2:7

konec (1:0, 1:6, 0:1)

14.03.2021, 19:15 • Palaonda Eiswelle • Čtvrtfinále • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.62 5.08 4.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Capitals dnes ťahali za kratší koniec a Bolzanu podľahli vysoko 2:7. Stav v sérii je nerozhodný 1:1. Ďalší zápas je na programe v utorok o 20:15 v Bolzane. (21:32:56)

59:47

Po zakázanom uvoľnení sa hra sťahuje pred Irvinga.

58:05

Giliati bol osamotený medzi kruhmi, Baroš musel zasahovať, počínal si úspešne.

57:19

Zápas sa už len dohráva.

54:55

Robertson prihrával na zadnú žrď, kde číhal Catenacci, napokon vyprodukoval iba žabku, ktorú Baroš chytil do lapačky.

54:06

Domáci sa oslobodzujú.

53:33

Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Ďurkech – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

52:11

Propagačná strela z ľavej strany, s ktorou Baroš nemal problémy.

51:29

Faith vystihol prihrávku a korčuľoval dopredu, neadresoval presnú prihrávku Mrázikovi.

51:09

Bohunický už odišiel do šatne, hostia budú hrať presilovku 5 na 4.

51:09

Bohunický a Giliati si to rozdali ručne stručne, čiaroví rozhodcovia ich museli oddeliť od seba.

48:31

Buc neprešiel stredným pásmom, prišiel o puk, no útočiaci Gazley nebol pustený do šance.

46:38

Štvrtý útok domácich sa snaží niečo vymyslieť, Bezák však nedočiahol na prihrávku, pri mantineli ešte zabojoval Köver.

44:44

Halmo veľmi dlho manévroval s pukom, obchádzal bránu, potom sa rozhodol pre prihrávku na modrú čiaru, kde bol Fournier, no puk mu odskočil.

41:01

Tím Bolzano práve strelil gól!
Hostia navyšujú svoj náskok na rozdiel piatich gólov a vyhrávajú 7:2. Svoj druhý gól dnes strieľa obranca NICHOLAS PLASTINO.
Asistovali mu: Brett Findlay, Dustin Gazley

40:01

Začala sa tretia tretina.
Tak, čo dodať. Bolzano v druhej tretine rozvlnilo sieť až šesťkrát a vyhráva 6:2. Uvidíme, akým smerom sa zápas bude uberať v tretej tretine, ktorá sa začne o 21:01.