– 0+0, +1 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 12:57.
– 21 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 59:29
Juuse Saros (NSH) – 46 zákroků, 1 OG, úspěšnost 97,9%, odchytal 58:42.
Střely na branku: 48 – 21 (22:7, 12:6, 14:8)
Trestné minuty: 8 – 12
Využité přesilové hry: 0/5 – 0/3
Vyhraná vhazování: 48 % – 52 %
Bodyčky: 23 – 20.
Chris Driedger zvedá ruce nad hlavu a slaví své druhé čisté konto v kariéře, na které opět dosáhl v utkání proti Nashvillu. Dnes mu výrazně pomohli hráči v poli, kteří měli většinu zápasu obrovskou převahu. Až do poslední minuty to ale vyjádřili jediným gólem, jenž v polovině základní hrací doby vstřelil Aleksander Barkov. Predators začali pořádně tlačit až v poslední pětiminutovce, tlak podpořený o vyloučení Duclaira však nevyužili a patnáct vteřin před koncem naopak inkasovali na 0:2.

59:45

59:45 Anthony DUCLAIR - 2:0

59:45

Florida právě vstřelila branku!
Mikael Granlund chtěl vysvobodit puk z mely u mantinelu přihrávkou na modrou čáru. Ekholm ji ale nechytil a výsledkem byl únik ANTHONYHO DUCLAIRA, jenž neměl problém dopravit kotouč do prázdné brány. Asistence: Carter Verhaeghe.

59:26

Znovu Tolvanen, jenž z levého kruhu přestřelil. Forsberg se ještě snaží udržet puk u pravého mantinelu.

59:04

Tolvanenův golfák z vrcholku levého kruhu zastavil ještě před Driedgerem domácí obránce Ekblad. Další vyhození se ale nekonalo.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:30

Juuse Saros odjíždí na střídačku až po návratu Duclaira. Preds mají minutu a půl na gól ve hře šest na pět.

58:15

57:54

Hra byla dlouho zaseklá u mantinelu, odkud nekompromisně odpálil kotouč MacKenzie Weegar. Florida už je blízko vítězství.

57:30

Haula vyhrál buly v obranném pásmu na Carrirera, který dnes patří mezi ty nejlepší hráče Nashvillu. Na Sarose ale v žádném případě nemá.

57:02

Ekholmova pumelice od modré vletěla do nohy clonícího soupeře. Kvůli vyhození ztrácí hosté spoustu dostupného času.

56:30

Radko Gudas nevyhodil dostatečně, ale Wenberg se vzápětí přece jenom postaral o to, že puk opustil obrannou třetinu Panthers.