o pár centimetrů ji nakonec minul.

55:16

Přerov už nyní hraje powerplay! Petrásek je na střídačce a domácí to zkouší v šesti.

54:54

Filip Dvořák vybídl Jana Süsse, jehož ránu z kruhu si s přehledem pokryl Frederik Foltán.

54:26

Teď se Přerov trápí s přechodem do útočného pásma. Navíc se domácím nepovedla ani rozehrávka, proto se bude po zakázaném uvolnění vhazovat před Michaelem Petráskem.

53:48

Macuh pouze nahodil do útočné třetiny. Zdá se, že Poruba má v tuto chvíli hru pod kontrolou.

53:01

Štefka pronikal po levém křídle, ale ve chvíli, kdy chtěl vystřelit, byl povalen k zemi. Vylučovat se ale nebude, i když domácí střídačka protestovala.

2:5

Branky a nahrávky: 32. Číp (Macuh, Forman), 35. Zbořil (Süss) – 8. T. Jáchym (Kozák, Špaček), 14. Korkiakoski (T. Jáchym, Pořízek), 22. Žovinec, 51. Žovinec (Hudeček, Kanko), 60. Hudeček (Toman, Endál)

HC ZUBR Přerov: Petrásek (Holík) – Dluhoš, Forman, Zbořil (A), Mlčák, Kubeš, Krisl (C), Suhrada – T. Doležal, Pšurný (A), Dostálek – Sebera, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Süss – Goiš, Macuh, Štefka.

HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán (Slíž) – Žovinec, Teper, Urbanec, T. Voráček, Kozák (C), Szathmáry, Slavík – Hotěk, Hudeček, Kanko – Brodek, Adam Raška I, Sikora (A) – Špaček, Toman, Endál (A) – Korkiakoski, T. Jáchym, Pořízek.

Rozhodčí: Cabák, Koziol – Gančarčík, Hanzlík

Diváci: bez diváků

04:57 PRE 2 Číp, podrážení
07:05 POR 0:1 T. Jáchym (Kozák, Špaček)
13:40 POR 0:2 Korkiakoski (T. Jáchym, Pořízek)
16:17 PRE 2 Štefka, hrubost