2:1

po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)

16.03.2021, 20:15 • Štadión Ondreja Nepelu • Čtvrtfinále • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.42 5.57 5.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Capitals dokázali udržať rovnovážny stav do konca tretej tretiny, no inkasujú v 5. minúte predĺženia. Víťazný gól si na svoje konto pripisuje Brett Findlay. Bolzano sa ujíma vedenia v sérii 2:1. (22:55:28)

64:50

Tím Bolzano práve strelil gól!
BRETT FINDLAY to zobral na seba, preštrikoval sa cez viacerých hráčov Caps a bekhendovou koncovkou rozvlnil sieť za bezmocným Coreauom.
Asistencia: Daniel Frank

64:25

Domáci idú do plných, na Coreaua to lieta z každej strany.

63:25

Coreau sklepol betóny a vyrazil strelu Catenacciho.

62:50

Giliati netrafil puk, pred ním zívala odkrytá brána.

62:29

Fortierova strela zblokovaná, ešte sa snažil z otočky prihrať

62:02

Bubela mal k puku ďaleko, Irving vypomohol spoluhráčom.

61:20

Nahodenie Capitals bolo spoza červenej čiary, píska sa zakázané uvoľnenie.

60:26

Dobrá prihrávka medzi kruhy, Youdsov pokus nebol gólový, bola to však sľubná strelecká pozícia a šanca.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Momentálne sa čaká, kým lepšie zamrzne ľadová plocha.
Po troch tretinách je stav nerozhodný, je jasné, že zápas smeruje do predĺženia. To sa začne približne o 22:43.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:25

Hra sa prelieva zo strany na stranu, je to však opatrné, mužstvá čakajú na predĺženie.

57:30

Miklík posunul puk Bezákovi do jazdy, ten po súboji skončil na ľade, hra pokračuje ďalej.

56:03

Halmo zblízka zakončil Coreauovi puk z lapačky vypadol, Catenacci s dorážkou neuspel. Veľká šanca aj na druhej strane.

54:40

Obrovská škoda. Buc naskočil z trestnej lavice, mieril sám na súperovu bránu, no Irvinga neprekonal!

53:21

Bardaro nezakončil, prihral Robertsonovi, ktorého pokus od modrej bol zblokovaný. Domáci musia opustiť útočné pásmo.

2:1

Branky a nahrávky: 3. Halmo (Bardaro, Fournier), 65. Findlay (Frank) – 28. Kostitsyn

HC Bolzano: Irving – Youds, Robertson, Plastino, Pietroniro, Tauferer, Fournier, Deluca, Pitschieler – Bardaro, Catenacci, Halmo – Gazley, Findlay, Frank – Miceli, Bernard, Frigo – Insam, Alberga, Giliati

iClinic Bratislava Capitals: Coreau – Carson, Guimond, Chovan, Bohunický, Ďurkech Culkin – Fortier, Hults, Ahl – Miklík, Higgs, Kostitsyn – Hudec, Buc, Bubela – Šmída, Bezák, Faith – Köver

Rozhodčí: Ofner, Piragic – Bärnthaler, Pardatscher

00:01 BLZ 2+2 Frank
00:45 HCB 2 Higgs, hákování
02:52 BLZ 1:0 Halmo (Bardaro, Fournier)
07:56 BLZ 2 Giliati, vražení na hrazení